Heather Dubrow mbron përdorimin e Ozempic të famshëm

Klea

Heather Dubrow i përgjigjet akuzave “joprofesionale” të Taylor Armstrong

Konflikti ndërmjet Heather Dubrow dhe Taylor Armstrong duket qartë se po vazhdon, megjithëse xhirimet për sezonin aktual përfunduan në nëntor 2022. Ndoshta është një çështje se kush po shoqërohet me kë në kast, ose ndoshta zonjat kanë mish viçi direkt me njëra-tjetrën. Është e vështirë të thuhet në këtë pikë.

Pavarësisht se si po shkon, gjithçka filloi kur Taylor i sugjeroi Heather të merrte pjesë në filmin ku ajo po luante. Ajo përfundoi duke u ndjerë e nënçmuar nga mënyra patronizuese e Heather. Nga ana e saj, Heather nuk mendonte se kredencialet e saj të aktrimit respektoheshin. As ajo nuk mendoi se bashkë-ylli i saj i Real Housewives of Orange County kaloi nëpër kanalet e duhura për ta punësuar atë për rolin.

Zonjat arritën të grimoheshin në kamera. Të dy po ruajnë paqen ndërsa sezoni 17 përparon. Por ajo që ndodhi që atëherë duket të jetë një mësim në kompleksitetin social.

Heather e krahason luftën me “të lartë”

Problemet u rishfaqën kur Taylor foli për Heather gjatë një paraqitjeje në korrik 2023 në emisionin radio Jeff Lewis Live, të drejtuar nga Jeff Lewis. Taylor pranoi se ajo mendonte se problemet e tyre ishin “zgjidhur” dhe se të dy shijuan një festë së bashku.

Heather më pas festoi ditëlindjen e saj në fillim të janarit me festa të shumta. Megjithatë, Taylor nuk ishte i ftuar. As Tamra Judge dhe Shannon Beador nuk ishin për këtë çështje. Sipas Taylor, Heather “i ftoi të gjithë [on RHOC] përveç Tamra, Shannon dhe [herself.]

Epo, Fancy Pants më në fund u përgjigj në një intervistë të gushtit 2023 me FOX 5 New York. Aktorja e njohur mbrojti veprimet e saj duke sugjeruar se nuk e ftoi Taylor për shkak të miqësisë së saj me Tamra dhe Shannon. Është e qartë se çështjet midis Shannon dhe Heather duke pirë në sezonin 17 do të bëhen më komplekse me kalimin e kohës.

“Në pushime, vitin e kaluar, i ftova të gjitha vajzat për të ngrënë një darkë, sepse mendova se do të ishte mirë që të gjithë të mblidheshim si kastë. Tamra tha se nuk donte të vinte, sepse nuk donte të ishte false dhe nuk donte të shkonte me mua, dhe Shannon thjesht nuk donte të vinte ose ishte e zënë, “shpjegoi Heather.

Rezulton se seriali “Jenny” i rregullt nuk i ka miratuar disa nga postimet e Taylor në rrjetet sociale.

“Ekipi i ëndrrave”

Heather shtoi, “Dhe kështu, unë thashë mirë dhe ne të tjerët dolëm dhe më pas dy netë më vonë, Tamra dhe Shannon patën festën e tyre të festës dhe i ftuan të gjithë përveç meje. Dhe Taylor e postoi atë dhe shkroi hashtag “Dream Team”. A do ta ftonit në festën tuaj të ditëlindjes? Jo. Pse të bëj?”

Një tjetër shkëputje është pika që Taylor tha se zonjat janë, mbi të gjitha, bashkëpunëtore. Të përjashtosh një ose dy është “joprofesionale”. Megjithatë Heather nuk e sheh atë në këtë mënyrë. Për të, bëhet fjalë për përkëdheljet sociale me të cilat ajo zakonisht angazhohet.

“Dhe pastaj [Armstrong] më quajti joprofesionale se nuk e ftova në ditëlindjen time? Dua të them, a jemi në shkollën e mesme?” deklaroi Heather.

Është e qartë se ka shumë më tepër tension për të zbërthyer këtë sezon.

Kapni Real Housewives të Orange County të mërkurën në 8/7c në Bravo.