Honey Boo Boo

Klea

Honey Boo Boo rikonsideron ndjekjen e kolegjit për shkak të çështjeve ligjore të të dashurit Dralin

Alana “Honey Boo Boo” Thompson rikonsideron ndjekjen e kolegjit për shkak të çështjeve ligjore të të dashurit Dralin

Alana “Honey Boo Boo” Thompson po përballet me një periudhë vendimmarrjeje të rëndësishme për të ardhmen e saj, veçanërisht në lidhje me rregullimet e saj të jetesës pas shkollës së mesme mes çështjeve ligjore që rrethojnë të dashurin e saj, Dralin Carswell.

Mjaltë boo Boo

Në një teaser për premierën e sezonit të 7-të të Mama Qershor: Kriza Familjare, Ylli 18-vjeçar i reality TV zbuloi se dita e saj e diplomimit nuk solli gëzimin që ajo priste.

Kur Dralin22 vjeç, pyeti për mungesën e entuziazmit të saj për diplomimin, Alana përmendi se jeta e saj ishte e mbushur me komplekse dhe shprehu zhgënjimin e saj për motrën e saj Lauryn “Pumpkin” Efird’s këmbëngulja që ajo të marrë një vendim të shpejtë në lidhje me planet e saj të kolegjit.

“Unë jam si, “Unë nuk e di ende,”” Alana shpjegohet. “E di që jam diplomuar sot, por më jep pak kohë për ta kuptuar.”

Alana

Alana shprehu dëshirën për t’u zhvendosur në Kolorado, por hezitoi të vazhdonte pa të Dralin. Ajo theksoi pasigurinë që rrethon e Dralinit aftësia për të kaluar në Kolorado me të. Dralinduke mos dashur të ishte pengesë, shprehu shqetësimet e tij, ndërsa Alana ndau ngurrimin e saj për të nisur e vetme një tranzicion të tillë.

“Dua të shkoj në Kolorado me ju, por nuk e di nëse mund të largohem nga shteti.” Alana iu kundërpërgjigj me implikimet reale të situatës së tyre, “Nëse nuk mund ta kuptosh këtë, çfarë do të ndodhë me ne, e di? Për shembull, ne nuk mund të jemi as bashkë nëse ju jeni në një shtet tjetër.” Dralin shprehur për Alana në një moment të sinqertë.

Dralin Carswell

Alana përmendet gjithashtu Dralin po i shtonte stresin gjatë një kohe sfiduese si motra e saj më e madhe, Anna “Chickadee” Cardwell, po luftonte me kancerin. Ajo rrëfeu: “Kjo është shumë, e dini. Thjesht nuk më duket se është një kohë e mirë për t’u larguar tani”, duke nënvizuar kompleksitetin me të cilin po përballej mes shqetësimeve për shëndetin e familjes.

Alana

Anna “Chickadee” Cardwell u nda nga jeta tragjikisht në dhjetor 2023 në moshën 29-vjeçare pas betejës së saj me kancerin.

e Dralinit problemet ligjore kanë krijuar pasiguri për të ardhmen e çiftit. Në shkurt 2023, ai u kap për drejtimin e mjetit nën ndikim gjatë një ndjekjeje me shpejtësi të lartë me policinë, siç konfirmohej nga In Touch në atë kohë.

Dralin Carswell

Pasi kaloi dy ditë në burgun e Monroe County, Dralin u lirua me një garanci prej 25,000 dollarësh. Akuzat e tij përfshinin ndjekjen nga afër, mosmbajtjen e korsisë, drejtimin e automjetit nën ndikimin e marihuanës, drejtimin me patentë të pezulluar, shpejtësinë dhe arratisjen dhe përpjekjen për t’iu shmangur policisë, siç raportohet nga zyra e Sherifit të Money County.

Alana Thompson

Shpalosja e Alana dhe e Dralinit Procesi i vendimmarrjes do të jetë një pikë qendrore në sezonin e ardhshëm të “Mama Qershor: Kriza e Familjes”. Sidoqoftë, në korrik 2023, studenti “Here Comes Honey Boo Boo” njoftoi vendimin e tyre për t’u transferuar në Kolorado, ku ajo planifikon të ndjekë një diplomë për infermierinë në Universitetin Regis.

“Do të largohem nga kampusi për arsye sigurie dhe për shkak Dralin po vjen me mua,” shpjegoi ajo në atë kohë. “Unë mendoj se ai është më i emocionuar për të kaluar atje se unë. Ai është gati të largohet nga qyteti ynë i vogël dhe të përjetojë diçka të re.”

Alana vazhdoi, “Unë mendoj [living together will] bëhu i mirë për ne sinqerisht dhe dua të them, mendoj se do të jetë argëtuese. Edhe pse po lëviz në gjysmë të rrugës në të gjithë vendin, do të jetë mirë për mua.”

Dralin Carswell

Mama Qershor: Kriza Familjare transmetohet në WEtv, të premten mbrëma, në orën 21:00 ET.