Gypsy Rose Blanchard

Klea

Gypsy Rose Blanchard SHPËRBËZON bashkëshortin Ryan Anderson për shkak të grumbullimit EKSTREM dhe gërhitës me zë të lartë!

Gypsy Rose Blanchard SHPËRBËZON bashkëshortin Ryan Anderson për shkak të grumbullimit EKSTREM dhe gërhitës me zë të lartë!

Cigane Rose Blanchard dhe burri i saj i larguar, Ryan Andersonu nda mes një konflikti për zakonin e tij të grumbullimit të ushqimit, sipas një raporti të TMZ.

Burime pranë Blanchard i tha mediumit se dyshja “u futën në një grindje të madhe”. e Andersonit sjelljen e supozuar, e cila ka çuar në Blanchard duke e quajtur të heqë dorë.

Cigane Rose Blanchard

Mësohet se 32-vjeçari nuk ishte në dijeni e Andersonit problem derisa çifti u transferua së bashku pas lirimit të saj nga burgu, në dhjetor 2023.

Blanchard angazhoi të dashurin e saj të atëhershëm, Nicholas Godejohn, për të vrarë nënën e saj abuzive, Dee Dee Blanchard, pasi ajo kuptoi se ishte viktimë e sindromës Munchausen me prokurë. Blanchard u lirua nga burgu më 28 dhjetor, pasi kreu tetë vjet për rolin e saj në vrasje.

Cigane Rose Blanchard

e Andersonit sjellja e supozuar e kujtuar thuhet Blanchard të jetës me nënën e saj të ndjerë, konkretisht frigoriferin e tyre të përbashkët. Insajderët pretenduan se krimineli i dënuar ishte “veçanërisht i shqetësuar” nga “artivat e vjetra ushqimore që duhej të hidheshin”.

Cigane Rose Blanchard

Anderson37, dhe Blanchard Thuhet se u përfshi në një “zënka të madhe” pasi ajo hodhi ushqimin e skaduar. Blanchard supozohet se u ndje “i tronditur” nga zënka dhe mendoi se ishte “e frikshme”. [Anderson] u lodha shumë për një frigorifer.”

Ish-çifti gjithashtu dyshohet se u grindën për ndarjen e një shtrati martesor, për shkak të Anderson'Problemet e gërhitës dhe Tendencat e “furrës njerëzore”.

Cigane Rose Blanchard

As Blanchard as Anderson kanë adresuar drejtpërdrejt arsyen e ndarjes së tyre, por Blanchard ndau lajmin në Facebook muajin e kaluar. Ajo fshiu llogaritë e saj në rrjetet sociale pasi përhapi lajmin.

“Njerëzit kanë pyetur se çfarë po ndodh në jetën time,” shkroi ajo më 15 mars. “Fatkeqësisht, unë dhe bashkëshorti im po kalojmë një ndarje dhe u vendosa në shtëpinë e prindërve të mi poshtë gjirit.”

Cigane Rose Blanchard

Anderson më vonë falënderoi ndjekësit e tij në Instagram për “mbështetjen” e tyre dhe la të kuptohet se fansat “do të shohin se çfarë ndodhi në të vërtetë” me çiftin në reality show-n e tyre të ri Lifetime.

Blanchard, i cili u martua Anderson në një ceremoni burgu në 2022, paraqiti kërkesën për divorc një javë më vonë dhe kërkoi një masë ndalimi.

Cigane Rose Blanchard

Blanchard dhe ish i fejuari, Ken Urkeru panë të kapur për dore vetëm një javë më pas Blanchard njoftoi ndarjen e saj. Ish-ët u bashkuan në New Orleans në fillim të këtij muaji dhe kaluan një pjesë të ditës së tyre duke pasur skica të ngjashme të një husky të lyer në parakrahët e tyre.

Cigane Rose Blanchard

e Kenit nëna, Raina Williams, i tha People se dyshja “nuk ishin përsëri bashkë”.

“Për momentin, nuk ka plane në një shkallë romantike,” tha Williams në atë kohë.

Blanchard dhe Urker u fejua në vitin 2018 pasi filloi t'i shkruante letra gjatë burgimit të saj tetëvjeçar. Ata u ndanë në vitin 2020.