Golden Bachelor Spoilers dhe Dy femrat e fundit të Gerry Turner

Klea

Golden Bachelor Spoilers dhe Dy femrat e fundit të Gerry Turner

Beqari i Artë Premiera është më pak se dy javë larg dhe fansat janë të gëzuar për të parë Gerry Turner të gjejë dashurinë! Seriali i ri do të nisë të enjten, më 28 shtator, së bashku me premierën e sezonit 9 të Bachelor In Paradise.

Ndërsa disa shikues nuk ishin të sigurt nëse Reality Steve do të jepte spoilerë për The Golden Bachelor para kohe, ai me të vërtetë nuk na zhgënjen kurrë. Reality Steve ka publikuar dy femrat e supozuara të fundit të Gerry. Ndërsa ne duhet t’i marrim gjithmonë me pak kripë, ai rrallë e ka gabim. Ja gjithçka që dimë për detajet e The Golden Bachelor deri më tani!

The Golden Bachelor kishte një orar më të shkurtër xhirimi

ABC/Brian Bowen Smith

Para se të publikohej lista e aktorëve, Reality Steve u dha fansave disa informacione interesante në lidhje me premisën e përgjithshme të spin-off-it. Reality Steve zbuloi se takimet e qytetit të lindjes u filmuan vetëm tre javë pas xhirimeve, kur ato zakonisht filmohen të paktën pesë ose gjashtë javë më vonë.

Reality Steve gjithashtu shpjegoi se ai “dëgjoi që në fillim se do të ishte rreth një muaj xhirime totale”. Gerry do të takojë 22 gra në natën e parë, kështu që ka kuptim që sezoni i tij të përfundojë më shpejt, pasi tradicionalisht ka rreth 30 garues.

Faith Martin Vendi i 3-të Pas Vendlindjeve

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Ok, tani për spoilerët me lëng! Spoileri i parë i madh që Reality Steve zbuloi përmes faqes së tij në Instagram ishte se vetëm tre gra marrin takime në qytetin e lindjes. Faith Martin mori datën e parë të javës në qytetin e lindjes, e cila me gjasë u zhvillua në shtetin e saj të Uashingtonit.

Ndërsa Reality Steve nuk tha pse Faith eliminohet, ne e dimë se ajo nuk është marrësi i trëndafilit të fundit të Gerry.

Leslie Fhima është një nga dy të fundit

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Ndërsa Reality Steve ishte i sigurt në raportimin e identitetit të dy grave të fundit të Gerry-t, ai nuk e di se cila prej tyre mori trëndafilin e fundit. Gruaja e parë që potencialisht mund të bëhet gruaja e Gerry është Leslie Fhima, një instruktor fitnesi nga Minesota.

Që kur arriti në dy finalet, Leslie ka mundësinë të takojë familjen e Gerry-t në Kosta Rika përpara një takimi të mundshëm brenda natës.

Theresa Nist gjithashtu arrin në dy të parët

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Zonja tjetër me fat që ka bërë dyshen e fundit të Gerry është Theresa Nist, një profesioniste e shërbimeve financiare nga Shrewsbury, New Jersey. Ashtu si Leslie, Theresa gjithashtu do të takohet me familjen e Gerry-t në Kosta Rika përpara se të vendosë nëse të dy do të vazhdojnë një takim brenda natës.

Ndërsa Ceremonia e fundit e trëndafilit u filmua pothuajse tre javë më parë, Reality Steve ende nuk ka konfirmuar se cilën grua zgjedh përfundimisht Gerry.

Mami i Matt James, Patty është eliminuar para qyteteve të lindjes

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Një nga gjërat më interesante në lidhje me The Golden Bachelor, është fakti se nëna e ish-Bachelor Matt James, Patty James, u përfshi në kastin. Fansat e Clever Bachelor Nation dyshuan për një kohë se Patty mund të merrte aktorë, megjithëse disa u tronditën kur ajo u shpall zyrtarisht si një nga gratë që konkurronte për zemrën e Gerry.

Fatkeqësisht për Patty-n, në thelb është konfirmuar se ajo nuk përfundon me Gerry dhe as nuk arrin të shkojë në vendlindje. Disa fansa dyshuan se Patty mund të arrinte larg, por nuk duket se është kështu. Ndoshta ajo do të bëhet Beqarja e parë e Artë?

Susan ka një ish-burrë të famshëm

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Për sa i përket spoilerëve më pak të rëndësishëm, Reality Steve kishte një fakt më interesant për të ndarë për një nga konkurrentët! Realiteti Steve zbuloi se Susan Noles dikur ishte e martuar me ish-shtambën e MLB-së, Dickie Ray Noles. Dickie luajti në një numër skuadrash të njohura duke përfshirë Phillies, Rangers, Cubs, Tigers dhe Orioles. Ndonëse mund të mos jetë aq shumë për të gjithë ne, mund të jetë me interes për tifozët e Kombit Bachelor që gjithashtu e duan bejsbollin!

Edhe pse nuk e dimë ende se cila grua merr trëndafilin e fundit të Gerry-t, sezoni i parë i The Golden Bachelor do të jetë i mrekullueshëm. Seriali ka tërhequr vëmendjen e njerëzve që zakonisht nuk i shikojnë shfaqjet “The Bachelor” dhe mund të ndihmojë në vazhdimin e rikthimit të ekskluzivitetit në rrugën e duhur.