Sister Wives

Klea

Gratë e motrave: nipi i Kody Brown I SHADIS Robyn dhe gufon mbi Christine në dasmën e saj!

Gratë e motrave: nipi i Kody Brown I SHADIS Robyn dhe gufon mbi Christine në dasmën e saj!

e Kody Brown nipi është pa falje “Ekipi Christine”, pas ndarjes së saj nga patriarku i familjes Brown.

e Kody Brown nipi, Benjamin Brownmori pjesë Kristina dhe i David Woolley dasmë, duke demonstruar dashurinë e tij për Kristinambaruar e Kodit gruaja aktuale, Robin.

Gratë e motrave: Nipi i Kody e do Christine më shumë se Robyn

Gratë Motra

Në një postim të fundit, Benjamin Brown referuar Kristina si halla e tij “e preferuar” – duke demonstruar se po merr e Kristinës anë në ndarjen ndërmjet Kristina dhe Kodi. Duke shprehur mbështetjen e tij për tezen e tij “të preferuar”, Ben mori pjesë me krenari në dasmën e saj, duke sinjalizuar lidhjen e tij të vazhdueshme me të pavarësisht dinamikës së ndryshimit të familjes.

Gratë e motrave: Kush është nipi i Kody?

Ben është një komedian me prani në TikTok, konfirmoi pjesëmarrjen e tij në dasmë, i veshur me një fasule. Ai është shprehur se pavarësisht divorcit, Kristina mbetet “tezja e tij e preferuar”, duke theksuar dashurinë dhe lidhjen e tij familjare me të. Kjo ndjenjë tregon marrëdhëniet e qëndrueshme brenda familjes Brown, duke kapërcyer kompleksitetin e divorcit.

Benjamin Brown

Beni cili është i hapur për të qenit ish-mormon dhe e përfshin këtë aspekt në komedinë e tij, perceptohet si natyrshëm në përputhje me Kristina për shkak të këndvështrimeve të tyre të përbashkëta mbi Mormonizmin.

Benjamin Brown

Ky sfond ka të ngjarë të ndikojë në preferencën e tij për Kristina në dinamikën e familjes, sidomos duke pasur parasysh largimin e tij nga besimi dhe qasjen ndaj tij në veprën e tij komike.

Benjamin Brown

Shtypni play më poshtë për të dëgjuar Benin të konfirmojë se ai mori pjesë e Kristinës dasma.

@thefreshkingbenjamin

Duke iu përgjigjur @Hobbit Hiker #sisterwives #sisterwivestiktok #christinebrown #christineswedding #mormon #polygamy #mormonpolygamy

♬ tingull origjinal – Benjamin Brown

Gratë e motrave: Christine dhe Ben kanë histori

Ben kujtoi me mall se si Kristina përdorni për ta kompensuar atë me 10 dollarë për detyrat e kositjes së barit gjatë rinisë së tij. Zbulimet e tij tërhoqën komente të ndryshme nga përdoruesit e Reddit. Një person shkroi, “Omg sapo e pashë atë në FYP-në time dhe pyesja veten nëse po flisnim për të këtu! Ai më jep vibe masive të Kody, kështu që menjëherë e besova atë lol.

Christine Brown

Një përdorues tjetër komentoi, “Kristina është vërtet më i pëlqyeshëm dhe në përgjithësi është më i afërt me familjen e ngushtë dhe të gjerë sesa Kody. Kody është i neveritshëm dhe tepër i adhuruar për t’u lidhur me dikë, mormon apo jo. Epo, përveç Robinit.”

Gratë e motrave: Dasma e Kristinës

Në pjesën e dytë të TLC speciale “Dasma e Christine dhe David,” Kristinanjë yll i “Sister Wives”, u shpreh tepër i lumtur pas martesës së saj me Davidi. Ceremonia u zhvillua në Moab, Utah, në tetor 2023. Kristina51-vjeç, ndau gëzimin dhe ndjenjën e të qenit të mbytur nga lumturia gjatë këtij momenti të veçantë në jetën e saj.

“Nuk e kisha idenë se do të rrethoheshim nga një dashuri e tillë”, tha ajo teksa kujtonte dasmën e saj. “E gjithë fundjava ishte thjesht magjike. Ishte një ëndërr e realizuar.”

Christine Brown

Davidi shprehu gëzim dhe mirënjohje të pamasë për martesën e tij me Kristina. Ai tha, “Unë jam një person shumë me fat”, duke theksuar pasurinë e tij në të pasurit Kristina si bashkëshortja e tij. Ai gjithashtu vuri në dukje lidhjen e natyrshme dhe të thellë që ata ndajnë, duke thënë: “Është përshtatja e duhur, gjithçka është thjesht – është sikur ndihem sikur e kam njohur [Brown] e gjithë jeta ime, mënyra se si lidhemi.” Ky citim nxjerr në pah lidhjen dhe pajtueshmërinë e thellë me të cilën ai ndjen Kristina.

Gratë e motrave: Davidi ishte beqar për një kohë të gjatë

Në një shkëmbim të gjallë, Davidi59 vjeç, shprehu kënaqësinë e tij që ishte i martuar me të Kristinaduke thënë, “Unë kam qenë beqar për shumë vite dhe është fantastike që të kam ty.” Kristina u përgjigj me humor, duke iu referuar të kaluarës së saj në një martesë poligame me Kody Brown dhe gratë e tjera të tij, Meri, Janelle dhe Robyn. Ajo bëri shaka, “Unë po e ndaja për shumë vite dhe është fantastike të kem ty”. Skena ishte një pjesë e veçantë e dasmës së tyre, ku Hunter Brownkomentoi edhe djali i Kody dhe Janelle, duke vënë në dukje e Kristinës gëzimi dhe sesi dasma e saj e ëndrrave pasqyronte dashurinë dhe mbështetjen që ata të dy morën.

Christine Brown

Kristina dhe Davidi kujtuan kërcimin e tyre të parë në dasmën e tyre.

Davidi dhe mora mësime kërcimi vetëm që ai të ishte më rehat. Nuk më intereson vërtet se si kërcej – thjesht doja të kaloja një kohë të mirë”, tha ajo.

Davidi rrëfeu se ishte nervoz për kërcimin, por ndihej i relaksuar pasi u fokusua Kristina. Ky moment i veçantë, së bashku me gjithë dasmën e tyre, u theksua në specialen e tyre TLC, duke treguar festën e tyre të gëzueshme dhe lidhjen e thellë.

Christine Brown

Gjatë Kristina dhe e Davidit Pritja e dasmës, siç tregohet në specialen e tyre TLC, Kristina dha Davidi një kërcim spontan. Ky moment i gjallë u iniciua nga miku i Woolley-t, Jared, i cili me humor iu afrua Woolley-t dhe papritur iu hodh në krahët e tij. Kjo çoi në Kristina duke u bashkuar me argëtimin dhe duke befasuar bashkëshortin e saj të ri me një kërcim në prehër, duke shtuar atmosferën e gjallë dhe të gëzueshme të festës së tyre.

“Ai pëlqen të shijojë jetën,” Davidi bëri shaka me mikun e tij, teksa Jared e kaloi para të ftuarve të çiftit. “Ai nuk ka frikë të lërë të lirë. Ky është Jared për ty. Gjëja tjetër që dini, Kristina është si, ‘Është radha ime!’

“Isha gati për sfidën,” Kristina kujtohet. “Unë thashë: ‘Prisni një minutë, nëse ai mund të kërcejë me të [David] kështu mundem edhe unë’”.

Christine Brown

Kristinagjatë dasmës së saj me Davidindau në specialen e tyre TLC që ajo dha spontanisht Davidi një kërcim prehër. Ajo u shpreh se nuk ishte e shqetësuar nga prania e familjes së saj, përfshirë nënën dhe fëmijët e saj, të cilët ishin pjesë e publikut që dëshmoi këtë moment lozonjar dhe të guximshëm. Kjo anekdotë tregon atmosferën e qetë dhe të pafrenuar të festës së tyre.