Heather Gay i përgjigjet turpërimit të trupit të Mary Cosby duke falënderuar Gucci 'Inclusive'

Klea

Heather Gay i përgjigjet turpërimit të trupit të Mary Cosby duke falënderuar Gucci ‘Inclusive’

Ndonjëherë njerëzit janë të sikletshëm nga pikëpamja shoqërore dhe ndonjëherë njerëzit janë plotësisht të këqij. Ylli i Real Housewives of Solt Lake City Mary Cosby rri pezull diku në mes. Që kur Mary filloi në sezonin 1 të ekskluzivitetit tonë dimëror Real Housewives, ajo është bërë një figurë polarizuese që disa njerëz e adhurojnë.

Por Goja e Marisë është bërë entiteti i saj. Nga një sprite e vogël e një gruaje, e veshur gjithmonë me etiketat më të bukura, shpërthen një bollëk ndjenjash jo të krishtera. Ajo është tallur me thekse të etnive të tjera, e krahason dikë tjetër me një “banditë meksikan” dhe ajo bën goditje me top të ulët si yje të turpshëm.

Mbrëmë në Watch What Happens Live, Maria jo vetëm që vuri këmbën në gojë, por futi gjithë këmbën e saj të mallkuar. Gjatë një segmenti që do të ishte “zbavitës”, ajo ofendoi Heather Gay’s trupi. Ajo gjithashtu akuzoi Heather se kishte veshur një korse të rreme stilisti. Në vend që të duartrokiste komentin e papëlqyeshëm të Marisë, Heather falenderoi Gucci-n.

Dhe ashtu, Heather është kthyer

Heather humbi disa njerëz sezonin e kaluar me historinë e saj mashtruese. Disa fansa po ktheheshin në RHOSLC duke i dhënë Heather-it syrin anësor pas syrit të zi, por ajo është e varur atje. Thënë kështu, pas paraqitjes së Marisë në WWHL, pothuajse të gjithë duken mirë tani përveç saj.

Kur Andy Cohen u përpoq të luante një “lojë” me Mary, nuk jam i sigurt se ai po priste që Heather të turpërohej. Maria gjithmonë e shenjtë ndjeu se pamja e intervistës me korse Gucci të Heather-it nuk mund të ishte në madhësinë 14, prandaj duhet të jetë e falsifikuar.

Sot Heather hyri në Insta dhe postoi një foto të saj në korse dhe shkroi: “Faleminderit @gucci që je kaq gjithëpërfshirëse. #RHOSLC” Ajo mori aq shumë komplimente, sa çuditem që Jen Shah nuk hyri nga oborri i burgut.

Lisa Barlow tregoi mbështetje. Ish-shoqja e RHOSLC, Angie Harrington, bashkë-nënshkruan. Dhe njerëzit janë ende mjaft të mërzitur me Marinë. Një fans shkroi: “Kurrë mos u nxeh nga dikush që u martua me njerkun e tij”. Një tjetër shtoi: “Mënyra se si u rrit presioni i gjakut pas atij komenti injorant.”

Ndërsa Mary u ul në kostumin e saj të bukur, megjithëse shumë të rrudhur Fendi duke komentuar për Heather, ajo ende nuk ka kërkuar falje. Në fakt, ajo tha në WWHL se i qëndron fjalëve të saj sepse është “opinioni” i saj.

Tani, shumë njerëz kanë “mendime” për Mary’s Mouth™.

Real Housewives of Solt Lake City transmetohet të martën në orën 21:00/ET në Bravo.