Ish amvisat e vërteta Shpresojmë t'i shohim përsëri

Klea

Ish amvisat e vërteta Shpresojmë t’i shohim përsëri

Me kalimin e viteve, ne kemi humbur disa solide Amvise të vërteta yje për shkak të lënies ose largimit nga rrjeti. Megjithatë, ndërsa ishim të lumtur të shihnim disa të dilnin nga dera, kishte të tjerë që dëshironim të na jepej një shans i dytë. Ndoshta ajo që e bën një amvise të mirë është aftësia për të mbajtur mëri, për të luftuar një debat dhe në të vërtetë të mos e mallkosë që kamerat po kapin çdo lëvizje tuajën. Ndërsa ka ende disa anëtarë të kastit që mund të shikohen, ka të tjerë për të cilët ende mbajmë një qiri në zemrat tona. Këto janë ish-Shtëpiaqet e Realit që shpresojmë t’i shohim të rikthehen në Bravo.

Monique Samuels

I shkatërruar nuk fillon të mbulojë se sa i mërzitur isha kur Monique Samuels u largua nga Real Housewives of Potomac. Pas episodit të fundit të Sezonit 5 dhe një ribashkimi të përafërt, Monique vendosi ta lërë atë. Nuk i ndihmoi që ajo dhe Candiace Dillard Bassett u gjendën në një përleshje fizike, ku të gjithë morën anën e këngëtares.

Megjithatë, besoj se ajo doli shumë herët nga seriali. Monique ishte e ëmbël dhe qesharake, gjë që ndihmoi në shtimin e një dinamike të madhe në ekskluzivitet. Unë mendoj se nëse ajo do të kthehej, do të ishte një sezon i shkëlqyer shpengimi për të dhe një shans për të provuar se është më shumë se thjesht shpërthimet e saj.

Denise Richards

Aktorja e James Bond është ikonë për kohën që kaloi në The Real Housewives of Beverly Hills. kryesisht falë historisë së saj treshe. Pas dy sezoneve plot ngjarje, Denise Richards zgjodhi të largohej nga ekskluziviteti 90210 pas sezonit 10. Ajo kishte më shumë se sa duhet nga gratë që pëshpërisnin për jetën e saj seksuale me Brandi Glanville, dhe sinqerisht, ylli i Hollivudit nuk ndjeu nevojën për të shpjeguar veten.

Megjithatë, një episod i kohëve të fundit i RHOBH tregoi një Denise të dehur dhe të egër të shtrirë në Erika Jayne. dhe Dorit Kemsley. Eshtë e panevojshme të thuhet, Denise ishte pjesa më e mirë e asaj darke me barërat e këqija dhe unë kam nevojë për më shumë prej saj…pronto! Nëna e tre fëmijëve është e patrembur kur bëhet fjalë për gratë e tjera dhe e di se ka fuqinë e yjeve mbi shumicën prej tyre. Nëse do të mund të votoja për të rikthyer një amvise, ajo do të ishte Denisi.

NeNe Leakes

NeNe Leakes u largua nga Real Housewives of Atlanta pas 13 sezonesh. Ish-aktorja e shndërruar në striptiste, u bë paksa e madhe për krahët e saj dhe vendosi që të kalonte në kullota më të gjelbra. Problemi me këtë ishte se seriali humbi një histori të madhe dramatike kur NeNe u largua, dhe ende nuk është rikuperuar.

NeNe u zotua se nuk do të rikthehej në Bravo, por së fundmi, ajo filloi të ndiqte sërish të gjitha llogaritë e tyre, ndaj ndoshta të dy janë në bisedime për një rikthim të mundshëm? Le të jemi të sinqertë: ATL ka nevojë për të në shfaqje.

Dorinda Medley

Ndoshta amvisa ime e preferuar “Make it nice”, Dorinda Medley, ka zemrën time. Do të jepja pothuajse çdo gjë për të parë atë zjarr bjonde të hirit përsëri në televizorin tim. Dorinda na dhuroi momente klasike si “Klip, klip, klip” dhe “Të dua që erdhe dhe të dua që ike”.

Edhe pse Real Housewives of New York City u rifillua, ka diçka për të thënë për OG-të, veçanërisht Dorinda. Mënyra e saj e të jetuarit në qytetin e Nju Jorkut ishte gjithçka që unë doja të aspiroja dhe vazhdoj të bëj. Mjerisht, pirja e saj i pengoi, dhe Bravo duhej të zgjidhte ta linte të ikte. Por Dorinda duket se është shumë më mirë tani dhe meriton një shans të dytë.

Camille Grammer

Më pëlqen të urrej Camille Grammer. Ajo ishte zuzarja perfekte e RHOBH që dinte të trazonte tenxheren dhe cilat butona të shtypte. Camille nuk e mbajti kurrë mbrapsht mendimin e saj për të tjerët, duke përfshirë “të korruptuarin moralisht Faye Resnick”. Ajo gjithashtu kishte një varg miqsh të çuditshëm por argëtues si Allison DuBois, të cilët lexonin të gjithë në darkën e saj.

Mbi të gjitha, Camille ka dëshmuar të jetë një mike e mirë kur të tjerët kanë dështuar. Përsëri, vetëm festa e barërave të këqija vërtetoi se Camille duhet të kërkohet përsëri për serialin.