Heather Gay Teases RHOSLC Sezoni 4 Ribashkim

Klea

Heather Gay Teases RHOSLC Sezoni 4 Ribashkim

U shpërnda sezoni 4 i The Real Housewives of Solt Lake City. Më së shumti falë fillestares së çrregullt, Monica Garcia. Ajo ka luftuar pothuajse me të gjithë. Meredith Marks, Heather Gay, Angie Katsanevas, dhe nëna e Monikës, të gjithë u ndeshën me radhë me Monikën. Grindja e saj më e madhe dukej se ishte me Lisa Barlow.

Ndërsa Heather ishte në këndin e Monikës herët, ajo u ndal papritur. Pas përfundimit të xhirimeve, Monica dhe Heather paditën njëra-tjetrën. Heather po padit yllin e saj për mospagesë të shërbimeve të kryera në kompaninë e Heather, Beauty Lab + Laser. Dhe Monika është paditur për mbushës të buzëve dhe hundës “të gabuar”. Çfarë është një gjyq i vogël mes miqsh?

Ndërsa shikuesit e RHOSLC shohin përpara për ribashkimin, Meredith ngacmoi një dramë të madhe mes Monica dhe Heather. “Eksploziv ndoshta do të ishte fjala e parë që do të përdorja,” tha ajo për përballjen e ribashkimit të dyshes. Tani Heather po ndan më shumë detaje rreth ribashkimit dhe çfarë hosti të dobët Andy Cohen duroi.

Andi duhej të rivendoste rendin në ribashkim

Heather tha për Entertainment Tonight, “Unë mendoj se surprizat do të jenë të shumta, por ndoshta ajo që ata parashikojnë se ne do të luftojmë nuk është as në regjistër. Është diçka që asnjëri prej nesh nuk e pa të vinte dhe që u detyruam të përgjigjenim menjëherë,” shpjegoi Heather. “Vetëm, askush nga ne nuk e pa atë që po vinte dhe ishte diçka që ishte shkatërruese.”

Ajo vazhdoi, “Unë do të thotë, unë shpresoj se Lucy dhe Ben janë adoleshentë të mirë sepse kam parë ‘babain e çmendur të bërtasë'” të Andy Cohen dhe kjo – dua të them, u drejtova në ndenjësen time,” tha Heather, duke iu referuar fëmijëve të Andit.

“Pashë Andin duke bërtitur në një mënyrë që më kujtoi mua që isha adoleshente me babanë tim. Ishte emocionuese në njëfarë niveli nëse jeni në patriarkat, por ishte … po, bërtiti Andi, “tha Heather. “Ai ishte i frustruar sepse po ndodhte shumë.” Por askush në veçanti nuk e përkeqësoi Andin. Heather e karakterizoi të gjithë grupin si “një kakofoni pulash kakatare”.

Duket sikur ribashkimi RHOSLC i sezonit 4 nuk mund të humbasë TV.

Mund ta shikoni finalen e sezonit 4 të “The Real Housewives of Salt Lake City” të martën, më 2 janar 2024, në orën 8/7c në Bravo.