Gjykatësi i Tamra-s godet 'viktimën e vogël' Jennifer Pedranti pas dramës RHOC

Klea

Gjyqtari Tamra sulmon intervistën e Bethenny Frankel me Rachel Leviss

Ka dy arsye shumë të mira për të dënuar Bethenny Frankel’s intervistë me Rachel Leviss. E para, me të cilën pajtohet edhe interneti në përgjithësi, është se Alumi i Real Housewives of New York i dha Rachel një platformë për të ndarë fjalët e saj dhe ylli i turpëruar i Vanderpump Rules nuk mori shumë përgjegjësi.

Arsyeja e dytë është më shqetësuese për trimat sepse askush nuk dëshiron të kafshojë dorën që ju ushqen. Në fakt, shumë prej këtyre yjeve janë distancuar nga Bethenny pasi ajo filloi të akuzonte rrjetin për shfrytëzim. Megjithatë, duket se Rachel mund të jetë shfrytëzuar si e tillë për të çuar përpara axhendën e themeluesit të Skinny Girl.

Tamra e quan Bethenny “hipokritin më të madh”

Tani, Gjyqtari Tamra po sigurohet që të dëgjohet duke folur në favor të Bravo. Ajo i bëri komentet duke dënuar Bethenny-n gjatë episodit të 22 gushtit të podcast-it të saj, Two T’s In A Pod.

“Si është ndryshe ajo që po bën Bethenny me Rachel,” pyeti bashkë-prezantuesi i Tamra, Teddi Mellencamp Arroyave.

“Nuk është,” u përgjigj ylli i Real Housewives of Orange County.

“Në fakt po e bën atë hipokriten më të madhe nga të gjithë hipokritët në TV realitet”, shtoi Tamra.

Shikuesit e intervistës së Bethenny-t morën një atmosferë të përgjithshme se asaj “nuk i interesonte Rachel” dhe ish-pronari i CUT Fitness ra dakord.

Tamra gjithashtu sugjeroi se motivimi i Bethenny për intervistën ishte i pasinqertë. Në vend të narrativës për t’i dhënë Rachel një platformë për të folur, ylli i RHOC sugjeroi që ajo “ka një kockë për të zgjedhur me Bravo”.

“E gjithë puna ishte egoiste. Ajo nuk i bëri asnjë nder Rakelës,” përfundoi Tamra.

Së fundi, ishte tema e shoqeve të aktorëve që ofendonin njëri-tjetrin. Rachel akuzoi bashkëpunëtorët e saj të Vanderpump Rules për abuzim pothuajse për shkak të fyerjeve që iu thanë në ribashkimin e Sezonit 10.

Megjithatë, Tamra vuri në dukje se Bethenny gjithashtu tha, “gjëra të tmerrshme për të [RHONY] anëtarët e kastit.” Luann de Lesseps dhe Kelly Bensimon ishin objektivat më të dukshëm.

“Pra, është në rregull që ajo t’i thotë të gjitha këto gjëra, por më pas të ulet me Rakelën dhe të thotë me lot: ‘Oh zot, ata të thanë të thuash një rende djathi. Dua të them nëse do të ishe vajza ime, unë do të vrisja dikë për këtë.’ Por megjithatë ajo e bëri – ajo është si aktorja më e keqe ndonjëherë”, shtoi Tamra.

Duket se pasojat nga biseda e Bethenny-t dhe Rachel-it nuk i bënë asnjërit favor.

Kapni Housewives Real të Orange County të mërkurën 8/7c në Bravo.