Shannon Beador

Klea

Gjyqtari Tamra lufton lotët duke diskutuar për arrestimin e Shannon Beador nga BDI: ‘Ndihem i sëmurë në stomak’

Gjyqtari Tamra lufton lotët duke diskutuar për arrestimin e Shannon Beador nga BDI: ‘Ndihem i sëmurë në stomak’

Gjyqtari Tamra bëhet emocionale diskutimi Shannon Beador’s BDI-ja dhe incidenti i fundit i goditur me vrap.

“Ndjehem sikur do të hidhem,” the Amvise të vërteta të Orange County tha ylli gjatë episodit të së hënës të “Two Ts in a Pod” me Teddi Mellencamp dhe Cynthia Bailey.

“Në fillim, nuk mendova se ishte e vërtetë,” vazhdoi ajo. “Kam biseduar me Shannon dje, ajo nuk më tha asnjë fjalë – asgjë.

Gjyqtari Tamra

Gjyqtari Tamra u kujtua Shannon Beador duke qenë veçanërisht “të heshtur”, në një telefonatë konferencë për projektin e tyre “Tres Amigas”, i cili përfshin gjithashtu një grua shtëpiake, Vicki Gunvalson.

“Ajo tha, ‘Kanë qenë disa ditë të vështira’ dhe kjo është e gjitha ajo që më tha,” tha Judge për yllin e saj në konflikt.

“Gjithçka që po shoh është ajo që është në shtyp. Jam i tronditur.”

Shannon Beador

Gjyqtari Tamra56-vjeçarja rrëfeu se reagimi i saj fillestar ishte të besonte se titujt ishin fabrikuar, veçanërisht pas Shannon59 vjeç, nuk iu përgjigj mesazheve me tekst nga të tjerë të shqetësuar RHOC anëtarët e kastit.

“Kjo është duke ndryshuar jetën,” tha ajo. “Ndihem keq për të dhe jam i lumtur që askush nuk u lëndua.”

Shannon Beador

Ndërkohë, Teddi Mellencamp42, e deklaroi pa mëdyshje qëndrimin e saj për e Shannon-it telashe, duke theksuar se është një zgjedhje më e mençur të shpenzosh 6 dollarë për një udhëtim në Uber në vend që të rrezikosh të hipësh pas timonit pas konsumimit të alkoolit.

“Nuk ka absolutisht asnjë arsye në këtë kohë dhe epokë për të pirë dhe për të vozitur ndonjëherë,” tha ajo. “Unë nuk do të pi as një pije dhe do të futem në makinë sepse ju nuk e dini se si do t’ju godasë një pije alkoolike.”

Gjatë kësaj kohe sfiduese për Shannon Beadorajo po gjen një pamje rehatie në urimet e ngrohta që i vijnë. Cynthia Bailey është ndër ata që dërgojnë përshëndetje të përzemërta, duke e inkurajuar atë të qëndrojë e fortë përballë vështirësive.

Shannon Beador

Ngjarja shqetësuese ndodhi vonë natën e së shtunës, pikërisht në orën 23:45 me orën lokale në Newport Beach, Kaliforni. Shannon e gjeti veten të kapur në një ngjarje të rëndë, ku dyshohet se është përplasur me makinën e saj me një shtëpi, duke u larguar më pas nga vendi i ngjarjes.

Shannon Beador

Sipas një raporti nga TMZ, pas incidentit, Amvise të vërteta të Orange County ylli nuk u ndal menjëherë. Në vend të kësaj, ajo vazhdoi të ngiste një distancë të shkurtër përpara se përfundimisht ta ndalonte automjetin e saj, duke e parkuar në mënyrë të çuditshme në mes të rrugës. Kjo zgjedhje e pazakontë e vendit të parkimit e përforcoi më tej seriozitetin e situatës, duke ngritur më shumë pyetje se çfarë ndodhi saktësisht gjatë atyre momenteve të furishme.

Shannon Beador

Policia ka lokalizuar Shannon pak larg, duke ecur me qetësi qenin e saj, Archie. Duke dalluar shpejt gjendjen e saj të dehur, autoritetet e morën atë në paraburgim. Në një përpjekje për të ndihmuar hetimin e tyre në vazhdim mbi incidentin, automjeti i saj u sekuestrua gjithashtu, duke përfaqësuar një pjesë vendimtare në zbardhjen e detajeve të ngjarjeve të asaj nate.

Shannon Beador

Ylli i realitetit televiziv e gjeti veten të liruar të dielën në mëngjes, pasi kishte siguruar largimin e saj me një garanci prej 2500 dollarësh dhe një angazhim zyrtar për të dalë në gjykatë. Duke iu drejtuar incidentit në një deklaratë të hënën, e Shannon-it Përfaqësuesi ligjor, Mike Fell, përcolli keqardhjen dhe pikëllimin e saj të thellë, duke theksuar gatishmërinë e saj për t’iu përgjigjur plotësisht veprimeve të saj.

“Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm dhe Shannon është e përgatitur të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj,” shtoi ai.

Shannon Beador

Edhe pse Shannon hesht për arrestimin, i njohuri i saj Jeff Lewis ka treguar se ajo është në proces të sigurimit të ndihmës profesionale për të shqyrtuar pasojat e incidentit.

“Jam i lumtur të them se ajo do të hyjë në këshillim këtë javë, kështu që jam i lumtur për këtë,” tha ai në “Jeff Lewis Live” të hënën.

RHOC - Shannon Beador

Flipping Out alum sqaroi gjithashtu se ai nuk besonte se ylli i realitetit televiziv ishte një alkoolik, duke pranuar, “Unë mendoj se ajo po kalon shumë vështirësi personale tani.”