Çiftet, data e publikimit dhe më shumë

Klea

I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? Sezoni 8 Çiftet e renditura

I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? Sezoni 8 ka një nga kastet më të ndryshme të çifteve që ka parë ndonjëherë 90 Day Fiancé. Ai përmban një rekord nëntë çifte, shuma më e lartë që është paraqitur ndonjëherë në Happily Ever After?. Ndërsa disa nga çiftet këtë sezon janë mjaft solidë, të tjerët kanë marrëdhënie më të trazuara.

Këtu është renditja jonë zyrtare e të gjitha çifteve të sezonit 8. Nga çifti më solid tek çifti që na bën të mendojmë WTF!

Loren & Alexei – Më të fortët

Loren Brovarnik dhe bashkëshorti i saj Alexei Brovarnik janë çifti më solid i sezonit 8 deri tani. Loren dhe Alexei janë të martuar për nëntë vjet, dhe tani kanë tre fëmijë së bashku. Shumica e çifteve në sezonin 8 kanë qenë së bashku për një kohë shumë më të shkurtër, duke i bërë Loren dhe Alexei përjashtime.

Emily & Kobe – Shumë solide

Pas kohës së tyre në sezonin 9 të të fejuarit 90, Emily Bieberly dhe Kobe Blaise nuk ishin saktësisht të preferuarit e fansave. Megjithatë, pas vetëm dy episodeve të Happily Ever After?, duket qartë se çifti ka bërë një rrugë të gjatë. Emily dhe Kobe tani janë të lumtur të martuar me tre fëmijë, megjithëse djali i tyre Atem nuk lindi kur ata filmuan sezonin 8. Vendimi i Emily për të udhëtuar në Kamerun për të takuar familjen e Kobe tregon përkushtimin e saj ndaj martesës së saj, e cila po ecën shkëlqyeshëm.

Patrick & Thaís – Pretty Solid

Patrick Mendes dhe Thaís Ramone patën ulje-ngritjet e tyre në sezonin 9 të të fejuarit 90, por ishin mjaft solidë në pjesën më të madhe. Pas transmetimit të sezonit 9, Patrick dhe Thaís mirëpritën vajzën e tyre Aleesi. Çifti janë të lumtur ndonjëherë? Linja e historisë do t'i shohë ata të udhëtojnë në vendin e Thais, Brazilin, së bashku me vëllain e Patrick, John McManus. Patrick dhe Thaís janë të martuar tash e dy vjet dhe lidhja e tyre është ende e fortë.

Gino & Jasmine – Disi solide

Çuditërisht Gino Palazzolo dhe Jasmine Pineda bëjnë gjysmën e sipërme të kësaj liste. Ndërsa Gino dhe Jasmine nuk janë çifti më solid i sezonit, ata janë më solidë se shumica e çifteve të sezonit 8. Xhino dhe Jasmina sigurisht që kanë problemet e tyre, por në fund të fundit dashuria në marrëdhënien e tyre është aty. Në të kaluarën, Gino dhe Jasmine janë përballur me probleme serioze që kanë të bëjnë me ish-et dhe dërgimin e fotove nudo. Nëse mund ta kapërcejnë atë, mund të kapërcejnë çdo gjë!

Ashley & Manuel – Kështu pra

Marrëdhënia e Ashley Campbell dhe Manuel Velez është kudo, por nuk ka gjasa që ata të ndahen. Ndërsa Ashley dhe Manuel luftojnë shumë, është e qartë se ata kanë një dashuri të fortë për njëri-tjetrin thellë në vetvete. Problemi më i madh me të cilin po përballen Ashley dhe Manuel për momentin është që Manueli nuk e lë Ashley-n të flasë me fëmijët e tij. Kjo është sigurisht një punë e madhe, por është diçka që mund të zgjidhet lehtësisht dhe shpejt.

Nicole & Mahmoud – Pretty Kaotic

Mahmoud El Sherbiny sapo ka mbërritur në Shtetet e Bashkuara, por ai dhe gruaja e tij Nicole Sherbiny tashmë po ngrenë kokën. Nicole dhe Mahmoud u përplasën për dallimet kulturore kur jetuan së bashku në Egjipt, prandaj Nicole shpreson se gjërat do të përmirësohen për ta në Amerikë. Fatkeqësisht për Nicole, Mahmoud ishte i pakënaqur me Amerikën që në momentin kur doli nga avioni. Nicole dhe Mahmoud janë padyshim një nga çiftet më të çrregullt në sezonin 8 deri më tani.

Angela & Michael – Aspak të ngurta

Angela Deem dhe Michael Ilesanmi janë padyshim një nga çiftet më të rrëmujshëm në sezonin 8. Linja e historisë së çiftit këtë sezon do të sillet rreth aplikimit për vizë bashkëshortore të Michael, për të parë nëse ai mund të vijë më në fund në Amerikë. Megjithatë, në javët e fundit, Michael ka bërë tituj për zhdukjen në Shtetet e Bashkuara. Duket sikur Michael ia doli në SHBA në fund të fundit, por se marrëdhënia e tij me Angela-n nuk ka qenë më e qetë që kur ai ka qenë këtu.

Rob & Sophie – Jo i pajtueshëm

Rob Warne dhe Sophie Sierra kanë një fillim të vështirë në sezonin 8. Pasi u transferua në Teksas, Sophie u transferua me një shoqe kur kuptoi se Rob kishte mashtruar në internet më shumë sesa mendonte. Ndërsa çifti u takua për t'i zgjidhur gjërat, kjo përfundoi në katastrofë me daljen e Sophie. Sophie ende po refuzon të kthehet me Robin, gjë që nuk duhet të ndodhë në fazën e muajit të mjaltit të martesës. Ky çift është në akull super të hollë për momentin!

Ed & Liz – WTF

Ed Brown dhe Liz Woods kanë qenë një çift kaotik nga kërcimi, të cilët janë ndarë mbi një duzinë herë. Sezoni 8 pason zhvendosjen e Ed dhe Liz në Arkansas, ku ata planifikojnë të martohen. Ndërsa ne nuk e dimë nëse Ed dhe Liz janë martuar ndonjëherë, duket shumë e sigurt se ata janë ndarë aktualisht. Liz ka lansuar publikisht të dashurin e saj të ri, i cili duket si një konfirmim i fortë se ajo ka mbaruar me Edin. Pas gjithë kësaj, është e bezdisshme që ata madje u hodhën!