Heather Dubrow lë të kuptohet se gjykatësi Tamra mund të ketë shkuar pas fëmijës së saj

Klea

Heather Dubrow lë të kuptohet se gjykatësi Tamra mund të ketë shkuar pas fëmijës së saj

Heather Dubrow nuk ka kaluar një kohë që ia vlente të ngrinte një gotë shampanjë gjatë sezonit 17 të Real Housewives të Orange County. Dhe nëse dini ndonjë gjë për Heather, kjo është një problem i madh në librin e saj. Fancy Pants ndihet sikur është në një turne faljeje pa asnjë arsye, por bashkë-yjet e saj luten të ndryshojnë. Fatkeqësisht për Heather, nuk duket sikur sezoni i saj do të bëhet më i lehtë ndërsa vazhdon. Betejat e Heather nuk kanë përfunduar dhe shikuesit duhet të presin një gjysmë të dytë intensive të sezonit.

Heather e ka bërë të qartë se është ndjerë e verbër nga drama RHOC këtë vit. Ajo ka pasur probleme me të rinjtë në OC si aktorja më e re e denjë për Oskar në bllok – Taylor Armstrong. Plus, miqësitë e Heather që dukeshin gjithmonë të forta, me mbajtëse portokalli si Gina Kirschenheiter ose Gjyqtari Tamra, po çahen në qepje. Tani, Fancy Pants po ngacmon se ka më shumë dramë për të në sezonin 17 dhe ne që jetojmë për rrëmujën duhet t’i mbajmë sytë hapur për atë që do të vijë.

Heather Dubrow nuk po luan me familjen e saj

(Foto nga: Casey Durkin/Bravo)

Në një intervistë të fundit me Jezebel, Heather foli për dramën që ka përjetuar në grup. Në veçanti, ajo foli për problemet e saj me Tammy Sue dhe la të kuptohej se ato shkojnë më thellë se disa pamje të cekëta.

Heather nënkuptoi se ajo dhe Tamra kishin një grindje, por ata kanë folur që nga përfundimi i sezonit. Megjithatë, ajo thotë se ka shumë për të punuar mes të dyve. “E vetmja gjë që do ta bënte të pashpresë një miqësi për mua është nëse dikush bën diçka për të lënduar një nga fëmijët e mi,” tha ajo. “[So] Unë mendoj [you’re] thjesht duhet të shikoj.” Vajza, pse duhet të jesh kaq e fshehtë? Të paktën drama në këtë sezon të RHOC ia vlen të shikohet, dhe Heather e di se sa më shumë të na ngacmon, aq më shumë do të jemi të garantuar të akordojmë.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.