Historia e takimeve të Tom Schwartz-it pas divorcit

Klea

Historia e takimeve të Tom Schwartz-it pas divorcit

Katie Maloney bëri kërkesë për divorc nga Tom Schwartz mes xhirimeve për Rregullat e Vanderpompës Sezonet 9 dhe 10. “Pas 12 vitesh bashkë dhe pesë vitesh martesë, shkova te Tom dimrin e kaluar dhe i kërkova divorc”, tha Katie gjatë skenës së parë të premierës së sezonit 10 në Bravo. Në ndarjen e tyre, Tom dukej i trishtuar dhe i befasuar, por ne nuk ishim. Çiftimi i tyre ishte toksik.

Asnjëra palë nuk është ndjerë e mbështetur apo dëgjuar. Schwartz gjithashtu ishte gjithmonë në anën e Tom Sandoval, kurrë me gruan e tij. Kjo ishte gjithmonë e vështirë për t’u parë, veçanërisht sepse Sandoval më së shumti dukej se e përçmonte Katie. Për fat të mirë, Katie tani po lulëzon dhe ne e duam këtë për të.

Sa i përket Tomit, as ai nuk po ecën shumë keq. Në fakt, grupi i tij i takimeve është zgjeruar (fatmirësisht) që nga grimimet e tij në skenë me Rachel Leviss në sezonin 10. Sa për këto seanca të vogla bruto, uf, sepse në episodin e dytë të podcast-it të saj, Rachel Goes Rogue, Rachel zbuloi se Tom e kishte ditur që nga kërcimi për lidhjen e saj me më të mirën Sandoval. Kjo do të thotë që çdo puthje që ajo ndante me ish-ishin e tanishëm të Katie ishte vërtet e rreme, siç e kishim dyshuar shumica prej nesh.

Kjo do të thotë gjithashtu se Rachel dhe Schwartz’y nuk kanë qenë kurrë një artikull, si, as edhe pak. Megjithatë, Tom në fakt është përpjekur të vazhdojë me disa gra të tjera, dhe të gjitha këto ishin takime shumë reale, ose kështu mendojmë ne. Sa për kë e ka gjetur dashurinë ylli i VPR në një vend të pashpresë, këtu është historia e takimeve të Tom Schwartz-it pas finalizimit të divorcit të tij nga Katie.

Data e parë e Tomit pas divorcit u quajt Kendall

Ne kurrë nuk arritëm ta shihnim Tomin të dilte në një takim të vërtetë gjatë sezonit 10. Kjo ndodh sepse historitë e tij dukej se zakonisht shkriheshin me ato të Sandoval. Prandaj, Tom e kaloi të gjithë këtë sezon në atë dashuri të çuditshme të rreme me Rachel. Më në fund, në një episod special të “Sekreteve Revealed” të VPR, i cili u transmetua më 14 qershor 2023, ne pamë Tom të shkojë në takimin e tij të parë aktual në postimin e Katie.

“Kendall, e takova në këtë aplikacion takimesh. Ne u përputhëm dhe vendosëm ta çojmë atë në nivelin tjetër, “tha Tom i mërzitur në transmetim. Për sa u ndie në këtë datë, Tom pranoi se ishte paksa nervoz, pasi kishin kaluar 12 vjet që [he had] ka qenë në një takim me dikë tjetër përveç Katie.” Megjithatë, pas kësaj date, Kendall dukej se ishte zhdukur nga bota e Tomit, pa dhënë asnjë tregues të vërtetë se pse, përveçse ndoshta kjo ishte vetëm mënyra e tij për t’u kthyer atje.

“E dini, do të jetë gjithmonë takimi im i parë pas divorcit tim,” tha Tom. Në thelb, Kendall ishte vetëm e para në listën e Tomit për sa i përket formacionit të takimeve të tij pas divorcit.

Tom dhe Jo Wenberg pastaj patën një marrëdhënie të paqartë

Gjatë pjesës 1 të ribashkimit të sezonit 10, Tom pranoi se ishte disi i përfshirë me ish-shoqen e tij të dhomës, Jo Wenberg. E dini, ish-shoqja e “çmendur” e Kristen Doute. Për të ndihmuar në shpjegimin e asaj që donte të thoshte me këtë, Tom tha se “është evoluar në një situatë situate, ose si një gjë miq-me-përfitime me kufij të përcaktuar qartë. Ne të dy po dilnim nga marrëdhëniet e gjata dhe për një minutë atje, ishim vendi i lumtur i njëri-tjetrit.”

Aktualisht, Tom dhe Jo nuk janë më një artikull. Megjithatë, Jo filmoi për episodin final të sezonit 11 të Vanderpump Rules. Nga pamjet e publikuara, ajo dhe Katie patën një bisedë intensive. Në përgjithësi, duket sikur goditja e dytë e Tomit në takim dështoi, por gjithçka është mirë, pasi ka peshq të tjerë për të kapur në pellgun(et) plastike të LA.

Tjetra, Tom u shfaq me Katie Flood të Below Deck

Ne e duam një crossover të mirë Bravo. Tom na e solli pikërisht këtë gjë kur filloi të shtypte Katie Flood, një alum Below Deck, gjatë kohës që kaluan në xhirimet për sezonin 3 të Winter House. Ndërsa emrat e saj të parë dhe të mesëm nxitën njëlloj Tomin, pasi ish-gruaja e tij është gjithashtu një Katie Marie, ai përfundimisht e kapërceu atë. Dyshja më pas u kapën, disa herë, duke u bërë jashtë.

Edhe pse Tom dhe Katie 2.0 nuk janë më një gjë, ne nuk mendojmë se kjo është ende një marrëdhënie e vdekur në ujë. E shihni, pas xhirimeve, Tom u shfaq në Watch What Happens Live, ku vazhdoi të shpërthejë mbi të gjitha gjërat Floody. “Ajo ka këtë pamje ikonike, të përjetshme… [she has] thelbi i një supermodeleje të hershme të viteve ’90…ajo është e sofistikuar dhe shumë kompetente, por ka një ndjenjë të madhe përulësie,” u shpreh ai.

Interesante. Gjithçka që mund të bëjmë tani është të presim dhe të shohim nëse Tom do të kthehet te kjo Katie e dytë.

Më në fund, Sezoni 11 i VPR Teases a Love Treangle for Tom

Kohët e fundit, pamja paraprake e zgjeruar për sezonin 11 të Vanderpump Rules u hodh. Në këtë, ajo tregon si Katie dhe Tom duke puthur secili një partner të ri të mundshëm. Në mënyrë të egër, personi i tyre i interesit është i njëjtë. Kjo grua me flokë rozë, në dukje argëtuese është një aktore dhe këngëtare e quajtur Tori Keeth, dhe ajo do të shfaqet në disa skena, ose kështu duket, gjatë këtij sezoni të ardhshëm.

Tori në fakt ka lidhje me disa prej anëtarëve të kastit, si të kaluarën ashtu edhe me të tashmen. Këtu përfshihen Rachel, Kristen dhe Ariana Madix, si dhe Katie dhe Tom. Për të qenë të qartë, Tori dhe Rachel nuk janë më sytha. Në fakt, ndjenjat negative të Torit ndaj Rachel mund të shihen në këtë TikTok të rindërtuar.

Ndërsa ne do të duhet të presim dhe të shohim se kush do të fitojë në këtë trekëndësh interesant dashurie që përfshin Katie dhe Tom, nuk duket se asnjëra prej tyre po takohen aktualisht me Torin. Përveç nëse prodhuesit u kanë kërkuar të gjitha palëve të përfshira që të mos postojnë asnjë spoiler, domethënë.

Statusi aktual i marrëdhënies së Tomit

US Weekly u takua me Tomin teksa po ecte në tapetin e kuq në festën premierë të sezonit 11 të VPR. Këtu, Tom u pyet nëse ai “po fliste akoma me Katie nga Winter House”. Tom u përgjigj: “Ne nuk po takohemi…ne ende rrimë, por nuk po takohemi…Unë jam beqar.”

Ja ku e keni. Kërkimi i Tomit për dashuri pas divorcit të tij nga Katie mbetet në vazhdim për të ardhmen e afërt të parashikueshme.