Shannon Beador kërkon trajtim pas incidentit të BDI-së;  Vazhdon turneun me Tres Amigas

Klea

Gjyqtari Tamra shkatërroi “Tres Amigas” dhe ja arsyeja pse!

Gjyqtari Tamra shkatërroi “Tres Amigas” dhe ja arsyeja pse!

Gjyqtari Tamra ka shpjeguar historinë e saj të fundit me Vicki Gunvalson dhe Shannon Beadorpasi mediat sociale zbuluan një ndarje midis “Tres Amigas”.

Gjyqtari Tamra

Amvisat e vërteta të Orange County ylli i tha Entertainment Tonight se gjërat shkuan anash pasi ajo “u tërhoq” nga turneu i komedisë së treshes, për shkak të një orari të mbingarkuar.

Shannon Beador

Tamrai cili do të shfaqet në sezonin 2 të serialit Peacock, “The Traitors”, shtoi se ajo kishte ndjenja të përziera për të vazhduar përpara me turneun në vazhdën e e Shannon-it Arrestimi i BDI-së.

“Ka disa gjëra për të cilat nuk dua të flas, sepse … ne shkojmë në prodhim [on season 18] Javën e ardhshme dhe, padyshim, do të flitet për këtë”, tha ylli i realitetit për gazetën.

“Unë u tërhoqa nga Tres Amigas për disa arsye për të cilat ndoshta do të dëgjoni në Orange County Housewives,” tha ajo. “E dini, është e vështirë. Është kaq e shtrembëruar, dhe ka kaq shumë shtresa në të, është e vështirë për mua të shpjegoj gjithçka – por nuk i kam bërë asgjë asnjërit prej tyre.”

“Pasi bëmë shfaqjen e Phoenix, agjenti më thirri dhe më tha, ‘A do të dëshironit të bëni një shfaqje tjetër?’ dhe unë thashë: ‘E dini çfarë? Unë me të vërtetë, nuk mundem tani. Unë kam shumë, shumë gjëra në pjatën time, nuk mund të shkoj në këtë turne me to,” shpjegoi ajo. “Ata e dinin tashmë këtë, ata e dinë se orari im është super i ngarkuar.”

Gjyqtari Tamra

Tamra vuri në dukje koncertet e saj të shumta në podcast, dy të cilat ajo i pret së bashku “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” shap, Teddi Mellencamp. Ajo planifikon të nisë një të tretë me “Poshtë kuvertës” shap, Kate Chastain, në javët e ardhshme.

Tamra shtoi — “Thjesht nuk kisha shumë kohë për të udhëtuar dhe mendoj Vicki nuk e pëlqeu kjo dhe tani ajo më quan tradhtar.”

Gjyqtari Tamra

Ajo gjithashtu tregoi se nuk ishte plotësisht e kënaqur me vazhdimin e shfaqjeve me temë festa.

“Është e vështirë,” tha ajo. “Mendoj se njerëzit do t’i kuptojnë shqetësimet e mia dhe, e dini, sa i përket shfaqjes së Tres Amigas, ndjeva se nuk duhej ta kishim bërë menjëherë pas BDI-së së saj. Ndjeva se ajo kishte nevojë të përqendrohej te vetja. … U bënë biseda mes nesh për këtë dhe se si u ndjeva… dhe nuk dua të jap shumë.”

Gjyqtari Tamra

Tamra shpjegoi se asaj i kapi edhe “disa gjëra që ata kishin thënë [her] mbrapa [her] prapa” që e fërkoi atë në mënyrën e gabuar.

“Në vitin 2024, nuk do të jem me njerëz toksikë që janë, ju e dini – nëse jeni miku im, jini miku im”, tha ajo. “Nëse jam duke bërë diçka ose duke thënë diçka që nuk ju pëlqen, ejani tek unë dhe më tregoni. Ja cfarë Tedi bën me mua. Ne i kërkojmë llogari njëri-tjetrit.”

“Nuk dua miq që më godasin me thikë pas shpine dhe më flasin pas shpine. Kështu që u uroj atyre të dyve gjithë suksesin në botë, por derisa gjërat të ndryshojnë, e dini, nuk kam nevojë të jem pjesë e saj.”

Shannon Beador

Tamra prerë lidhjet me Shannon rreth një vit pasi u pajtua me shoqen e saj gjatë xhirimeve të sezonit 17 të RHOC.

Vicki e mori grindjen në mediat sociale, javën e kaluar. Vicki61, dhe Shannon59-vjeçari njoftoi se do të vazhdonin shfaqjen e tyre si dyshe dhe disa orë më vonë, Tamra zbuloi se ajo dhe Tedi po planifikonin disa regjistrime të drejtpërdrejta të podcast-it të tyre, “Two Ts in a Pod”.

Gjyqtari Tamra

Vicki reagoi keq pasi orari i datës së teatrit doli në internet, sipas Tamra.

“Por më lejoni vetëm t’ju them, ata e dinin që unë po e bëja këtë!” këmbënguli ajo. “U thashë muaj më parë se po e bëja. Është një gjë një herë që u vendos nga iHeart. Pra, nuk ishte për të marrë [the ‘Tres Amigas’ show’s] vend.”