Gjyqtari Tamra Shades Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador

Klea

Gjyqtari Tamra Shades Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador

Në këtë pikë, Tres Amigas mund të ndryshojnë gjithashtu emrin e tyre në Dos Amigas. Këto ditë, është pak a shumë Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador kundrejt ish shokut të tyre Gjyqtari Tamra.

Në një postim të 25 prillit në X (ish-Twitter), Tamra tha: “Kur Vicki më tha, 'Nuk ka shfaqje pa ty' dhe më luti që të kthehesha, ajo e kishte menduar sepse duket sikur gjithçka që ata bënë ishte të flisnin për mua. .

Gjatë shfaqjes së tyre në rrugë një natë më parë, Vicki dhe Tamra ishin padyshim i mungon shoqja e tyre Tamra. Ata u tallën me yllin e munguar të Real Housewives of Orange County dhe, në një moment, madje inkurajuan audiencën të bashkohej në një këngë nënçmuese kundër saj.

Vicki mban inat

Me kalimin e viteve, zonjat kanë pasur ulje-ngritjet e tyre, por gjithmonë duket se janë në gjendje t'i bëjnë gjërat në fund. Këtë herë mund të mos jetë aq e lehtë.

Vicki me sa duket po mban inat që kur Tamra u tërhoq nga shfaqjet e tyre rrugore. Tani ajo është tërhequr Shannon në përleshje.

Në shfaqjen e tyre këtë javë, një fans ndau në rrjetet sociale se Shannon kishte thënë në skenë se “pjesa më e keqe e xhirimeve [RHOC] këtë sezon nuk ishte Alexis [Bellino] por Tamra.” Alexis shkaktoi valë para se të fillonte sezoni. Ajo është duke u takuar me ish-in e Shannon, John Janssen, gjë që kuptohet nuk i shkon mirë Shannon-it.

Por Vicki është aq e mërzitur me Tamrën, saqë në disa pika të shfaqjes, ajo bëri që audienca të thërriste, “F*ck Tamra!” Po. Kjo është e ashpër, edhe për Vickin.

Të tre miqtë kishin qenë në një vend të mirë me njëri-tjetrin deri në një përplasje në janar të këtij viti. Mund të ndodhë që Shannon të inatos miqësinë e vazhdueshme të Tamrës me Alexis dhe ta konsiderojë atë një tradhti. Ka pasur edhe zëra se Tamra është e mërzitur me Shannon gjoja duke vazhduar të pijë pas arrestimit të saj nga BDI në shtator 2023. Një pikë e tretë e lënduar është miqësia e Tamrës me partnerin e podcast-it dhe alumin e Real Housewives të Beverly Hills, Teddi Mellencamp. Për disa arsye, Vicki e përbuz Teddin. Xhelozia ndoshta?

Kur Tamra vendosi të linte shfaqjen, ajo postoi një foto të saj në Twitter me mbishkrimin, “Uno”. Kjo filloi një luftë në mediat sociale midis dy ish-BFF-ve.

“Shoku im, shpirti im binjak, motra ime, gomari im”, shkroi Tamra në një Story në Instagram për themeluesin e Coto Insurance. Ajo shtoi: “Ndihesha sikur sapo mora hale më të madhe të jetës sime. Kaq i rifreskuar. Aq i lehtësuar.”

Ditët e Tres Amigas që “përzjejnë” dhe kërcejnë në bartop në Andalés mund të kenë kaluar përgjithmonë.

Real Housewives of Orange County tani po transmetohet në Peacock.