Heather Dubrow ishte amvisa më e mirë për të rrënjosur në RHOC

Klea

Heather Dubrow ishte amvisa më e mirë për të rrënjosur në RHOC

Nëse jam në telashe ose kam nevojë për një mik, po telefonoj Heather Dubrow. Jo, nëse, ands, ose pors në lidhje me të: Heather ka qenë duke fituar në këtë sezon të Amvise të vërteta të Orange County. Edhe pse ajo ka marrë goxha rrahje nga gratë e tjera, ajo po fiton në oborrin e opinionit publik dhe kjo është me të vërtetë ajo që ka rëndësi. Duaje apo urreje atë, nuk mund ta mohosh që Heather është një amvise fenomenale.

Nëna e katër fëmijëve është e pasur, qesharake, simpatike, e bezdisshme, e imët, ndëshkuese dhe polarizuese, të gjitha duke sjellë kontrast me serialin dhe pjesën tjetër të kastit. Në përgjithësi, Heather Dubrow është lloji i duhur i bezdisjes për TV realitet. Por sezoni 17 e ka treguar atë në një dritë të re, me fansat që mblidhen pas saj si kurrë më parë.

Heather është më e mira si aktore dytësore

Kejsi Durkin/Bravo

Edhe pse Heather mund të jetë zonja kryesore në jetën e saj, ajo me të vërtetë shkëlqen kur nuk është portokalli qendrore. Si shumë amvise, Heather ka pasur sezonet e saj të mira dhe të këqija. Megjithatë, sezoni 17 ka qenë një sezon shumë i mirë për të.

Fansat shpesh e shihnin atë të padurueshme gjatë sezonit 16. Por ky sezon i fundit i ka detyruar fansat të ndjejnë empati me të, ndërsa zonjat e tjera po e zgjedhin. Konsensusi duket se është se spektakli nuk do të shkonte mirë pa të në përzierje.

Pantallona Fancy Punon Për Heather

Përmbledhja e Real Housewives of Orange County
Jerod Harris/Getty Images për Nobu Newport Beach

Askush tjetër në historinë e Real Housewives të Orange County nuk mund të bënte një pseudonim siç funksionon Fancy Pants, megjithatë Heather e bën. Ndërsa shumicën e kohës, ajo mund të hasë aq e vështirë për t’u lidhur, shaka e saj me Terry Dubrow është zbavitëse dhe mjaft e ëmbël. Aktorja me të vërtetë përqafon emrin e saj Fancy Pants, i cili përfshin gjithçka me monogram, një apartament nën çati dhe një dashuri për shampanjën e mirë.

Edhe pse disa janë të shqetësuar nga stili i saj i gjallë i jetesës, unë them: “Mirë për të!” Ndonjëherë, është thjesht mirë të përqafosh fitoret e dikujt tjetër në jetë, dhe nuk mund të mohohet se Heather po fiton. Sinqerisht, nëse Dubrows mund të më adoptonte, do të isha në rregull me këtë.

Heather po merret me vajza të liga

Sezoni 17 i RHOC luan Emily Simpson, Gina Kirschenheiter, Heather Dubrow, Tamra Judge, Shannon Storms Beador, Jennifer Pedranti duke pozuar për një foto promovuese
Andrew Eccles/Getty Images

RHOC është parë gjithmonë si një mikeshë e turbullt, por këtë sezon ndihej keq. Heather u godit dhe u shty pa fund, dhe episodi i fundit e tregoi atë duke qarë. Tani, unë jam i gjithi për argëtim dhe lojëra, por nuk është më një ndeshje miqësore sparring kur një mik po qan për disa nga goditjet. Pavarësisht se sa vjeç jeni, nuk është mirë të ndiheni sikur nuk përshtateni, dhe pikërisht këtu është Heather me grupin.

Unë do të argumentoja se pothuajse çdo shikues është ndjerë kështu në jetën e tyre dhe është ndjerë shpejt me drejtuesin e podcast-it. Askush nuk është mik i mirë i Heather-it, gjë që nuk është vetëm e pasjellshme, por edhe e tmerrshme. Të qenit në shënjestër dhe të lënë jashtë nuk është argëtuese për t’u parë. Ajo që është argëtuese për t’u parë është se Shannon Beador është i shqetësuar për të ecur në një rrjetë ngarkesash – trego më shumë nga ajo Bravo.

Rooting për Heather është e lehtë

Heather Dubrow
Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Nuk e kisha menduar kurrë se do t’i shkruaja ato fjalë, por e gjej veten duke brohoritur në mënyrë aktive për Heather. Mendoj se është e lehtë të harrosh se amvisat e vërteta janë njerëz të vërtetë që merren me ndryshimet e jetës si ne. Në kohën e xhirimeve, Heather sapo kishte zhvendosur dy fëmijët e saj më të mëdhenj në kolegj, kështu që ajo kishte të bënte me të qenit një fole boshe. Ajo gjithashtu shiti shtëpinë e saj, të cilën e ndërtoi nga themeli. Ndërsa ajo ishte qartazi e emocionuar, ishte një ndryshim i madh që do të ngjallte emocione.

Pra, po, a mund të jetë Heather paksa i di të gjitha dhe snob? Sigurisht. Por jo çdo mik është i përsosur dhe ka shumë gjëra që këto gra mund të mësojnë nga Heather. Seriali ka treguar se ajo është e kujdesshme, inteligjente, mbështetëse dhe shumë më tepër sesa thjesht një grua e pasur nga Orange County. Nëse Heather zgjedh të largohet përsëri nga ekskluziviteti, të paktën ajo do të dalë në krye duke e ditur se ishte versioni më i mirë televiziv i vetes së saj, duke i lënë fansat të mahnitur në vend që ta përshëndesin.