Heather Dubrow zbulon nëse ajo planifikon të largohet nga RHOC

Klea

Heather Dubrow zbulon nëse ajo planifikon të largohet nga RHOC

Amvise të vërteta të Orange County yll Heather Dubrow dhe bashkëshorti i saj Dr. Terry Dubrow së fundmi blenë një rezidencë 9000 metra katrorë të mbyllur në Beverly Hills. Tani që tre nga katër fëmijët e tyre janë nisur për në kolegj dhe ata shitën pallatin e tyre prej 22,000 metrash katrorë në OC, Heather dhe Terry kishin nevojë për një vend të ri për të varur kapelet e tyre të stilistëve.

“Më pëlqen dizajni,” tha Heather. “Më pëlqen të bëj projekte. Dhe meqë kemi shitur tonën [OC] shtëpi, ne kemi menduar se cili është hapi ynë i ardhshëm.”

“Terry dhe unë kemi qenë si të porsamartuar,” vazhdoi Fancy Pants. “[We’ve been] duke qeshur, si, ‘Ku do të shkojmë? Ku do të jetojmë? Çfarë do të bëjmë?’”

Ashtu si të porsamartuarit multimilionerë, dmth. Pasi e shitën vilën e tyre buzë detit për një raport prej 55 milionë dollarësh, jam i sigurt se ata nxorën një fitim të rregullt. Duhet të riinvestohen ato fitime kapitale përpara se qeveria të marrë duart e saj të vogla të pangopura mbi to. Por unë nuk jam një person i pasur, kështu që nuk jam saktësisht i sigurt se si funksionon për njerëzit e pasur në Kaliforni.

Një projekt si ajo nuk e ka bërë kurrë më parë

Pasi bëri oferta për gjashtë prona të tjera në qytete dhe vende të ndryshme, “Kjo është ajo që përfundoi me sukses,” tha Heather. “Jam shumë i lumtur për këtë, sepse, për mua, ky është një projekt që nuk e kam bërë kurrë më parë.”

“Plani,” tha ajo, duke treguar se nuk është vendosur në gur, “është se do të na duhen rreth tre vjet… Unë tashmë po e dua atë që jam duke punuar dhe vizionin tim për të.”

Por nuk duket sikur Heather e sheh ish-rezidencën e producentit të filmit Dino De Laurentiis si shtëpinë e tyre të përjetshme. “Ajo që ndoshta do të bëjmë,” vazhdon ajo, “është të lëvizim në atë vend deri në Ace [the Dubrow’s youngest] mbaron shkollën e mesme. Dhe pastaj, mendoj, Terry dhe unë do të kthehemi në vendin tonë [Century City] Penthouse, ‘sepse … e dua atë vend.” Dhe ata ndoshta do ta shesin pronën e BH për trefishin e asaj që kanë paguar, pasi të jetë rinovuar dhe përditësuar. Thjesht duke thënë.

Por a po kthehet Heather me portokallinë e saj?

Pra, a do të thotë lëvizja në Beverly Hills se Heather mund ta tregtojë portokallin e saj për një diamant? “Oh, zot,” bërtiti ajo. “Kjo është e gjitha kaq e çmendur! Shiko, e burrit tim [cosmetic surgery] Praktika është ende në Orange County, ne kemi një shtëpi në Orange County, jeta jonë është atje. Me të vërtetë, ne kemi shkuar përpara dhe mbrapa midis Orange County dhe Beverly Hills për një kohë të gjatë, kështu që kjo me të vërtetë nuk është shumë e ndryshme.”

Përgjigja e shkurtër atëherë: jo. Në fakt, cilado shfaqje që Heather zgjedh të jetë, mezi pres të shoh se çfarë bën ajo me shtëpinë e vjetër të gjyshit të Giadës. Duke e njohur Heatherin, jam i sigurt se do të jetë mbi krye.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.

NA THONI – DO TË DËSHIRONI TË SHIKOHET HEATHER TË BASHKET KASTËVE TË RHOBH APO MENDONI AJO DUHET TË QËNDROJË NË RHOC? ÇFARË MENDONI PËR SHTËPINËN E RE TË HEATHER’S BEVERLY HILLS?