Heavenly Kimes Shet Dyqan Beauty Supply

Klea

Heavenly Kimes Shet Dyqan Beauty Supply

Heavenly Kimes nga Bravo’s Married to Medicine ka shitur dyqanin e saj të produkteve të bukurisë. Lateasha “Çaj i ëmbël” Lunceford – po e kapni këtë?

Pronari i Universitetit Qiellor është i njohur për krijimin e shumë nxitimeve. Por kjo nuk doli ashtu siç ajo shpresonte. Në një postim për X, i njohur më parë si Twitter, ylli i realitetit ndau se zyrtarisht u nda me vitrinën në Atlanta, Georgia.

“Është zyrtare!! Kam shitur Heavenly Beauty Atl. Unë do ta numëroj këtë si një nga mësimet e mia … Kam mësuar shumë. Të guxoj të dështosh!” ka shkruar ajo online.

Çfarë ndodhi me Bukurinë Qiellore?

Pasi Dr. Heavenly ndau lajmet për biznesin e saj në internet, ajo qëndroi për t’iu përgjigjur disa pyetjeve të fansave. Kur dikush e pyeti nëse ishte një shitje, ajo u përgjigj: “Jo, ata blenë inventarin”.

Në një postim tjetër, një përdorues pyeti nëse biznesi nuk ia doli mirë ose nëse ishte thjesht gati të ndahej. “Të dyja!!” ajo shkruajti.

“Mendoj se nuk shkoi mirë sepse nuk doja ta bëja pa [my daughter]ALAURA.”

Heavenly on Married to Medicine Sezoni 10

Sezoni 10 i Married to Medicine ishte një për librat. Sigurisht, të gjitha zonjat u kthyen, me shtimin e Sweet Tea dhe Dr. Greg Lunceford. Megjithatë, viçi më i madh i Tea-s nuk ishte me ish-in e Dr. G, Quad Webb – ishte me Heavenly.

Veterinerja e M2M padyshim që i dha të vështirë të sapolindurit, duke ardhur për të në skena grupore dhe rrëfime. Megjithatë, Sweet Tea nuk u ul dhe e mori atë. Ajo gjithmonë përgjigjej, qoftë në emision apo në internet.

Deri më tani, pjesa e parë e ribashkimit të tyre me tre pjesë është transmetuar dhe Tea premtoi se do të ishte një orë shpërthyese.

“Unë besoj se do të kemi një ribashkim shpërthyes këtë sezon. Do të jetë çmenduri,” ndau ajo.

Married to Medicine vazhdon të dielave në orën 9/8c.