Christine Brown

Klea

Gratë e motrave: Christine Brown pranon se Davidi donte spinoff për martesë

Gratë e motrave: Christine Brown pranon se Davidi donte spinoff për martesë

e Christine Brown Dasma e përrallave do të fillojë të shpaloset të dielën në TLC, por nuk ishte kështu Gratë Motra ylli që nxiti për një ceremoni televizive.

Christine Brown

Christine, i cili njoftoi ndarjen e saj Kody Brown në nëntor 2021, zbuloi se ishte bashkëshorti i saj i ri, i David Woolley-t ideja për të ndarë ditën e tyre të madhe me fansat, në një intervistë të re me In Touch.

“Ne po flisnim për dasmën tonë dhe gjëra të tilla. Dhe pastaj vetëm gjatë diskutimit ai thotë: ‘Shiko, ti ke njerëz që të shikojnë për 14 vjet tani dhe ata e kanë ndjekur historinë tënde dhe tani ke këtë romancë dhe ke gjithçka që doje. Dhe unë mendoj se ata do të vlerësonin ta shikonin atë,” Kristina tha për gazetën.

Christine Brown

Kristina51 vjeç, shpjegoi se çifti shkoi “para dhe me radhë” për të ftuar kamerat në përzierje, duke shtuar se Davidi60 vjeç, besonte se fansat “do të donin ta shikonin”.

Gratë Motra: Një-në-Një

Çifti gjithashtu mendoi të anashkalonte të gjithë sprovën dhe të arratisej.

“Doja të shkoja në Vegas dhe të shkoja në KISS dhe të vishesha me ato gjëra të mëdha të gjata.” Davidi tha. “Por e dija që ajo donte dasmën e saj në përrallë, dhe kështu doja t’i jepja asaj atë që donte edhe në atë pjesë. Dhe e bëra gjithashtu.”

Christine Brown

Davidi vuri në dukje se e Kristinës fansat do të dëshironin një vend në rreshtin e parë për ngjarjen e madhe.

“E dija se ata donin të ishin pjesë e saj dhe nuk kisha asnjë problem me të,” tha ai. “Ishte ndryshe të shihje të gjitha kamerat dhe gjithçka dhe të gjitha këto gjëra që po ndodhnin. Mendova se ishim në një dasmë mbretërore dhe ishte sikur, ‘Prit një minutë, kjo është dasma ime’. Kjo është e çuditshme. Sepse kishte shumë vëmendje. Ishte çmenduri.”

Christine Brown

Davidi ndau se ai u kap në befasi ndërsa kamerat kapën ditën, por konfuzioni nuk ishte asgjë e re për Kristina.

“Unë nuk di asgjë ndryshe,” tha nëna e gjashtë fëmijëve, duke shtuar se ngjarja ndihej “me të vërtetë intime dhe e vogël” pavarësisht nga grupi i prodhimit.

“Ne kishim një ekip relativisht të vogël xhirimesh dhe unë jam si, “Prisni, mendoj se është vërtet intime”. Dhe unë mendoj se në të vërtetë nuk është, ” Kristina vazhdoi. “Nuk e vura re as ekuipazhin. Unë thjesht nuk e bëra.”

Christine Brown

Çifti doli publikisht me romancën e tyre në shkurt, por një burim më vonë i tha US Sun se ata ishin takuar fshehurazi me secilin prej muajsh kur ndanë lidhjen e tyre me botën.

Ylli i realitetit dhe ekzekutivi i ndërtimit u fejuan në mes të prillit.

Christine Brown

“Jemi fejuar! Davidi e shtrova pyetjen në mënyrë shumë romantike, dhe unë thashë PO! Jam shumë i emocionuar dhe jetoj në lumturi çdo ditë!” Kristina nënshkrimi i emocionuar i një postimi në Instagram, duke shtuar hashtags #engaged #newworld #soulmates #loveofmylife.

Pjesa 1 e Gratë e motrave: Dasma e Christine dhe David do të shfaqet premierë të dielën në orën 22:00 ET në TLC.