Michael Cohen

Klea

Ish-avokati i Trumpit, Michael Cohen, bëri foton famëkeqe të ish-bashkëshortit të Luann-it, Tom D’Agostino, duke tradhtuar.

Ish-avokati i Trumpit, Michael Cohen, bëri fotografinë famëkeqe të ish-bashkëshortit të Luann de Lesseps, Tom D’Agostino, duke tradhtuar.

Carole Radziwill pretendoi se ishte e Donald Trump ish-avokat, Michael Coheni cili shkrepi foton e Luann de Lesseps’ i fejuari i atëhershëm, Tom D’Agostinoduke u takuar me një grua tjetër gjatë fejesës së tyre.

Luann de Lesseps

I mëparshmi Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut ylli pretendoi se ajo ishte duke darkuar me një mik rreth gjashtë muaj më parë kur Cohen iu afrua atyre dhe mori meritën për marrjen e fotografisë së e Luanës burrë duke puthur një grua tjetër në The Regency.

Michael Cohen

Tifozët e dinë këtë Bethenny Frankel i tregoi foton e bombës Luann gjatë sezonit 8 të RHONY.

Gazetarja derdhi çajin gjatë një paraqitjeje të enjten në podkastin e Heather McDonald’s “Juicy Scoop”.

“Ne filluam të flasim për Tom ose dasma dhe ai thotë: ‘Oh, të lutem, sigurisht, e di Tomkush mendoni se e ka bërë foton?’” Carole pretenduar.

Michael Cohen

Ish-ylli i realitetit pranoi se ishte skeptike, por Cohen vetëm u dyfishua, duke pyetur – “Kush mendoni se e bëri foton në The Regency?”

Këtë e ka shpjeguar 59-vjeçari Cohen56 vjeç, ishte “miq” me Bethenny’s ish i vonuar, Dennis Shields, i cili ndërroi jetë në gusht 2018. Cohen dyshohet se ia ka përcjellë imazhin Mburoja i cili më pas ia dërgoi Bethenny.

Luann de Lesseps

“Kështu që ai [Cohen] ishte duke folur për Denis dhe pastaj filloi të fliste për Tomdhe ai tha, ‘Unë e bëra foton’ dhe unë thashë, ‘Fotografia që ishte në [‘RHONY’]?’ Dhe ai tha: ‘Po, e mora’. Carole gjellë.

Ish-ylli i Bravo e përmbledhur -“Michael Cohen kishte bërë foton që përfundoi duke iu përcjellë Bethenny dhe përfundoi duke qenë në emision”, duke shtuar se e gjithë historia është “e pretenduar”.

Luann de Lesseps

“Vetëm fjalë për fjalë u ul në tavolinën time, unë isha sikur, ‘Kjo është arra’,” vazhdoi ajo. “Mendova se në fakt prodhimi kishte krijuar diçka, por në një milion vjet nuk do ta kisha menduar Michael Cohen do të ulej në atë darkë dhe do të tregonte të gjithë historinë.”

Një burim i afërt me Bethenny i krehur e Carole histori, duke treguar Faqen e Gjashtë—“Kush i intereson? Carole Radziwill ka folur gjerësisht për karrierën e saj gazetareske. Ndoshta ajo duhet të telefonojë Michael Cohen.

Carole Radziwill

Carole pretenduar më parë se Bethenny’s pretendimi se asaj imazhi i ishte dërguar nga një mikeshë e cila rastësisht po rrinte në barin e ri të NYC një natë jave, ishte i pavërtetë dhe se i gjithë skenari ishte një “konfigurim total”.

Carole Radziwill

e Carole Shpjegimi u përshkrua në librin e Dave Quinn “Housewives” me të gjitha, “Jo All Diamonds and Rosé”.

Bethenny e njihte këtë grua dhe zbuloi se ajo ishte në kontakt me të Tom. Dhe Bethenny ishte si, ‘Herën tjetër që të shkosh ta shohësh, më dërgo mesazh.’ Dhe kjo është ajo që ndodhi,” pohoi ajo në lexim të vitit 2021.

Carole Radziwill

Carole shtoi — “Ajo sigurisht që nuk ka ndodhur që të ketë një mik në Regency në moshën 10 [p.m.] natën e së martës kur Tom Thjesht ndodhi që të isha atje duke puthur një zogth që ai e kishte përplasur.”

Rinisja e 'Real Housewives Of New York', shkurtime pagash...PLUS Whose NOT Filming Show Re!

Carole dhe Bethenny më parë ndanë një miqësi të ngushtë, por u ndanë gjatë xhirimeve të sezonit 10 të RHONY, në 2018. Marrëdhënia e tyre nuk u rikuperua kurrë.

Në tetor 2021, Bethenny mohoi me vendosmëri se ajo “krijoi një foto të Tom duke mashtruar Luann.”

“Si mund të vendos një foto? A jam në një film që jam duke luajtur? Si, ‘Hej Tom D’Agostinodo të doja të të vendosja në rolin e mashtruesit në Hotel Regency?’” tha ajo në podkastin e saj, “Vetëm B me Bethenny Frankel.”

Bethenny Frankel

Manjati Skinnygirl vazhdoi—“Pra, në këtë rast, unë jam drejtor i kastingut që më thirri Tom D’Agostino – që nuk e njoh mbretin – për të thënë, ‘Dëgjo, e di që tingëllon e çuditshme, thjesht dua që të jesh në një bar dhe të dal me dikë sepse kam një fotograf që do të qëndrojë pranë për të marrë një foto. Pastaj do t’ua jap të gjithëve në emision’”

Luann dhe Tom u martuan në natën e Vitit të Ri 2016, por u divorcuan shtatë muaj më vonë.