Ish-i fejuari i Bethenny Frankel, Paul Bernon, ndahet nga Aurora Culpo

Klea

Ish-i fejuari i Bethenny Frankel, Paul Bernon, ndahet nga Aurora Culpo

Bethenny Frankel’s Ish-i fejuari u largua shumë shpejt pas ndarjes së tyre në fillim të këtij viti. Në maj 2024, prishja e romancës së saj gjashtëvjeçare me Paul Bernon u konfirmua. Dhe biznesmeni ishte i lidhur me Aurora Culpo menjëherë pas kësaj.

Alum Real Housewives of New York foli vetëm kohët e fundit për ndarjen që ajo filloi. Por deklaratat e Bethenny për Paulin dukej se përkonin me ndarjen e tij nga motra e Olivia Culpo.

Bethenny i emërton veprimet që “i kushtojnë” Palit dhe Aurorës “marrëdhënien e tyre”

Bethenny dhe Paul ishin fejuar që nga shkurti i vitit 2021 përpara se alumi RHONY ta ndante atë. Ajo më në fund foli për vendimin e saj në një episod të fundit të podcast-it të saj Just B With Bethenny, si dhe për të kuptuar se çfarë ajo mendon se shkoi keq në romancën e re të Paul. Ndarja u konfirmua nga një burim i brendshëm për Page Six.

Ish-Bravolebrity u largua pasi reagoi ndaj mënyrës vokale në të cilën Aurora zhvilloi marrëdhënien e saj me Paul.

“Dëgjimi për ish të fejuarin tuaj që u angazhua me një grua tjetër menjëherë pas kësaj në takimin e tyre të parë, dhe më pas duke qenë brenda marrëdhënies së tyre, duke dëgjuar për seksin dhe dhuratat e tyre dhe për të takuar fëmijët e njëri-tjetrit dhe nivelin e përkushtimit”, u tha Bethenny dëgjuesve të saj.

Për meritë të saj, ylli i realitetit tregoi shumë respekt ndaj ish të fejuarit të saj. Nuk kishte asnjë plehra nga asnjëra palë dhe Bethenny zbuloi se ishte “krenare për mënyrën se si e trajtoi” privatisht ndarjen.

Në të kundërt, themeluesi i Skinny Girl mendon se Aurora ndau shumë dhe tani ndoshta “ka mësuar shumë gjithashtu”.

“[Culpo’s and Bernon’s] veprimet u kushtuan atyre marrëdhënien e tyre, e cila ishte krejt e re, dhe kush e di se çfarë do të kishte ndodhur?” sugjeroi ajo.

Sigurisht, ndërsa ajo kishte nxituar për takimin me Paul, Aurora tani hesht për ndarjen. Koha do të tregojë nëse situata do të mbetet e tillë.

Në vend të kësaj, prezantuesja e podcast-it po shijon kohën familjare pas martesës së fundit të motrës së saj Olivia me Christian McCaffrey. Është interesante se nusja nuk donte që Aurora ta sillte Paulin si takim.