Hoda Kotb

Klea

Hoda Kotb duartroket përsëri në shfaqjen e Kelly Rowland ‘Today’ në dhomën e zhveshjes!

Hoda Kotb duartroket përsëri në shfaqjen e Kelly Rowland ‘Today’ në dhomën e zhveshjes!

Hoda Kotb nuk ka ndjenja të vështira ndaj Kelly Rowland pasi ajo hoqi dorë nga një koncert bashkë-prezantues në emisionin “Sot” pak para se dyshja të priste orën e katërt, javën e kaluar.

Hoda Kotb

Hoda adresoi polemikën gjatë transmetimit të së martës, duke komentuar gjatë Sot me Hodën dhe Xhenën — “Dua të them vetëm këtë: kam dashuri dhe admirim të madh përr Kelly Rowland. Unë e adhuroj atë dhe dua që ajo të kthehet në emisionin tonë dhe dua që ajo të jetë prezantuese përsëri.”

Jenna Bush-Hager, i cili ishte jashtë të enjten e kaluar, ditën Rowland u vendos të ndërhynte, ra dakord dhe deklaroi se këngëtarja/aktorja ishte “i mirëpritur në çdo kohë”.

Hoda Kotb

Xhena shtoi – “Ajo është më e mira.”

Hoda59 vjeç, qeshi nga raporti i Page Six duke pretenduar se Rowland u largua nga ndërtesa mbi një dhomë të zhveshjes nën nivel.

Mikpritësi tha: “Sigurisht që është, sigurisht që është! Ajo mund të ndajë dhomën time të zhveshjes. Ne do të jemi në të së bashku!”

Hoda Kobt

Ajo vazhdoi – “Por gjithsesi, unë thjesht dua të them se e duam atë. Ne e kemi dashur atë në këtë shfaqje për shumë e shumë vite.”

Xhena reflektuar përsëri në e Rowland Dalja e parë në emisionin e dyshes gjatë ditës, gjatë së cilës ajo dhe Hoda iu lut asaj që të “ju lutemi të strehojë me ne” një mëngjes.

Jenna Bush Hager

e Rowland periudha e planifikuar si mikpritës i ftuar në orën e katërt shkoi anash kur shapka e Destiny’s Child u tërhoq në minutën e fundit, duke u larguar Hoda në një kërkim të furishëm për një zëvendësues.

Kelly dhe ekipi i saj nuk ishte i lumtur. Atyre nuk u pëlqeu dhoma e zhveshjes, kështu që vendosën ta largonin atë nga shfaqja, duke u larguar [Kotb] pa një mikpritës për orën 10 të mëngjesit”, tha një burim për gazetën.

e Rowland Largimi i papritur thuhet se i la të gjithë të përfshirë të hutuar. Një informator i tha gazetës se incidenti “nuk kishte kuptim”.

“Ajo është e dashur në ‘Sot’. Ajo po merrte orën e plotë dhe Hoda gruaja më e madhe në planet! Nuk kishte kuptim”, tha burimi.

Kelly Rowland

Rowland dhe shoqëruesi i saj u angazhua në atë që mund të përshkruhet si një seancë dramatike e “dhomave të veshjes muzikore”, sipas burimeve.

“Në një tjetër shënim, gjithashtu, ne thjesht duam t’i bëjmë një thirrje Rita Ora, i cili erdhi në sekondën e fundit dhe me të vërtetë bëri një punë fenomenale, kështu që ne kemi femra të shkëlqyera në këtë shfaqje.” Hoda tha të martën.

Xhena i dha falënderimet e saj mikpritëses për trajtimin e krizës me hir, duke bërë shaka se ajo “nuk do të marrë asnjë ditë pushim deri në vitin 2026”.

“Unë do të thoja, nuk ju lejohet. Kjo është dita juaj e fundit e pushimit për muaj, muaj dhe muaj.” Hoda qeshi.

Kelly Rowland

Hoda dhe Ora, 33, ka prekur vazhdimisht faktin se këngëtarja ishte njoftuar se do të plotësonte vetëm pak minuta para fillimit të spektaklit.

Rowland ende nuk ka trajtuar dramën e prapaskenës, por Ora konfirmoi raportin duke lavdëruar të gjithë që ishin “aq të bukur dhe të sjellshëm”.