Hilaria Baldwin e ngazëllyer për të ndarë familjen në Reality Show të ri

Klea

Hilaria Baldwin e ngazëllyer për të ndarë familjen në Reality Show të ri

Hilaria Baldwin është e emocionuar për ndarjen e “rrëmujës së bukur” të jetës së saj me bashkëshortin Alec Baldwin dhe shtatë fëmijët e tyre. TLC njoftoi shfaqjen e tyre të re The Baldwins, e cila do të ketë premierë diku në vitin 2025.

“Ajo mezi pret të tregojë më shumë për jetën e saj familjare,” zbulon një burim i brendshëm. “Ajo e di se bën një jetë të privilegjuar, por ajo ende duhet të mashtrojë dhe të ketë përparësi si shumë nëna… Jeta familjare me të gjithë fëmijët është kaotike. Por Hilaria është e shkëlqyer në menaxhimin e gjithçkaje.”

Pavarësisht se është një nënë e zënë, Hilaria është e kujdesshme të gjejë kohë për të shoqin, si dhe shëndetin dhe mirëqenien e saj.

Një shtëpi e mbushur me njerëz

Aleku dhe Hilaria kanë shtatë fëmijë së bashku: Ilaria Catalina Irena, 19 muaj; María Lucía Victoria, 3 vjeç; Eduardo “Edu” Pao Lucas, 3 vjeç; Romeo Alejandro David, 5 vjeç; Leonardo Ángel Charles, 7 vjeç; Rafael Thomas, 8 vjeç; dhe Carmen Gabriela, 10. Alec gjithashtu ka një vajzë të rritur, Irlandën, me ish-bashkëshorten Kim Basinger.

Burimi i thotë People se Hilaria, “një besimtare e madhe se një martesë e fortë i bën të gjithë më të lumtur, [will] Ndani këshillat e saj të përditshme [on] si ta balancojmë jetën.”

Çifti është “argëtues” dhe “t'i shikosh ata së bashku si ekip do të jetë kënaqësi”, shton burimi i brendshëm. Të dy prindërit presin me padurim të tregojnë “një vështrim nga prapaskenat për të rritur një familje të madhe”. Ndryshe nga gruaja e tij, Alec nuk është aq “i rehatshëm në qendër të vëmendjes dhe kishte nevojë për pak bindje për të bërë shfaqjen”.

“Pjesa më e mirë e tyre është se ata nuk i shmangen të këqijave,” thotë burimi. “Ata janë shumë të sinqertë se sa e çrregullt është jeta, por e shohin atë si një rrëmujë të bukur.”

Lajmet për herë të parë dolën në lidhje me reality show-n e familjes Baldwin në nëntor 2023. Në atë kohë, një burim i brendshëm tregoi se Alec dhe Hilaria “po krijonin një reality show familjar që do t'i jepte një pamje të brendshme të jetës së tyre”.

“Ata janë të emocionuar, por do ta bënin këtë vetëm nëse do të ishte një portretizimi autentik i asaj se kush janë ata si familje”, shtoi burimi. “Të gjithë fëmijët kanë personalitete kaq argëtuese dhe Hilaria dhe Alec e dinë se sa shumë interes ka në jetën e tyre.”

The Baldwins pritet të shfaqet premierë diku në vitin 2025 në TLC.