Ish-bashkëshortja e Kevin Costner, Christine Baumgartner mund t'i bashkohet amvisave reale të Beverly Hills

Klea

Ish-bashkëshortja e Kevin Costner, Christine Baumgartner mund t’i bashkohet amvisave reale të Beverly Hills

Epo, mendoj se kjo mund të jetë argëtuese Amvise të vërteta të Beverly Hills. Ylli i njohur i filmit dhe televizionit Kevin Costner së fundmi u divorcua. Ishte një betejë e vështirë që u shfaq në media, duke vënë në sy jetën personale të Kejvinës. Ish-bashkëshorti i Kevinit Christine Baumgartner u shndërrua nga gruaja e ulët në një të divorcuar të fortë.

Tani që Christine është jashtë e vetme, ajo mund të jetë duke gjetur një punë. Thashethemet thonë se Bravo është duke nuhatur rreth derës së saj të përparme. Christine mund të ketë humbur unazën e martesës me diamant, por a është një tjetër diamant në të ardhmen e saj? A duhet Kyle Richards të shqetësohet se dikush po hyn për të rrëshqitur në qendër të vëmendjes së saj? Radari ka detajet.

Gjithçka që dua të di është nëse Rip Wheeler do të shfaqet

Po qarkullojnë thashethemet se ish-znj. Costner mund ta gjente veten duke thënë një fjalim. Ndërsa ne e dimë se sezoni 13 është vendosur të debutojë në fund të tetorit, padyshim që castimi i sezonit 14 nuk është kryer. Por kjo nuk do të thotë se emri i Christine nuk ka qenë në gojën e drejtuesve.

Një person i brendshëm ndau: “Është pak e parakohshme të flasim për casting.” Ata gjithashtu thanë që producentët nuk “kanë kontaktuar me askënd në këtë fazë”. Rrugët filluan të pëshpërisnin për Christine kur National Enquirer kishte një burim i cili tha: “Producentët po e shikojnë Christine me interes të madh, duke e parë atë si një shtesë magjepsëse që mund të injektojë një dozë të re energjie në serinë e lodhur të realitetit.” Një “dozë e freskët energjie” mund të jetë duke lënë të shkojë Dorit Kemsley, por kjo është një tjetër bisedë.

Insajderi shtoi, “Lidhja e saj me një legjendë të Hollivudit i jep asaj një tërheqje të caktuar, duke shtuar një shtresë shtesë intrige në rolin e saj të mundshëm në shfaqje.” Duket se ata jo vetëm që duan Christine, por duan miqtë e saj të cilët mund të paraqiten një Jamie Lee Curtis për Kyle.

“Ajo është një përzierje e fuqishme e bukurisë, aftësisë financiare dhe një Rolodex e pajisur me emra të listës A,” vazhdoi burimi. “Kjo do ta vendoste atë në një piedestal mbi ansamblin aktual.” Oh po, Kyle definitivisht nuk do të vlerësonte dikë mbi piedestalin e saj aktual.

kush Harry Hamlin?

“Ndërsa lidhja e Lisa Rinna-s me Harry Hamlin ishte një grusht shteti, le ta pranojmë, fuqia e yllit të Kevinit e kalon Harry-n për një milje”, thanë ata. Të mos harrojmë se ish-gruaja e Will Smith, Sheree Zampino ishte në sezonin e kaluar, por shumica prej nesh në fakt e harruan.

Mund të jetë kënaqësi për të marrë një fytyrë tjetër sezonin e ardhshëm, qëndroni të sintonizuar.

Real Housewives of Beverly Hills shfaqet premierë të mërkurën, 25 tetor, në orën 8/7c në Bravo.