Going Home With Tyler Cameron: Release Date

Klea

Going Home With Tyler Cameron: Release Date

Tyler Cameron u rendit i dyti në sezonin 15 të The Bachelorette, por tani ai po fiton fjalë për fjalë kudo tjetër. Që nga debutimi i tij si i preferuari i tifozëve në sezonin e Hannah Brown, Tyler shënoi koncerte pas koncerte pas koncerte. Më pas, nëna e Tyler-it papritmas ndërroi jetë, gjë që e ktheu Tyler-in në qytetin e tij të lindjes, Jupiter, Florida. Këtu, Tyler nisi një kompani ndërtimi, të cilën do ta shohim Duke shkuar në shtëpi me Tyler Cameronkoncerti i tij i fundit televiziv.

Një burrë pa këmishë, që punon në vapën e fortë të Floridës, me çekiç, gozhdë dhe makineri oh my? Po, ju lutem, sepse Tyler do ta gozhdojë atë (puna e fjalës me qëllim), ashtu siç gozhdoi Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. Në këtë rast, JoJo Siwa nuk kishte nevojë ta çonte këtë njeri në siguri gjatë ndonjë prej sfidave të tyre. Të gjitha hije të destinuara, sepse IYKYK.

Duke vazhduar, Going Home transmetohet shumë, shumë shpejt. Nëse jeni të etur të filloni të shikoni tharjen e murit të tharjes së Tyler, ju jeni me fat. Unë kam mbledhur gjithçka që duhet të dini për këtë serial të ardhshëm. Faleminderit. Ju jeni të mirëpritur.

Detet se si dhe kur të shikoni

Prezantuar nga Amazon MGM Studios dhe ITV America's High Noon Entertainment, Going Home with Tyler Cameron përmban tetë episode gjithsej. Për fat të mirë, për foshnjat e mia që e duan qejfin, të tetë do të lançohen pikërisht në të njëjtin moment, duke filluar nga 18 prilli 2024. Megjithatë, ky serial i ri mund të shikohet vetëm në gjigantin e transmetimit të njohur si Prime Video.

Nëse nuk keni një anëtarësim, sepse është e shtrenjtë të jesh mua kushdo këto ditë, një provë 30-ditore falas mund të sigurohet këtu. Shiko? Reality Tea ju ka.

Ajo që shikuesit mund të presin të shohin

Sa i përket asaj që mund të presim të shohim, seriali i Tyler-it ka të ngjarë të fokusohet fillimisht në historinë e tij. Unë gjithashtu do të prisja që të shfaqen shumë filmime b-roll nga vendlindja e tij. Kjo do t'i ndihmojë shikuesit të kenë vërtet një ndjenjë më të mirë të qytetit që Tyler e quan shtëpi. Pas një shpjeguesi se si ai ka ndërtuar kompaninë e tij të ëndrrave, Image One, nga e para, kjo seri duhet të fillojë me të vërtetë.

Nga këtu, gjithçka do të jetë në dorë në të gjitha kuvertat, pasi Tyler gjen shtëpi të shumta në qytetin e tij. Megjithatë, rrjeti zbuloi gjithashtu se pengesat janë në pritje. Kjo gjurmon, sepse çdo seri e rinovimit të shtëpisë duket se ka një termit të rastësishëm, myk ose shkëmbinj financiar të përfshirë. Në faqen e tij zyrtare të serialit, ata shpjegojnë se “projektet bëhen më të mëdha, më të mira dhe më komplekse” ndërsa çdo episod vazhdon.

Nëse më pyet mua, edhe pse Tyler erdhi si nënkampion i Hanës në ABC, ai nuk do të dështojë më. Qasjet e niveluara të Tyler-it ndaj situatave të ndryshme padyshim që më fituan mua (dhe gjithë kombin Bachelor). Prandaj, nuk pres të shoh ndonjë nga këto pengesa ndërtimi duke mposhtur plotësisht Tyler-in. Të paktën jo për më shumë se sa mund të zgjidhë një pushim komercial.

Kostarët dhe të ftuarit e Tyler

Dëgjoni, kur Hannah zgjodhi Jed Wyatt në sezonin 15, shumë prej nesh rënkonin. Ndërsa Tyler i shprehu emocionalisht Hanës se ai “do të jetë ende” “fans më i madh” i Hanës dhe se ai gjithmonë do të “rrënjos për” të, rënkimi im u intensifikua. Ti je një klas, Tyler. Kur solo kitarë e Jed u transmetua më pas, e lejova, sepse duhej, kjo nuk ishte jeta ime.

Shpejt përpara disa rrahje më vonë dhe bam, gjithçka ndryshon. Në mënyrë të egër, zbulohet se Jed kishte një të dashur në fillim të xhirimeve. Kjo bëri që Hana t'i jepte fund fejesës së tyre, sepse ndonjëherë dashuria nuk ndërtohet mbi gënjeshtra. Hannah pastaj u kthye edhe një herë drejt Tyler.

Dyshja i dha një goditje tjetër, por gjërat përfundimisht dështuan. Megjithatë, miqësia e tyre është ende e paprekur, dhe Hannah tani do të bëjë një shfaqje në Going Home me Tyler Cameron. Megjithatë, ajo nuk është e vetmja studente e Kombit Bachelor që mund të presim që të shfaqet. Po kështu, Matt James, Rachael Kirkconnell dhe Jason Tartick do të jenë gjithashtu të ftuar.

Kjo mund të jetë thjesht seria më e bukur e bazuar në ndërtim. Më pëlqen kjo për ne si shikues.

Finalja e mundshme emocionale e Going Home

Disa njerëz fituan xhekpotin e lotarisë prindërore, si Tyler. Mjerisht, nëna e tij ndërroi jetë në vitin 2020, pas një aneurizmi në tru. Në ditët, muajt dhe tani vitet që kanë kaluar, Tyler ka qenë shumë i zëshëm në internet për t'i dashur mirë njerëzit tanë, ndërsa ne ende mundemi. Pikërisht përpara vdekjes së saj, Andrea, nëna e tij, i dërgoi mesazh Tyler-it, duke i treguar se sa shumë e donte dhe sa e emocionuar ishte për udhëtimin e tij të ardhshëm në shtëpi.

Përgjigja e Tyler ishte e shkurtër, por e sjellshme. Por më pas, Andrea kaloi dhe Tyler na kërkoi të gjithëve që t'i shihnim gjërat ndryshe, përmes thjerrëzës së tij të pikëllimit. “Ne kemi një nënë dhe një baba në këtë botë nëse jemi me fat. Pra, kur ata të arrijnë, merrni kohën tuaj,” shkroi ai, në një homazh emocionues online për nënën e tij.

“Nuk mora kohën time dhe tani do të doja ta kisha atë kohë për ta thirrur me të vërtetë dhe për t'i thënë se e dua dhe sa i emocionuar jam që e shoh atë,” shtoi Tyler. Nuk di për askënd tjetër, por personalisht, babai im po kalon nëpër një bishë të tmerrshme të njohur si Myeloma e shumëfishtë. Prandaj, fjalët e Tyler nuk mund të tingëllojnë më të vërteta për mua. Merrni kohë për të dashur njerëzit tuaj mirë, nëse njerëzit tuaj janë të denjë, dmth.

Oh y'all, blej fasulet tuaja tani, po ju paralajmëroj. Episodi i fundit i Going Home with Tyler Cameron paraqet Tyler që fjalë për fjalë shkon në shtëpi, “duke e kthyer shtëpinë që mamaja e ndjerë e Tyler la pas në shtëpinë e familjes që ajo gjithmonë ëndërronte”. Ndiq “To Build a Home” nga The Cinematic Orchestra dhe përpiqu të mos qash. Ashtu si unë.