I fejuari 90 ditor mbështet anëtarët e kastit që u bënë aktori kryesor

Klea

I fejuari 90 ditor mbështet anëtarët e kastit që u bënë aktori kryesor

I fejuari 90 ditor dhe spin-off-et e tij të ndryshme kanë shfaqur një gamë të larmishme të aktorëve gjatë gjithë viteve. Shumica e çifteve të ekskluzivitetit janë përshtatur në formën tradicionale të ekskluzivitetit, duke përfshirë një amerikan në një marrëdhënie me dikë jashtë shtetit. Megjithatë, ka pasur disa përjashtime nga kjo gjatë viteve. Këta katër anëtarë të kastit nuk u përfshinë kurrë në marrëdhënie me individë jashtë vendit dhe gjetën mënyra të tjera për t'u bashkuar me ekskluzivitetin.

Veronica Rodriguez

Veronica Rodriguez është bërë një figurë e shquar në ekskluzivitetin 90 Day Fiancé, edhe pse ajo kishte një fillim jo tradicional. Vendasja e Karolinës së Veriut bëri debutimin e saj në ekskluzivitet në 90 Day Fiancé: Before The 90 Days Season 3, megjithëse pamja e saj ishte e shkurtër. Veronica mbështeti mikun e saj më të mirë dhe ish të dashurin Tim Malcolm, kur ai udhëtoi në Kolumbi për të takuar të dashurën e tij të atëhershme Jeniffer Tarazona.

Ndërsa lidhja e Tim me Jeniffer ishte jetëshkurtër, ai dhe Veronica më vonë u bënë të preferuarit e fansave në Pillow Talk. Kjo përfundimisht bëri që Veronica të bëhej anëtare e kastit me kohë të plotë gjatë 90 Day: The Single Life Season 3. Veronica u rikthye sërish për Sezonin 4 të The Single Life, ku marrëdhënia e saj me Jamal Menzies përfundimisht mori fund.

Gjatë të dy marrëdhënieve të tyre përkatëse, miqësia e ngushtë e Veronikës dhe Tim ishte një çështje e madhe për partnerët e tyre. Megjithatë, të dy janë ende miqtë më të mirë sot.

Liz Woods

Një tjetër anëtar i njohur i kastit të 90 Day Fiancé i cili hyri në ekskluzivitet në një mënyrë interesante është Liz Woods. Liz u shfaq për herë të parë në sezonin 1 të The Single Life, kur Ed Brown u interesua për të. Të dy filluan një lidhje, por u ndanë disa herë deri në fund të sezonit. Liz u kthye më vonë në fund të sezonit 2 të The Single Life, kur u fejua me Edin gjatë finales tronditëse.

Liz u bashkua zyrtarisht si një anëtar i kastit kryesor me Ed gjatë 90 Day Fiancé: Happily Ever After? Sezoni 7. Çifti ishte ende i fejuar, por luftuan për të zgjidhur shumë çështje në marrëdhënien e tyre. Ed dhe Liz më pas vazhduan të luanin në 90 Day: The Last Resort, ku kaluan dy javë në terapi për çifte. Aktualisht, çifti është duke luajtur në Happily Ever After? Sezoni 8, ku ata po planifikojnë dasmën e tyre.

Debbie Johnson

Debbie Johnson fillimisht u shfaq në sezonin 6 të 90 Day Fiancé si prind. Djali i Debbie Colt Johnson fillimisht gjeti dashurinë me Larissa Lima, e cila u transferua në Las Vegas nga Brazili për t'u martuar me të. Martesa e Colt dhe Larissa ishte jetëshkurtër dhe ndarja e çiftit u dokumentua më vonë në Happily Ever After? Sezoni 4 dhe 5. Debbie luajti një rol të madh në marrëdhënien e Colt, dhe shumë shikues e akuzuan atë se ishte shumë e fortë.

Pas ndarjes së Colt me ​​Larissa, ai u kthye për një tjetër shans dashurie gjatë Sezonit 1 të The Single Life. Debbie ishte edhe një herë një pjesë e madhe e linjës së historisë së Colt, këtë herë me Vanessa Guerra. Ndërsa Debbie kishte një marrëdhënie shumë më të mirë me Vanessa-n sesa me Larissa-n, ajo përsëri shkaktoi disa probleme mes tyre. Përfundimisht Colt ndaloi së foluri me Debbie-n për një periudhë kohe, gjë që ishte e vështirë për të.

Debbie u kthye në sezonin 2 të The Single Life për udhëtimin e saj për dashurinë. Pasi ishte e ve për më shumë se dhjetë vjet, Debbie më në fund u ndje gati për t'u rikthyer në skenën e takimeve. Ndërsa ajo ishte e pasuksesshme gjatë sezonit 2, Debbie gjeti dashuri të gjatë me Tony Starcevich gjatë sezonit 3. Debbie dhe Toni janë ende bashkë sot, dhe që atëherë ajo është zhvendosur në Kanada për të qenë me të.

John McManus

John McManus u shfaq për herë të parë në sezonin 9 të të fejuarit 90 Day, së bashku me vëllain e tij Patrick Mendes dhe gruan e tij tani Thaís Ramone. Thaís u përplas me Gjonin gjatë gjithë sezonit dhe ndjeu se ai po fuste vazhdimisht veten në marrëdhënien e saj me Patrick. Shikuesit, nga ana tjetër, e donin Gjonin për sensin e tij të mprehtë të humorit dhe ndershmërisë.

Pasi u bë kaq i popullarizuar me fansat, John u përfshi në sezonin 4 të The Single Life. John përfundoi duke gjetur dashurinë me Megan Brown dhe përfundimisht u zhvendos në Teksas për të qenë me të. Gjatë Tell All, John tronditi shikuesit kur vendosi t'i propozonte Meganit. John sigurisht ka bërë një rrugë të gjatë në udhëtimin e tij 90-ditor si të fejuarit!