Historia e takimeve të Lindsay Hubbard: Të dashurit, i fejuari dhe më shumë

Klea

Historia e takimeve të Lindsay Hubbard: Të dashurit, i fejuari dhe më shumë

OG i Shtëpi verore dhe Queen of the Hamptons duhet të shkojë te vajza ime, Lindsay Hubbard. Ajo është e fortë, kërkuese dhe bindëse. Në shumicën e rasteve, këto nuk janë tipare të këqija, por shpesh herë, guruja e PR aktivizohet paksa shumë dhe lëshon një ulërimë nga e cila do të kishte frikë një luan.

Edhe pse e dua Lindsay-in, nuk duket se meshkujt me të cilat ajo është takuar kanë shumë respekt për të. Domethënë deri tani.

Pra, le të bëjmë një zhytje të thellë në historinë e takimeve të Lindsay Hubbard, të dashurit e kaluar dhe ku qëndron ajo sot…

Sezoni 1 i Shtëpisë Verore – Kur Lindsay Hubbard u takua me Everett Weston

Sezoni 1 na prezantoi me epokën e Lindsay dhe Everett Weston, e cila sinqerisht ishte shumë e lezetshme derisa nuk ishte. Everett kishte shërbyer në ushtri për pesë vjet, gjë që kishte rezultuar në disa trauma psikologjike dhe çrregullime të stresit post-traumatik.

Lindsay u shfaq para kamerave gjatë premierës së serialit, “Everett dhe unë kemi qenë miq me këtë grup për më shumë se dy vjet, por ne filluam të takoheshim vetëm dy muaj më parë.” Edhe pse Lindsay shpresonte të dilte në korridor, dyshja pati mosmarrëveshje të mëdha.

Sezoni 2 i Summer House e tregoi Lindsay-in si beqare siç ndau ajo, “Sigurisht që më mungon Everett, por këtë vit, unë jam beqar duke e kundërshtuar Lindsay-in dhe do të kem dhomën time për të bërë çfarëdolloj f*ck Unë dua me cilindo djalë që dua.” Dhe kështu filloi aventura e Lindsay në dashuri ose mungesë të saj.

Sezoni 4 i Shtëpisë Verore – Kur Lindsay Hubbard u takua me Stephen “Stravy” Traversie

Deri në sezonin 4, Lindsay ishte lodhur nga xhirot e saj beqare dhe gjeti një burrë të ri për të çmendur, Stephen Traversie, por jo përpara se të provonte ujërat me Carl Radke. Në atë kohë, të dy vendosën të qëndronin miq pasi të shtënat e Fireball nuk mund të ndeznin pasionet e tyre.

Stephen dukej i ftohtë, por sezoni 5 e tregoi çiftin në nivelin më të ulët të të gjitha kohërave. Ajo që pasoi ishte një PowerPoint e zymtë e Excel-it se pse funksionoi dashuria e tyre dhe linja ikonë “Sa sanduiçe keni bërë për mua?”

Edhe pse çifti u nda pasi Stravy e kuptoi se nuk do të merrte asnjë fjalë, ai u kthye në Montauk në një përpjekje për të kryer një gjest madhështor, i cili përfshinte planifikimin e një darke romantike jashtë nën yje. Por kjo nuk ishte e mjaftueshme, pasi të dy vendosën se ishin më mirë vetëm.

Winter House – Kur Lindsay Hubbard flirtonte me Austen Kroll

Austen Kroll, e cila nuk ishte në lidhje me Lindsay Hubbard, por shijoi një puthje me të

Siç e dimë të gjithë, Austen Kroll është Honda Civic i meshkujve, kështu që unë kurrë nuk do ta kuptoj pse kaq shumë femra Bravo bukuroshe të zgjuara tërhiqen nga ai. Megjithatë, Lindsay duket se ra shumë për këtë shitës vaji gjarpëri, edhe pse playboy Southern Charm me sa duket nuk ndjente asgjë për të.

Gjatë sezonit 1 të Winter House, fansat morën një vështrim personal nga afër të teknikave të flirtimit të Lindsay, të cilat dukej se funksiononin si një bukuri për Austen. Stowe, VT, i tregoi dyshes duke shkuar në takime, duke flirtuar pranë zjarrit dhe duke u futur fshehurazi në dhomat e tyre të gjumit gjatë natës.

Edhe pse Lindsay ndau se ajo “e donte” atë, Austen ia mbushi zemrën kur u përgjigj se e pëlqente vetëm “si një motër”. Por vëllezërit dhe motrat nuk lidhen, apo jo? Megjithatë, Austen cad bëri atë që bën më së miri dhe i ktheu sytë nga Ciara Miller.

Shpejtoni në sezonin e 6-të të Summer House, i cili tregoi Austen dhe Lindsay duke ndarë një smooch. Sinqerisht, përpjekja e tyre ishte AF konfuze!

Sezoni 1 i Winter House – Kur Lindsay Hubbard u takua me Jason Cameron

Jason Cameron, i cili ishte në lidhje me Lindsay Hubbard gjatë sezonit 1 të Winter House

Gjatë të njëjtit sezon Winter House, Lindsay i ktheu sytë nga Jason Cameron, një model i bukur i mbledhur nga Big Apple. Të dy nuk besonin se romanca e tyre ishte thjesht një fluturim pushimesh dhe u përpoqën të kishin një lidhje jashtë shfaqjes.

Siç mësuan shikuesit, Lindsay përfundoi shtatzënë dhe pati një abort, duke bërë që të dy të ndaheshin. Një histori e trishtuar në afatin kohor të historisë së marrëdhënieve.

Sezoni 6 i Shtëpisë Verore – Kur Lindsay Hubbard filloi të takohej me Carl Radke

Carl Radke dhe Lindsay Hubbard gjatë sezonit 8 të Summer House, kur ata ishin ende në lidhje

Unë nuk jam Nency Negative, por thjesht nuk e ndjeva kurrë se Carl dhe Lindsay ishin binjakë shpirti. Mendoj se ata bënë çiftin perfekt të PR-së, por diku përgjatë linjave, marrëveshja nuk funksionoi më.

Të dy ishin të kundërta polare pasi Lindsay i pëlqente të festonte, dhe Carl jetonte esëll. Midis qëndrimit së bashku dhe izolimit të miqësive njëvjeçare, çifti ishte toksik dhe Carl e anuloi dasmën në maj 2023. Lindsay pretendoi se ishte “i verbër” nga e gjithë kjo gjë, por shikuesit nuk u bindën pasi panë sezonin 8 në të tërësi.

Lindsay Hubbard tani ka një të dashur misterioz dhe një baba

Tani, Lindsay po e mban private jetën e saj në takim. Ajo është shtatzënë me të dashurin e saj misterioz dhe janë dhënë vetëm detaje minimale. Ai, me sa duket, nuk i pëlqen qendra e vëmendjes. Ai gjithashtu nuk e ka parë kurrë Summer House. Ajo që ne dimë, megjithatë, është se ai është një mjek që punon në “investime bioteknike”, sipas People. Merre, Linds!