Ish-asistentja e Tom Sandoval, Ann Maddox, bëhet e preferuara e fansave të rregullave të pompës

Klea

Ish-asistentja e Tom Sandoval, Ann Maddox, bëhet e preferuara e fansave të rregullave të pompës

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 shfaqi një hero të pamundur. Nuk ishte Ariana Madix dhe sigurisht që nuk ishte Tom Sandoval. Jo, ishte një Madix tjetër, megjithëse me një drejtshkrim të ndryshëm – Ann Maddox.

Që në momentet e para të Ann në VPR, ajo i impresionoi fansat pa fund. Të duhet të punosh për Tomin do të ishte një barrë në vetvete. Shikuesit e kanë parë Ann jo vetëm që i afrohet punës së saj me një kokë të paimagjinueshme të ftohtë, por edhe me relatueshmëri.

Meqë të gjithë po hanin gjithçka që Ann kishte për të ofruar, ishte vetëm çështje kohe para se shitoret të fillonin t’i afroheshin asaj. Lexoni për të mësuar më shumë rreth Ann dhe kohës së saj duke punuar për Tom.

Ann tha se lajmet për Scandoval “u shpërtheu [her] zemra”

Në një email për New York Times, Ann përshkroi reagimin e saj kur dëgjoi për herë të parë për Scandoval, duke thënë se “e kishte fshirë atë si tabloid hullabaloo”. Fatkeqësisht, ajo shpejt zbuloi se ishte shumë e vërtetë. “Unë u shtypa,” shkroi ajo. “Më theu zemrën dhe u desh shumë kohë që të zhytej”.

NYT gjithashtu vuri në dukje të gjitha arsyet që fansat po bien shpejt në dashuri me ish-asistentin e Tomit. Për një gjë, Ann pothuajse ndihet si një insert i audiencës. Personaliteti i saj më këmbëngulës në krahasim me atë të kastit të rregullt të VPR së bashku me reagimet e saj të hutuara kanë rrëmbyer zemrat e audiencës.

Për më tepër, sjellja e saj përgjithësisht e gëzuar dhe përpjekjet për të shmangur konfrontimin janë freskuese dhe të ngjashme. Në profilin e Ann në Times, lexuesit zbuluan se ajo është një Floridiane e diplomuar në Shkollën e Filmit në Universitetin Shtetëror të Floridës. Ajo punoi si transkriptuese në TV realitet dhe asistente në postproduksion. Ajo ka rezervuar reklama dhe role të vogla televizive në të kaluarën.

Ann zbuloi gjithashtu një dashuri për komedinë e improvizuar, një fushë në të cilën ajo shpreson të fitojë më shumë tërheqje, veçanërisht tani që ka mbaruar punën për Tomin. Në emailin e saj për Times, Ann refuzoi të komentonte punësimin e saj me Tom. Megjithatë, në krye të një karriere komedi të ardhshme, NYT raportoi thashethemet se Ann ishte punësuar si asistente e askujt tjetër përveç Ariana Madix.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.