Ish-avokati i Donald Trump ishte njeriu i përfshirë në skandalin ikonik "It's About Tom" RHONY

Klea

Ish-avokati i Donald Trump ishte njeriu i përfshirë në skandalin ikonik “It’s About Tom” RHONY

Bëhet fjalë ende për Tomin. Vite pas famëkeqit Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Skandali i sezonit 8, ku Bethenny Frankel tronditi botën e Luann de Lesseps me një foto të të fejuarit të saj të atëhershëm duke puthur një grua tjetër në The Regency, ne po marrim detaje më të çuditshme se si u shpalos ai moment ikonik.

Sipas Carole Radziwill, ishte në të vërtetë Michael Cohen, po, e Donald Trump ish-avokat, i cili shkrepi foton famëkeqe. Le të marrim të gjithë një frymë thellë, qetësuese dhe të pranojmë se sa e çuditshme është kjo. Qyteti i Nju Jorkut është një vend i egër dhe ne jemi këtu për të zgjidhur detajet e këtij misteri.

Ju lutemi, mos lejoni që të bëhet fjalë për Tomin

Carole u ul me Heather McDonald në podkastin e saj Juicy Scoop dhe ndau zbulimin tronditës se si ish-avokati i Trump dyshohet se ishte përfshirë në fiasko të Tom D’agostino.

“Gjashtë muaj më parë, ndoshta tetë muaj më parë, unë jam duke darkuar në qendër të qytetit me një mikun tim që është në biznesin e filmit,” tha Carole në podcast. “Në shëtitje Michael Cohen, i cili është avokati i Trump. Majkëlli shkroi një libër dhe donte të fliste me mikun tim për të bërë diçka me librin. Unë jam si, ‘Oh zot im, Michael Cohen është në darkë’”.

Përmes darkës, Carole mësoi se Michael ishte shumë i njohur me të dhe me pjesën tjetër të amvisave të qytetit të Nju Jorkut, duke përmendur emrin Bethenny, Sonja Morgan, Dorinda Medley dhe sigurisht, konteshën Luann.

“Ne filluam të flasim për Tomin dhe dasmën,” vazhdoi Carole. Ai thotë: “Sigurisht që e njoh Tomin. Kush mendoni se e bëri foton?’ Unë thashë: “Prisni, çfarë thatë?” dhe ai thotë, ‘Kush mendoni se e bëri foton në The Regency?’”

A mund ta imagjinoni pamjen në fytyrën e Carole kur Michael i tha asaj? Si është e mundur që New York City të jetë kaq i vogël? Carole vazhdoi të shpjegonte se Michael e njihte Dennis Shields, të dashurin e ndjerë të Bethenny. “Ata të dy jetonin në Trump Tower dhe ishin miq,” zbuloi Carole.

Kështu, kur Michael i çrregullt pa Tomin të sillej keq në The Regency, ai shkrepi fotot dhe ia dërgoi Denisit, i cili më pas ia dërgoi Bethenny-t. Pjesa tjetër është histori e realitetit televiziv… apo ishte kjo histori alternative? Sepse le të marrim parasysh burimin. A njihet ish-avokati i Trumpit si një arbitër i së vërtetës?

Sido që të jetë, Sezoni 14 i The Real Housewives of New York City transmetohet të dielave në mbrëmje në Bravo në orën 9/8c.