Gruaja e Derek Hough, Hayley Erbert, e qëndrueshme pas një operacioni urgjent

Klea

Gruaja e Derek Hough, Hayley Erbert, e qëndrueshme pas një operacioni urgjent

Gjyqtari i Dancing With the Stars Derek Hough më në fund i propozoi Hajli Erbert në vitin 2022. Ata ishin takuar vetëm për shtatë vjet. Çifti u martua në gusht 2023 në një pyll kuq.

Por betimet martesore zakonisht përfshijnë një pjesë rreth dashurisë së partnerit tuaj “në sëmundje dhe në shëndet”. Dhe për fat të keq, Derek dhe Hayley po e përjetojnë atë skenar të frikshëm.

Së fundmi u zbulua se Hayley duhej t’i nënshtrohej një operacioni urgjent. Fatmirësisht, ajo tani është e qëndrueshme. Ja çfarë ra poshtë.

Hayley kërkoi një operacion urgjent

Derek ndau lajmin për frikën shëndetësore të Hayley në Instagram. Incidenti ndodhi natën pas finales së sezonit 32 të DWTS. “Në fund të performancës së turneut të mbrëmshëm në Uashington, DC, gruaja ime Hayley u çorientua dhe u dërgua në spital. Ajo u diagnostikua me një hematomë kraniale nga plasja e një ene gjaku dhe kërkoi një kraniektomi urgjente”, shkroi Derek. “Ajo është në gjendje stabile.”

Ai vazhdoi, “Dua të falënderoj reaguesit e parë dhe personelin mjekësor që janë kujdesur dhe vazhdojnë të kujdesen për të. Kërkoj lutjet dhe pozitivitetin tuaj gjatë kësaj kohe”, shtoi Derek.

Komentet ishin të mbushura me urime për Hayley-n. Ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix, e cila sapo konkurroi në DWTS, shkroi “Omg të dërgoj gjithë dashurinë time për ty dhe Hayley dhe shpresoj për shërimin më të shpejtë”. Profesori i vallëzimit Witney Carson postoi: “Duke dërguar kaq shumë dashuri dhe duke u lutur si e çmendur për të”.

Gjyqtarja e Derek në emision, Carrie Ann Inaba tha, “Të dërgoj ty dhe Hayley të gjitha lutjet dhe dashurinë time”. Prezantuesi Alfonso Ribeiro shkroi: “Të dërgoj gjithë dashurinë që kam në shpirt. Lutje për shërim të shpejtë.” Dhe Jenna Johnson postoi, “Duke u lutur dhe duke dërguar gjithë dashurinë tonë në rrugën tuaj. Ne të duam, Hayley.”

Emma Slater shtoi, “Omg derek, po mendoj për ju djema tani. Duke i dërguar Hayley-t kaq shumë dashuri dhe dritë shëruese.”

Ne po i dërgojmë mendimet tona pozitive Hayley për një shërim të shpejtë.

Ju mund të transmetoni Sezonin 32 të Dancing With the Stars në Disney+ dhe Hulu.

JU LUTEM TË LIRË TË LIRË NJË MESAZH POZITIV PËR HAYLEY DHE DEREK MË POSHTË.