Sister Wives

Klea

Gratë e motrave: Kapen të afërmit e Robyn Brown duke sulmuar Christine Brown

Gratë e motrave: Kapen të afërmit e Robyn Brown duke sulmuar Christine Brown

Gratë Motra akuzojnë tifozët Robyn Brown të afërmit e sulmit Christine Brown në mediat sociale.

David Woolley bëri debutimin e tij në TLC të dielën Gratë Motra: Një për Një e veçantë, si e Christine Brown i fejuari. Ekzekutivi i ndërtimit të Utah më vonë shkoi në Instagram për të ndarë për përvojën e tij dhe u godit menjëherë nga reagimet e ndryshme të fansave.

Christine Brown

Ai shkroi krahas një fotoje të lezetshme çifti – “Nuk kam qenë kurrë para një aparati fotografik dhe kam qenë kaq nervoz. Megjithatë, isha i emocionuar t’u tregoja të gjithëve se më në fund gjeta njëbrirëshin tim dhe sa shumë e dua atë. Takimi @sukanya ishte e pabesueshme. Ajo ishte një zonjë e tillë dhe kaq e sjellshme.”

Gratë Motra: Një-në-Një

Kodi dhe Christine Brown njoftuan se po ndaheshin në nëntor 2021 pas një martese shpirtërore 25-vjeçare. Sezoni 18 i serisë TLC dokumentoi rënien e familjes në vazhdën e e Kodit plural martese implosion.

Christine Brown

Një përdorues i Instagramit ka hyrë në të e Kodit ish në seksionin e komenteve të postimit dhe u akuzua menjëherë se ishte një anëtar i fshehtë i familjes ose aleat i gruas së fundit të patriarkut në këmbë, Robyn Brown.

Komenti lexonte – “Kristina, ju dhe pëshpëritja juaj e rreme nuk keni mashtruar askënd. Duhen 2 për të shkatërruar një martesë. Keni dashur të jetoni në një martesë pluraliste. Tani veproni se është faji i kodit. E goja keq para fëmijëve. Ju jeni ai që jeni fajtor për përhapjen e thashethemeve dhe urrejtjes. Nëse je kaq i mjerë, lëri thashethemet dhe urrejtjen, shko dhe shijo jetën me Davidin. Mbajeni urrejtjen dhe zemërimin tuaj për vete dhe lërini fëmijët jashtë tij. Gjithashtu, flisni drejt, jo me një pëshpëritje të pafajshëm.”

Gratë Motra

Tifozët e dinë këtë Kodi ka akuzuar vazhdimisht Kristina duke e folur keq ndaj fëmijëve të tij të rritur. Kodi dhe Kristina ndajnë së bashku gjashtë fëmijë. Kristina ruan gjithashtu një miqësi të ngushtë me e Kodit ish gruaja e dytë Janelle Browndhe gjashtë fëmijët e ish-çiftit.

Robyn Brown

Nuk u desh shumë kohë që fansat të vënë në dyshim motivet dhe identitetin e posterit.

Një përdorues tha me tallje – “Ok Robin Jr. rrotullo versionin tënd.”

Një tjetër qeshi – “Omg të Robinit të afërmit janë përsëri këtu😂

Christine Brown

Një shikues pyeti – “Robin ti je ti?? 😂

Një i dytë ra dakord – “Me mend se gjetëm llogarinë sekrete të Robins lol.”

Një i tretë shkroi – “Përshëndetje Kodi!!”

Robyn Brown

Përdoruesi i Instagram u kritikua gjithashtu për ndarjen e një mendimi jopopullor për situatën.

Një fans tha: “Çfarë emisioni keni parë? Kody është një përbindësh egoist. Ai biseda të kota Kristina e quan atë një grua motër mut. U tregon fëmijëve të tij dhe botës se nuk e ka dashur kurrë dhe nuk është tërhequr prej saj. E trajtoi atë si pisllëk, me intimitet të mbajtur, i braktisi fëmijët e tij kur kishte një operacion të madh dhe a është ajo problemi? Dilni nga këtu me katrahurën tuaj qesharake ndaj Kristina. Ajo është një Engjëll në krahasim me të!”

Robyn Brown

Një tjetër shkroi – “Omg. Nga cili planet jeni. Kodi është ai që i ka shkatërruar të gjitha. Fëmijët nuk janë më fëmijë. Nuk kanë nevojë Kristina për t’u treguar atyre ndonjë gjë!! Veprimet e tij flasin më shumë se fjalët dhe ata e shohin këtë.”

Kody Brown

Në janar 2023, Kristina njoftoi se po takohej zyrtarisht dhe muajin tjetër, ajo i prezantoi fansat me dashurinë e re në jetën e saj. Çifti u fejua në prill dhe u martuan në një ceremoni përrallash në Moab, Utah, në tetor.

TLC filmoi ngjarjen për një speciale të dasmës së ardhshme.