Gypsy Rose Blanchard

Klea

Gypsy Rose Blanchard e braktis burrin pas tradhtisë me ish të dashurin Ken Urker

Gypsy Rose Blanchard e braktis burrin pas tradhtisë me ish të dashurin Ken Urker

Cigane Rose Blanchard dhe ish i fejuari, Ken Urkerbëri tatuazhe të ngjashme vetëm një javë pasi 32-vjeçarja njoftoi ndarjen nga burri, Ryan Scott Anderson.

Cigane Rose Blanchard

Cigane dhe Ken u ribashkuan në New Orleans këtë javë dhe kaluan një pjesë të ditës së tyre duke pasur ilustrime të ngjashme të një husky të lyer në parakrahët e tyre. TMZ mori fotot e tatuazheve binjake, pas Ciganee cila u lirua nga burgu në dhjetor për vrasjen e nënës së saj, Dee Dee Blanchard në vitin 2015, u rilidh me ish-in e saj.

Cigane Rose Blanchard

Modelet e përputhshme të kokës së një qeni ngjanin me dy gjysma të një zemre, kur vendoseshin së bashku.

Cigane dhe Ken u fejua në vitin 2018 pasi filloi t'i shkruante letra gjatë burgimit të saj tetëvjeçar. Dyshja u nda në vitin 2020.

Cigane Rose Blanchard

e Kenit nëna, Raina Williams, i tha People se dyshja “nuk ishin përsëri bashkë”.

“Për momentin, nuk ka plane në një shkallë romantike,” tha Williams.

Cigane Rose Blanchard

Ajo shtoi se djali i saj “është thjesht një mik mbështetës për të dhe kaq”.

Megjithatë, Cigane dhe Ken u panë të kapur për dore teksa bënin punë së bashku, të mërkurën. Cigane u fotografua me një bluzë të gjelbër, dollakë dhe atlete gjatë daljes.

Cigane Rose Blanchard

Javen e shkuar, Cigane zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj ishin ndarë, në një postim privat në Facebook.

“Njerëzit kanë pyetur se çfarë po ndodh në jetën time,” shkroi ajo. “Fatkeqësisht unë dhe bashkëshorti im po kalojmë një ndarje dhe unë u transferova me prindërit e mi në shtëpi poshtë gjirit.”

Cigane Rose Blanchard

Cigane dhe Ryan u martua në një ceremoni burgu në vitin 2022. E dënuara u ribashkua me burrin e saj pas lirimit të saj në dhjetor 2023.

Ajo fshiu llogaritë e saj në rrjetet sociale pasi përhapi lajmin për ndarjen e tyre.

Cigane Rose Blanchard

Cigane foli për vrasjen e nënës së saj në një intervistë për People, pak para lirimit të saj në dhjetor.

“Ajo ishte një grua e sëmurë dhe për fat të keq unë nuk isha mjaftueshëm e arsimuar për ta parë këtë.” Cigane tha për gazetën. “Ajo e meritonte të ishte këtu ku jam unë, ulur në burg duke bërë kohë për sjellje kriminale.

“Nuk e di nëse do të kthehesha kur isha fëmijë dhe do t'u thoja hallave dhe dajave të mia se nuk jam e sëmurë dhe mamaja më sëmur,” vazhdoi ajo. “Ose nëse do të kthehesha në pikën e asaj bisede me Nick-un [Godejohn] dhe i thuaj: 'E di çfarë, unë do të shkoj t'i tregoj policisë gjithçka.' Unë disi luftoj me këtë.”

Cigane Rose Blanchard

Cigane deklaroi — “Askush nuk do të më dëgjojë kurrë të them se jam i lumtur që ajo ka vdekur ose jam krenar për atë që kam bërë. Më vjen keq çdo ditë.”

Cigane historia, e cila u pasqyrua në dokumentarin e HBO-së të vitit 2017 “Mommy Dead and Dearest” dhe në shfaqjen Hulu të vitit 2019 “The Act”, çoi në pranimin e saj fajtor në korrik 2016 dhe një dënim të mëvonshëm me 10 vjet burg. Ajo u lirua me kusht në shtator, duke plotësuar 85 për qind të dënimit të saj.