RHONJ

Klea

Insajderi zbulon se Bravo duhet të zgjedhë mes Teresa Giudice dhe Melissa Gorga për ‘RHONJ!’

Insajderi zbulon se Bravo duhet të zgjedhë mes Teresa Giudice dhe Melissa Gorga për ‘RHONJ!’

Grindja e gjatë mes Teresa Giudice dhe Melissa Gorga ka arritur një pikë vlimi, duke nxitur Bravo të marrin në konsideratë masat drastike për të ardhmen e Amvise të vërteta të Nju Xhersit.

RHONJ

Sipas një burimi, rrjeti përballet me një vendim të vështirë dhe “duhet të zgjedhë”. Tereza ose Melisa për të qëndruar në emision, pasi pjesa më e madhe e sezonit aktual është filmuar veçmas për të menaxhuar tensionin.

Ka thënë një i brendshëm Jeta & Stili se drama mes kunave është përshkallëzuar deri në atë pikë sa rrjeti duhet të zgjedhë se kë të lërë të shkojë. “Situata është e paqëndrueshme”, tha burimi.

Ribashkim RHONJ

Bravo duhet të zgjedhë një. Ribashkimi i sezonit 14 tashmë është anuluar sepse këta të dy nuk mund të jenë as në të njëjtën dhomë së bashku. Nëse ata nuk mund të filmojnë një ribashkim, si mund ta përballojnë një sezon të ri? Përgjigja është e qartë – ata nuk munden!”

Një tjetër burim i përmendur Us Weekly se sezoni i ardhshëm nuk do t’i nënshtrohet një rishikimi të plotë të kastit si Amvise Reale të Nju Jorkut. Megjithatë, ata lanë të kuptohet se anëtarët e kastit nga “të dyja anët” e ndarjes mund të pushohen nga puna. “Melisa dhe Tereza po sillen si fëmijë”, tha burimi.

Jackie Goldschneider

“Hakmarrja e tyre ndaj njëri-tjetrit është më e rëndësishme për ta sesa shfaqja. Nëse nuk janë të kujdesshëm, të dy mund të marrin çizmet!”

Sipas Jackie Goldschneider, Margaret Josephs ka kontribuar ndjeshëm në mentalitetin e ekipit brenda kastit, duke e trajtuar serialin si një shfaqje konkurruese. “Shumica e yjeve janë ose Skuadra Melisa ose Ekipi Tereza”, vuri në dukje ajo.

Margaret Josephs

A Bravo Zëdhënësi shtoi, “Është e qartë që nga finalja kjo kastë nuk është dhe mund të mos jetë kurrë gati për zgjidhje. Rrjeti po shikon një koncept tjetër për të mbyllur sezonin.”

Duke adresuar thashethemet e vorbullta të një ndryshimi të kastit, Andy Cohen ndau me ET, “Kishte një mori lajmesh të transmetimit për Jersey që u raportuan sot. Asnjë prej tyre nuk është e vërtetë. Nuk është marrë asnjë vendim. Ne nuk kemi pasur as ndonjë bisedë serioze për sezonin e ardhshëm, kështu që çdo gjë që lexoni se çfarë do të jetë Jersey për sezonin e ardhshëm për sezonin e ardhshëm, do të thosha gjashtë muaj, është e rreme, kështu që mos e besoni.”

Andy Cohen

Megjithatë, ‘mik’ Jenn Fessler pranoi se ndryshimet janë të mundshme në horizont. “Nuk jam i vetëdijshëm për atë që po ndodh Bravo dhe në funksionimin e brendshëm të Bravo truri, por padyshim, si çdo person tjetër që është shikues, mendoj se gjërat po ndryshojnë”, u shpreh ajo. “Unë jam shumë i vetëdijshëm për faktin se gjërat në Jersey po ndryshojnë, gjërat po ndryshojnë. Si është, kur, pse? Une nuk e di.”

Si e ardhmja e Amvise të vërteta të Nju Xhersit varet në balancë, fansat presin me padurim lëvizjen e radhës të Bravos për zgjidhjen e grindjes së vazhdueshme dhe përcaktimin e fatit të kastit.