Instagrami i Gerry Turner është i adhurueshëm dhe këtu janë postimet e tij më të mira

Klea

Instagrami i Gerry Turner është i adhurueshëm dhe këtu janë postimet e tij më të mira

Zgjedhja Gerry Turner si kërkuesi i parë në Beqari i Artë seriali ishte një vendim i shkëlqyer i marrë nga ABC. Në tonë i përulur Sipas mendimit, “The Golden Bachelor” është më i lartë se paraardhësi i tij, i njohur si “The Bachelor”, dhe Gerry duhet të falënderojë. Vërtet, ky spin-off arriti jackpot-in për gjetjen e Gerry-t, një të ve gati për kamerë, të cilin shikuesit po kthehen qartë për ta parë. Ai jo vetëm që është i natyrshëm përballë famës, por është edhe thjesht… i pastër.

Televizioni i pastër dhe i realitetit rrallë shkojnë dorë për dore, megjithatë, ja ku jemi. Duke na bërë ta duam Gerryn edhe më shumë, është se sa i pandikuar ai ende duket nga ylli i tij i sapogjetur. Në fakt, i gjithë Instagrami i tij lexohet si një baba krenar së pari, me një koncert televiziv në të dytën. Nëse nuk i keni shqyrtuar ende rrjetet sociale të Gerry-t, mos u shqetësoni, ne e kemi, dhe këto janë zgjedhjet tona më të mira jashtëzakonisht të shëndetshme nga faqja e tij.

Gerry është një dashnor i sportit…me qen

Gerry Turner/Instagram

Kur bëhet fjalë për lumturinë, jepni Gerrit (dhe neve) të gjithë qentë. Në një intervistë me Bustle, Golden Bachelor la të kuptohet se interesi i tij i dashurisë së ardhshme duhet të jetë i të njëjtit mendim. “Nëse ata thjesht nuk i pëlqejnë qentë…do të pyesja nëse ata ishin njerëz të vërtetë apo jo, sepse kush nuk i pëlqen qentë,” pyeti Gerry me saktësi dhe sinqeritet.

Duke pozuar me djemtë e tij të mirë me gëzof, Gerry e përshkruaj këtë foto me një deklaratë të thjeshtë, por mjaftoi. “Është dita e lojës së syri-skifterëve sot, kështu që ne po rrënjosim për skifterët tanë,” shkroi ai. Në sfond, shtëpia e banimit të Gerry-t duket komode dhe e organizuar, dhe në ballë, nuk ka asgjë tjetër përveç buzëqeshjeve përreth. Shpresojmë se përmbajtja e ditës së lojës së Gerry së shpejti do të përfshijë një grua qendashëse, po aq të shëndetshme nga kasti i tij.

Gerry Mbështet Gratë

Së fundmi, Gerry ka rindarë në llogarinë e tij një video nga faqja zyrtare e ABC në Instagram. Ai nuk e ka vënë në mbishkrim postimin e tij, por nuk ka pasur nevojë, pasi reagimet e tij thoshin mjaft. Për t’u kthyer prapa, Hannah Brown ishte zonja kryesore në sezonin 15 të “The Bachelorette”, megjithëse fillimisht ajo ishte një konkurrente kryesore në sezonin 23 të “The Bachelor”. gjërat janë të çuditshme, pasi u kthye për ceremoninë e trëndafilave dhe nuk pranoi të largohej nga skena.

Për këtë, Geri kishte mendime. “Oh dreqin jo, thjesht shko në shtëpi,” thotë Gerry, duke parë një riprodhim të Lukës që refuzon të largohet me hijeshi nga Hannah. Kur Hannah i shpjegoi Lukës se kjo kishte të bënte me zgjedhjen e saj, jo të tij, Gerri buzëqeshi dhe tundi me kokë miratimin e deklaratës së saj bindëse. Më në fund, Hannah ngriti podiumin e saj dhe u largua nga rruga e Lukës, duke i dhënë asaj një reagim të kryer mirë nga Gerry.

Gerry e kupton. Ai mbështet të drejtën e një gruaje për t’i thënë jo ndjekjeve agresive. Ai është një njeri i mirë dhe ne kemi nevojë për më shumë burra si Gerry.

Gerry e do familjen e tij

Gerry Turner/Instagram

Megjithëse llogaria e tij në Instagram aktualisht ka vetëm 16 imazhe, katër nga këto poza të sinqerta janë të përqendruara rreth dashurisë së tij për vajzat dhe mbesat e tij. Sa i përket familjes së tij, ky 71-vjeçar është baba krenar i dy vajzave, Angie dhe Xheni, të cilat i ndau me bashkëshorten e tij të ndjerë, Tonin. Përveç kësaj, Gerry është gjithashtu një gjysh i dy mbesave, Charlee dhe Payton.

Duke i dhënë një dremitje rrjetit, Gerry e ka mbishkrimin me dashuri të këtij imazhi duke shkruar “Thjesht më pëlqen kjo foto e bërë nga ABC e familjes sime. Unë e di vendin e përsosur për ta vendosur në shtëpinë time.” A bëhet një postim në internet më i shëndetshëm se kaq, pa përfshirjen e kafshëve të vogla? Nr.

Gerry është gjithçka për nipërit e tij

Gerry Turner/Instagram

Mund të themi me siguri se Gerry është krenar për katër gratë në jetën e tij. Dy nga postimet e tij më të fundit e tregojnë atë të pranishëm në lojën e volejbollit të mbesës së tij Charlee. “Vballeri im i preferuar i të gjitha kohërave,” shkroi ai në një, duke përqafuar Charlee. Buzëqeshjet që mbanin të dy ishin asgjë më pak se krenaria, e përzier me dashuri.

Duke shkuar edhe më larg, Gerry madje postoi një thirrje për të gjithë ekipin e Charlee, me gjasë duke u dhënë këtyre të rinjve disa klithma kur ata kuptuan se ato ishin postuar në faqen e tij të verifikuar. Admirimi i tij për liderët e ardhshëm të kombit tonë ishte i shëndetshëm, pasi ai shtypi deklaratën e tij të kryer mirë për “Ekipin e volejbollit të bijës Charlee. I preferuari im absolut. Fitore e mirë sonte!!!”

A po ndikon Gerry…?

Gerry Turner/Instagram

Është e zakonshme që yjet e televizionit të realitetit të postojnë reklama me pagesë. Ne nuk mund ta urrejmë këtë, pasi nëse do të paguheshim mijëra për të postuar një produkt, ne do të mund të shpërndanim fjalë për fjalë gjithçka që kërkohej. Në një postim të ngjashëm me ndikimin, Gerry ndau ushqimin e tij, i cili përbëhej nga një qese me portokall të tharë. Ky postim i adhurueshëm duket i përshtatshëm, pasi vetë Gerry është gjithashtu një meze e lehtë e shëndetshme.

Gerry është vetëm një dritë e ndritshme, e shëndetshme

Gerry Turner/Instagram

I ulur i lumtur brenda një Bronco të verdhë, të restauruar në mënyrë të përsosur, Gerry mund të shihet, duke dhënë një gisht të madh lart. “I përshtatshëm, apo jo?” ai shkroi mbishkrimin, me përdorimin e një ylli të artë. Është e përshtatshme, Gerry. Në përgjithësi, postimet e tij janë aq freskuese të ndritshme dhe të paprekura, dhe ne shpresojmë që natyra e tij me këmbë në tokë të mos zbehet kurrë.

Vlen të përmendet se në komente, kaq shumë njerëz po lavdëronin Gary për personalitetin e tij pozitiv. Ai po e vendos shiritin përtej nivelit të lartë për ata që mund të ndjekin, nëse ekskluziviteti zgjerohet për të përfshirë një Bachelorette të Artë, ose sezone shtesë të The Golden Bachelor. Sido që të jetë, ne nuk kemi asnjë dyshim se DM-ja e Gerry-t do të mbushet përgjithmonë.