Heather Dubrow ngacmon "Must-See" RHOC sezonin 18

Klea

Heather Dubrow ngacmon “Must-See” RHOC sezonin 18

Heather Dubrow ndihet i sigurt për të ardhmen Amvise të vërteta të Orange County. Dhe për herë të parë pas një kohe të gjatë, Heather është e lumtur që kthehet në biznes me të Gjyqtari Tamra.

Heather dhe Tamra kanë diçka të përbashkët. Ata të dy u larguan nga ekskluziviteti i Housewives për një magji vetëm për t’u kthyer më vonë. Epo, në rastin e Tamrës, ajo u pushua nga puna. Por sezonin e kaluar, ajo u rikthye me një hakmarrje, me reagime të ndryshme.

Por gjërat ndryshuan. Besnikëria e Tamrës u zhvendos. Tani, ajo dhe Heather janë përsëri në të njëjtën anë (me sa dimë ne). Dhe Heather ishte shumë e lumtur për të ngacmuar atë që fansat mund të prisnin nga Sezoni 18.

Heather thotë se sezoni 18 i RHOC është “një çantë e përzier” për të

Në episodin më të fundit të podcast-it të saj, Heather shprehu emocionin e saj. “Sezoni 18 del më 11 korrik. Kjo është një e enjte. Unë dua të ju them diçka. Ne kurrë nuk kemi transmetuar të enjten më parë, kurrë. Kjo është një natë e re për ne – të enjten mbrëma. Unë them se ky është një promovim. Sepse nata e së enjtes është një natë e mrekullueshme. TV që duhet parë është ajo që duhet të them! OC që duhet parë!”

Ajo vazhdoi: “Nuk e kam parë episodin e parë, por kam folur me njerëz që e kanë parë [it]. Dhe ata thanë se është fantastike! Do t’ju them se mendoj se ky sezon për mua është një çantë mikse. Ka disa ngritje vërtet të larta. Jo të ulëta të ulëta, por ka shumë zhgënjime. Jo si vitin e kaluar, do t’ju them këtë. Do të duhet të shihni.”

Heather shtjelloi më tej pse sezoni 18 do të ishte ndryshe. “Sezoni i kaluar ishte aq i vështirë për mua me vajzat saqë kishte vetëm një rrugë për të shkuar. Pra, u bë më mirë. Dhe e di që shumë prej jush e keni parë [that] Tamra dhe unë jemi kthyer sërish bashkë si miq. Dhe unë jam shumë i lumtur për këtë. Sepse, e dini, historikisht, ne kemi qenë gjithmonë miq. Më ka marrë malli për të.”

Sezoni 18 i The Real Housewives of Orange County do të shfaqet në Bravo më 11 korrik në orën 8/7c.