Dean McDermott

Klea

Ish Dekani i Tori Spelling McDermott godet fundin e gurit… Vazhdon MIREQENI!

Dean McDermott u pa dorë për dore me një grua të paidentifikuar në mes të dramës së tij martesore të vazhdueshme me Tori Spelling.

56-vjeçari u pa i veshur me një bluzë të zezë dhe xhinse të grisura teksa hynte në Departamentin e Shërbimeve Sociale në West Valley, më 10 tetor, sipas një raporti nga Daily Mail.

Dean McDermott

McDermott po lexonte dokumentet ndërsa ecte përkrah një gruaje misterioze, e cila kishte veshur një jumpsuit të gjelbër. Dyshja qëndruan pranë njëri-tjetrit në rresht dhe u fotografuan duke folur me një burrë tjetër.

Dean McDermott

Në qershor, McDermott postoi, dhe më vonë fshiu, një deklaratë që njoftonte ndarjen e tij nga Drejtshkrimi, në Instagram.

“Me trishtim të madh dhe një zemër shumë të rëndë që pas 18 vitesh së bashku dhe 5 fëmijëve të mrekullueshëm, unë dhe @torispelling kemi vendosur të shkojmë në rrugë të ndara dhe të fillojmë një udhëtim të ri tonën.” McDermott shkroi më 17 qershor. “Ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku si prindër të dashur dhe t’i udhëheqim e duam fëmijët tanë në këtë kohë të vështirë. Ne ju kërkojmë që të gjithë të respektoni privatësinë tonë, ndërsa ne marrim këtë kohë për të rrethuar familjen tonë me dashuri dhe për të punuar në rrugën tonë për këtë. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe mirësinë tuaj. 🙏.”

Dean McDermott

Një burim i tha Us Weekly në atë kohë se çifti “nuk po merrte një divorc” pavarësisht McDermott’s deklaratë. Drejtshkrimi nuk ka komentuar ende për postimin e bashkëshortit të saj.

“Ata kanë pasur ulje-ngritjet e tyre si çdo çift, por [they] kanë vazhduar të punojnë për martesën e tyre përmes këshillimit të çiftit”, tha burimi. “Miqtë dyshojnë për këtë Dekani e postoi sepse ai dhe Tori mund të ketë hyrë në një luftë të madhe shpërthimi. … Ai padyshim u pendua, kështu që e fshiu postimin.”

Dean McDermott

McDermott u pa vetëm disa ditë më vonë, pa unazën e tij të martesës, duke lëvizur kuti në një njësi magazinimi. Drejtshkrimi u pa në publik i veshur me një xhup të verdhë të shtypur me frazën “Çfarë po ndodh f**k aktuale” po atë javë.

McDermott dhe Drejtshkrimi u martua në vitin 2006 dhe vazhdoi të mirëpriti katër fëmijë, Liam, 16, Stella, 15, Hattie, 11 dhe Finn 10 vjeç. Në dhjetor 2013, McDermott raportohet se është kapur në një lidhje. Pasojat u përshkruan në serialin e realitetit të vitit 2014, “True Tori”. Fëmija i pestë i çiftit, Beau, tani 6 vjeç, lindi pasi çifti u largua nga afera.

Dean McDermott

McDermott gjithashtu ndan një djalë, Jack, 24 vjeç, me ish-gruan e tij, Mary Jo Eustace.

Në fund të qershorit, Daily Mail raportoi këtë McDermott besonte se “asgjë që ai bën ndonjëherë nuk do të jetë mjaft e mirë” për yllin e “Beverly Hills 90201”, sipas një miku të përbashkët.

Tori Spelling

“Dekani ka ndryshuar dhe ka punuar shumë për të qenë burri që kishte nevojë për të, por ajo është ende kërkuese dhe e drejtë. Asgjë që ai bën ose ka bërë nuk do të jetë kurrë mjaft e mirë për të, “tha këshilltari për gazetën.

Dean McDermott

Marrëdhënia e çiftit dhe ulje-ngritjet martesore kanë bërë bujë gjatë viteve, një dinamikë që ka qenë e vështirë për McDermott, sipas burimit.

“Për një kohë shumë të gjatë, Tori i përdorën problemet e tyre martesore për të qëndruar relevant”, tha një mik i përbashkët i dyshes për median.

Dean McDermott

Insajderi shtoi në atë kohë – “Të gjithë dinin për problemet e tyre, dhe ajo nuk e zvogëloi atë, ajo e luajti atë – madje duke shkuar aq larg [as] të dilte jashtë ku e dinte që paparacët po prisnin duke mbajtur letra që ishin një tregues i qartë i divorcit.”