House of Villains Season 2 Dream Cast

Klea

House of Villains Season 2 Dream Cast

Pas një sezoni të parë të suksesshëm, E! njoftoi se Shtëpia e zuzarëve do të kthehet për sezonin 2, por kush duhet të jetë në kast? Sezoni i ri do të shfaqet premierë në fund të këtij viti, me komedianin Joel McHale që do të kthehet si prezantues. Në janar, Joel ngacmoi se xhirimet për sezonin e ardhshëm do të fillonin në shkurt, që do të thotë se sezoni 2 është tashmë në prodhim.

Rrjeti nuk ka dhënë ende ndonjë detaj rreth casting-ut, por fansat kanë teorizuar se cilët zuzar të realitetit mund të hyjnë në shtëpi.

Për nder të rikthimit të shfaqjes, ne krijuam një listë të ëndrrave të aktorëve të sezonit 2 të House of Villains. Këtu janë të gjithë personazhet famëkeq që shpresojmë të shohim në sezonin e ardhshëm.

Tom Sandoval (Rregullat e Vanderpump)

Tom Sandoval ishte supervillani i Bravo-s i vitit 2023. Në mars të vitit të kaluar, u publikua lajmi se ai dhe bashkë-ylli i tij Rachel Leviss kishin pasur një lidhje për (të paktën) shtatë muaj. Fansat u mblodhën pas të dashurës afatgjatë të Sandoval, Ariana Madix, ndërsa ai u bë armiku numër një publik.

Statusi i fundit i zuzarit të Sandoval e bën atë të përshtatshëm për Sezonin 2. Ish-bashkëylli i tij Jax Taylor përfaqësoi Vanderpump Rules në sezonin 1, dhe tani është koha për të shtuar një tjetër nga b*tches të Lisa Vanderpump në përzierje.

Monica Garcia (Shtëpiake e vërtetë e Solt Lake City)

Nëse Sandoval ishte zuzari Bravo i vitit 2023, Monica Garcia është zuzarja Bravo e vitit 2024. Në finalen e sezonit 4 të Real Housewives të Salt Lake City, Heather Gay zbuloi se shoqja e saj e re Monica ishte truri pas Reality Von Tease, një llogari në Instagram gjoja kushtuar trolling grave në emision.

Llogaria ishte përgjegjëse për nxjerrjen në dritë të sjelljes së keqe nga askush tjetër përveç kriminelit të dënuar, Jen Shah. Lajmi për identitetin e vërtetë të Monikës tronditi fansat dhe finalja u bë momenti më i përfolur Bravo i 2024-ës.

Vendasja në Utah u pushua nga RHOSLC pas ribashkimit, që do të thotë se ajo ka pak kohë të lirë. Ne mendojmë se ajo do të ishte një shtesë e përsosur për familjen House of Villains. Ajo është dramatike, e pamëshirshme dhe nuk ka frikë të godasë njerëzit me thikë pas shpine.

Spencer Pratt (The Hills)

Spencer Pratt ka bërë një rrugë të gjatë që kur po shkaktonte telashe në Hollywood Hills në vitet 2000. Që atëherë, ai u martua me Heidi Montag dhe çifti tani kanë dy fëmijë së bashku.

Ai mund të jetë vendosur në jetën familjare, por kjo nuk do të thotë se ai është tërhequr nga qendra e vëmendjes. Ylli i realitetit televiziv ka ende një etje për dramë. Ai kurrë nuk do të humbasë një mundësi për të hedhur poshtë ish-bashkëylltarin e tij Lauren Conrad dhe së fundmi ka përhapur disa sekrete prapaskenave për The Hills.

Spencer do të ishte i përshtatshëm për House of Villains. Ne e dimë se do të kishim disa ndeshje të paharrueshme ulëritëse mes tij dhe shokëve të tij nëse ai do të ishte në lojë. Shpresojmë, megjithatë, ai do të jepte më shumë energji sesa bëri gjatë vizitës së tij të ftuar në Sezonin 1.

Irina Solomonova (Dashuria është e verbër)

Irina Solomonova u etiketua një “vajzë e keqe” pas sezonit 4 të Love Is Blind. Fansave nuk u pëlqeu mënyra se si ajo sillej me të fejuarin e saj Zack Goytowski apo se si flirtonte me burrin e mikut të saj Micah Lussier.

Edhe pse ajo nuk ishte saktësisht një e preferuar e fansave, ajo sigurisht që ishte argëtuese. Do të donim të shihnim se si Irina lundron në Shtëpinë e Vizitorëve. A do të gërmonte më thellë në mënyrat e saj të liga? Apo të vazhdojë të përpiqet dhe të rehabilitojë imazhin e saj?

Cole Barnett (Dashuria është e verbër)

Cole Barnett shkaktoi reagime të forta nga fansat gjatë kohës së tij në Love Is Blind. Vendasja nga Teksasi mori reagime për krahasimin e të fejuarës së tij, Zanab Jaffrey, me femra të tjera në shfaqje. Në një moment, ai i tha Zanabit se ajo ishte fizikisht 9/10 dhe më pas vazhdoi t’i tregonte asaj se shoku i tyre i filmit, Colleen Reed, ishte 10. Hajde, mik. Shfaqja quhet Dashuria Është e Verbër!

Ne mendojmë se Cole do të përshtatej mjaft mirë me House of Villains. Në sezonin 1, zuzari i Love Is Blind Shake Chatterjee ishte tërësisht argëtues dhe fansat po dëshirojnë një tjetër anëtar të kastit të LIB për të “Tundur” gjërat. Ne mendojmë se Cole mund të jetë ai djalë.

Kenia Moore (Shtëpiake e vërtetë e Atlantës)

Kenya Moore është zuzari i fundit i realitetit televiziv. Ylli i “Real Housewives of Atlanta” ka shkaktuar dramë dhe ka dhënë me vite me radhë filma të paqartë. Ajo e ka perfeksionuar zanatin e të qenurit zuzar, kjo është arsyeja pse ne kemi nevojë për të në sezonin 2.

Sigurisht, ajo është vendosur në amësinë vitet e fundit. Mund të ndodhë që Kenia u shfaq në House of Villains dhe në fakt u bë heroi i shfaqjes. Ashtu si fituesja e vitit të kaluar, Tanisha Thomas.

House of Villains rikthehet për sezonin 2 më vonë këtë vit.