Gratë Bravo të lidhura me kapitenin Jason Chambers

Klea

Gratë Bravo të lidhura me kapitenin Jason Chambers

Poshtë Deck Down Under Sezoni 1 na prezantoi të gjithëve me Kapitenin Jason Chambers. Për këtë, ne ishim mirënjohës. Mjerisht, Bravo ka mungesë burrash të denjë dhe beqarë. Prandaj, kur kapiteni Jason hyri brenda, gratë u mblodhën…në tufa.

Në këtë pikë, kapiteni Jason është beqari më i përshtatshëm i Bravo. Sa i përket mendimeve të tij për popullaritetin e tij me zonjat, kapiteni Jason ka gjithashtu disa komente. Nëse jeni kurioz për atë që nënkuptojmë, atëherë vazhdoni të lexoni, pasi ne rendisim të gjitha gratë në Bravo që kanë qenë të lidhura me kapitenin Jason Chambers.

Së pari, kapiteni Jason zbuloi zgjedhjet e tij

Kur ecte në tapetin e kuq të BravoCon me Aesha Scott, një intervistues i përmendi kapitenit Jason se ai ishte pretendenti numër një për gratë në Bravo deri më sot. Kur u pyet se me kë e dërgoi veten më shumë, kapiteni Jason ngacmoi “Um, po shikoj përreth”. Megjithatë, ai zbuloi dy zgjedhjet e tij kryesore nga deti i grave të Bravo. “Këtu është Olivia Flowers dhe ja Lala Kent,” u përgjigj ai më në fund me frikacak.

Sa për kë do të zgjidhte kapiteni Sandy…

Kohët e fundit, kapiteni Sandy Yawn u ul me E! Lajme për të biseduar në lidhje me sezonin e saj të “Blow Deck Mediterranean”, së bashku me tema të tjera. Këtu, ata i treguan kapitenit Sandy një klip të zonjave të ndryshme Bravo që ecnin në tapetin e kuq të BravoCon. Të gjithë ata kishin një gjë të përbashkët – një epsh të përbashkët për kapitenin Jason.

Kur intervistuesit e pyetën kapitenin Sandy se cilën nga këto zonja do të zgjidhte për yllin e saj, kapiteni Sandy kishte gati një përgjigje. “Epo, sinqerisht, unë mendoj se amvisat, mendoj se ai ishte pak i frikësuar nga, kështu që e dëgjova të thoshte Lala,” tha ajo. Zonjat që intervistonin kapitenin Sandy ranë dakord, duke thënë se kapiteni Jason dhe Lala do të bënin vërtet një çift të bukur.

Dhe pa u zgjatur më tej, ja gratë e Bravos që kanë folur, duke shpresuar për vetëm një minutë nga koha e kapitenit Jason në kabinën e timonit.

Lala Kent

Pasi kishte folur më parë për interesin e saj për kapitenin e preferuar të të gjithëve, së bashku me vetëpranimin e tij po aq të interesuar, ylli i Vanderpump Rules Lala tani ka hequr dorë nga dëshirat e saj. Gjatë një Amazon Live, Lala u shpreh: “Kam gjëra që ndodhin në botën time dhe nuk mendoj se është koha e duhur për t’u takuar me dikë”. E kuptova, Lala nuk është ende gati të takohet me kapitenin Jason.

Lindsay Hubbard

Ylli i “Summer House”, Lindsay Hubbard, është sapo beqar. Duke e ditur këtë, Us intervistoi kapitenin Jason, duke i kërkuar që të kërkonte një imazh të Lindsay gjatë një loje të “Ship or Sink”. Pasi pa foton e saj, kapiteni Jason u shpreh: “Oh, Hubbard. Unë do të dërgoja.”

Për sa i përket përgjigjes së saj, Lindsay zbuloi: “Dmth, jam i interesuar, po, por edhe të gjithë të tjerët janë gjithashtu. Dhe nuk po përpiqem të konkurroj për kapitenin Jason. Nëse ai më do, ai e di se ku të më gjejë.” Ja ku e keni, një grua tjetër Bravo që kthen interesin e kapitenit Jason, por që nuk është duke vepruar në përputhje me të… ende.

Caroline Brooks

Caroline Brooks e Real Housewives of Dubai tregoi se ajo në fakt i mbylli buzët me kapitenin Jason, i cili më vonë e DM’oi. Kur u pyet për këtë, një kapiten i skuqur tha Jason se kjo puthje ishte thjesht një puthje lamtumirë. Megjithatë, ai gjithashtu deklaroi se “ajo është e mrekullueshme” dhe “e mrekullueshme”. Ndoshta Caroline është lidhja e përsosur Bravo e kapitenit Jason?

Lulet Olivia

Ne kemi përmendur tashmë se Olivia nga Southern Charm kishte nxitur interesin e kapitenit Jason. Kur të dy u përplasën me njëri-tjetrin personalisht, kapiteni ripohoi dashurinë e tij, duke thënë: “Ajo është shumë tërheqëse”.

Kështu tha, Olivia komentoi “Dëgjo, e dëgjova atë dhe Lala u takuan mbrëmë, kështu që mund të vonohem shumë.” Ne do ta mbajmë këtë ndeshje në rrjedhë, sepse duam më të mirën për të dy këta yje të Bravo.

Ashley Darby

Ashley Darby nga Real Housewives of Potomac u takua me kapitenin Jason në vitin 2022, ku kishin një lidhje të vogël dashurie. Të dy u lidhën përsëri këtë vit dhe u panë duke u përqafuar në BravoCon. Megjithatë mos u emociononi, pasi Ashley theksoi se ata ishin thjesht miq, të cilët edhe flirtojnë. Tani do ta quajmë këtë lidhje Bravo një lidhje argëtuese, jo një ndeshje dashurie, për kapitenin Jason.

Adriana de Moura

Adriana de Moura është një rrëmujë, si në Real Housewives të Miami ashtu edhe jashtë saj. Gjatë një paneli BravoCon, Ashley po ushqehej me kapitenin Jason, por Adriana e ndërpreu duke thënë: “U ndava me kapitenin Cutie”. Në thelb, Adriana pohoi se ylli i Below Deck erdhi në Miami, ku ata darkuan dhe u bënë jashtë. Më pas ajo deklaroi se ai donte t’i çonte gjërat më tej, por ajo tha “Jo, unë kam rregullin tim katërmujor”.

Kur u pyet, Jason shpjegoi: “Shkova në shtëpinë e saj për darkë. I mora asaj disa lule… dhe aq sa shkoi.” Të dëgjojmë kapiten bukuroshe dhe kuptojmë se ti dhe Adriana ka të ngjarë të mos jeni një ndeshje e krijuar në parajsë Bravo.

Sutton Stracke

Sutton Stracke e pëlqen kapitenin Jason, megjithëse ajo gjithashtu pranoi se ai ishte shumë i ri. Këtë vit, Sutton shpërtheu që të dy u kryqëzuan, dhe ajo zbuloi kokën më kokë për dashurinë e saj. Sa i përket përgjigjes së tij ndaj yllit të Real Housewives of Beverly Hills, Sutton tha se “ai ishte vërtet i këndshëm dhe e hoqi atë nga mjekra”. Po, Sutton dhe Kapiteni Jason janë një ndeshje Bravo që nuk ekziston, por ne e duam guximin e saj njësoj.

Brynn Whitfield

Brynn Whitfield na bën të qeshim me Real Housewives të Nju Jorkut dhe në përgjithësi. Kur ajo u përplas me të, ajo bëri shaka: “Unë isha si, ‘Përshëndetje marinar ose kapiten’. Ai është i lezetshëm, kështu që unë do të futem në DM-të e tij. Unë do të jem si, ‘Nuk di të notoj… Më ndihmo.’ Burrat duan një vajzë në ankth.” Ai nuk është përgjigjur ende, por a mund të jetë Brynn ndeshja Bravo e kapitenit Jason?

Luann de Lesseps

Ish-ylli i RHONY, Luann de Lesseps shpresonte të takonte kapitenin Jason në BravoCon. Në fakt, Luann zbuloi se edhe ai “kishte shprehur interes për të takuar mua”. Nuk kemi asnjë koment nga ai, por ndërsa Luann tregoi se kur u takuan, ata po “flirtonin larg”, ndoshta kjo lidhje Bravo mund të funksiononte.