Gjyqtari Tamra me sa duket ndryshon melodinë e saj për Alexis Bellino dhe John Janssen

Klea

Gjyqtari Tamra me sa duket ndryshon melodinë e saj për Alexis Bellino dhe John Janssen

Edhe pse Real Housewives of Orange County yll Gjyqtari Tamra dhe BFF Shannon Beador janë në dalje për momentin, Tamra ndjen simpati për të. Së fundmi u shfaq një video që tregon ish-anëtarin e kastit të RHOC Alexis Bellino duke u përballur me ish-in e Shannon, John Janssen.

Gjatë podcast-it të saj të 19 dhjetorit Two Ts in a Pod me Teddi Mellencamp, Tamra tha se “thjesht ndihet vërtet[s] keq për Shanon.” Kur ajo gjeti videon, reagimi i Tamrës ishte: “Oh jo”. Ajo pranoi se do të shtypej nëse ajo dhe burri i saj Eddie Judge ndaheshin dhe ai fillonte të dilte me Alexis. Teddi u pajtua me të, duke e quajtur sjelljen e John dhe Alexis “me shpirt të keq”.

“Unë thjesht do të doja që këto fotografi të mos shfaqen,” vazhdoi pronari i Vena CBD. “[It’s] biznesin e tyre. Por ndihem shumë keq për Shannon… nëse Eddie dhe unë ndaheshim dhe ky ishte Alexis dhe ai, ose ai dhe ai dhe [Teddi] … Të duhet ta shohësh, është e vështirë.”

Dos amigas no son buenos

Tamra dhe Shannon fillimisht u grindën kur Tamra komentoi në një nga postimet e Alexis në Instagram. Me sa duket, Jesus Jugs u kishte kërkuar ndjekësve të saj që të mos “besonin thashethemet”, dhe Tamra u përgjigj me një varg emoji duartrokitëse. Shannon e interpretoi atë përgjigje si një shfaqje mbështetjeje për Alexis dhe u ofendua, gjë që nuk ishte qëllimi i Tamra.

“Është sepse më pëlqeu një prej tyre [Alexis’] fotot,” shpjegoi Tamra. “[Shannon] u inatos me mua sepse … vura duart duke duartrokitur nën “Mos u beso thashethemeve”… [At that time] Nuk mendova për një sekondë, [Alexis and John] po takoheshin.”

Por Tamra beson se kjo është vetëm një rënie e përkohshme. “Ne kemi pasur ulje-ngritje siç e keni parë. Ne u futëm në një shqetësim të vogël, “tha ajo.

Pse marrëdhënia është veçanërisht e dëmshme

Në një intervistë të dhjetorit 2023 me E! Lajmet, Shannon ndau se marrëdhënia është veçanërisht e dëmshme për shkak të padisë që ish-burri i Alexis kishte ngritur kundër saj në vitin 2018. “John është shumë mirë në dijeni të një padie në të cilën unë kam qenë i përfshirë me Jim Bellino,” tha themeluesi i Real for Real. . “Alexis ishte i përfshirë në atë proces gjyqësor. Unë isha i shkatërruar financiarisht dhe emocionalisht për vite me radhë … fitova. Por më shkatërroi financiarisht… John është i vetëdijshëm për këtë.”

Ajo gjithashtu pyeste veten pse ish-i i saj do të fillonte një romancë me një tjetër Bravolebrity, e lëre më një ish-bashkëpunëtor dhe mik të dikurshëm. Ajo gjithashtu pohoi se Gjonit nuk i pëlqente kurrë të ishte “në syrin e publikut, dhe ai është vënë më shumë në sytë e publikut në këtë pikë. Pra, jam mjaft konfuz për këtë.”

Edhe pse ata kanë qenë në lidhje vetëm një kohë të shkurtër, John thuhet se i dha Alexis një “unazë premtimi” për Krishtlindje (a janë në shkollë të mesme?). A ndërroi John thjesht në Shannon për një modele më të re dhe më të nxehtë? Dhe pse do të kthehej në pellgun e Bravo për të dashurën e tij të re?

Por të tjerët mendojnë se Alexis thjesht po përpiqet ta bëjë veten përsëri të rëndësishme në mënyrë që të mund të rimarrë ngjyrën e saj portokalli. Kjo sigurisht që do të krijonte disa situata të sikletshme në set. Ashtu siç i pëlqen Andy Cohen!

Alexis, i martuar me Jim-in e çuditshëm në atë kohë, ishte më parë një anëtar i kastit të RHOC në sezonet 5 deri në 8. Edhe pse nuk ka pasur asnjë njoftim, ka pasur një sasi të madhe muhabete rreth rikthimit të mundshëm të Alexis për sezonin 18. Vendosni bastet tuaja tani .

Sezoni 18 i The Real Housewives of Orange County nuk ka filluar ende xhirimet.