Lilly Jay

Klea

Gruaja e Ethan Slater thërret Ariana Grande për tradhtinë me burrin e saj: “Ajo nuk i mbështet gratë”

Gruaja e Ethan Slater thërret Ariana Grande për tradhtinë me burrin e saj: “Ajo nuk i mbështet gratë”

Lilly Jay disted Ariana Grande si “jo vajzë vajze” mes raporteve për burrin e saj të larguar, Ethan Slater marrëdhënie e re me bashkëylltarin e tij të “Wicked”.

“[Ariana’s] historia me të vërtetë. Jo vajzë vajze” Lilly tha për Page Six pasi lajmet u publikuan për romancën e re të ish-it të saj. “Familja ime është vetëm dëm kolateral.”

Lilly Jay

Muzikantja vuri në dukje se ajo planifikoi të fokusohej në të qenit një “nënë e mirë” ndërsa rritte fëmijën që ndan me yllin e Broadway.

“Historia është ajo dhe Dalton,” Lilly shtoi, duke iu referuar ndarjes së këngëtares së “7 Rings” nga bashkëshorti i saj prej dy vitesh, Dalton Gomez.

Ethan Slater

Insajderët thanë për gazetën se Lilly’s sjellja nuk është në përputhje me qëndrimin e saj ndaj ish-it të saj, siç quhet “çdo media për ta nxjerrë këtë histori”.

“Ajo po tregon Etani dhe të tjerët se ajo kujdeset vetëm për mbrojtjen e fëmijës së tyre,” tha burimi, duke shtuar se nuk kishte asgjë amorale në lidhje me Ariana dhe e Etanit romancë e lulëzuar.

“Ajo me të drejtë është e mërzitur sepse martesa e saj u shpërbë, por Ariana dhe Etani nuk bëri asgjë të keqe, “tha këshilltari.

Lilly Jay

Burimi vuri në dukje se Etani31 vjeç, ishte ndarë nga Lilly për dy muaj para se të fillonte lidhjen me Ariana.

Etani po përpiqet të marrë rrugën e lartë dhe shpreson se mund ta zgjidhë këtë situatë për hir të fëmijës së tyre”, tha burimi.

Etani paraqiti kërkesën për divorc nga Lilly të mërkurën në një gjykatë të NYC. Dyshja ishin të martuar për gati katër vjet.

Ariana Grande

Vendimi i yllit të “SpongeBob SquarePants: The Broadway Musical” për t’u ndarë nga gruaja e tij erdhi një javë pas lidhjes së tij romantike me Ariana, 30, u zbulua.

Ariana dhe Etani filluan të takoheshin dy muaj më parë, pasi kishin të dyja të ndarë nga bashkëshortët e tyre përkatës.

Këtë e ka thënë një burim për gazetën Ariana dhe ish-i i saj mbeten në marrëdhënie të mira pavarësisht ndarjes së tyre.

“Ata kanë qenë miq vërtet të mirë gjatë gjithë procesit dhe miqtë dhe familjet e tyre janë përpjekur t’i mbrojnë ata,” tha burimi i brendshëm, duke shtuar se Gomez madje hipi në një aeroplan për në Londër për të kapur xhirimet e “Wicked” në një përpjekje të orës së njëmbëdhjetë për të shpëtuar martesën e tij.

Ariana Grande

Zbulohet një foto e kastit “Wicked” që shënoi fitimin e Oscarit të Michelle Yeoh në mars Etani ulur me krahun rreth Ariana. Fotoja shpërtheu në rrjetet sociale pasi bomba romantike goditi shtypin.

Burime të veçanta i thanë faqes se Lilly ishte “verbëruar” nga romanca e ish-it të saj me yllin e popit.

“Eshte e tmerrshme. Ishin të dashurat e shkollës së mesme. Ata kanë një fëmijë! Ajo është një rrënim,” thanë ata.

Ethan Slater

Burimi tha se ata e besonin këtë Lilly dhe Etani u nda për shkak të lidhjes së tij me artisten e “Thank U, Next”, sepse martesa e tyre mori fund “papritmas” kur “asgjë nuk u shfaq keq mes tyre”.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla