Gjyqtari Tamra lëshon një përditësim bombë rreth podcast-it të saj me Teddi

Klea

Gjyqtari Tamra lëshon një përditësim bombë rreth podcast-it të saj me Teddi

Gjyqtari Tamra lëshon një përditësim bombë rreth podcast-it të saj me Teddi

Gjyqtari Tamra u shtrua në spital të dielën pasi kishte përjetuar dhimbje stomaku. Të Amvise të vërteta të Orange County Ylli u tha fansave dhe ndjekësve të saj se ajo ishte diagnostikuar me një pengesë të zorrëve, duke postuar një foto të saj të shtrirë në një shtrat spitali me një tub në hundë në rrjetet sociale.

“Duke u lutur që të mos kem nevojë për operacion”, shkroi ajo në Historinë e saj në Instagram.

Gjyqtari Tamra

Ylli 56-vjeçar i Bravo ishte në Skoci javën e kaluar për xhirimet e sezonit 2 të “The Traitors”, pasi u largua përkohësisht nga podkasti që ajo drejton bashkë me alumin “Real Housewives of Beverly Hills”, Teddi Mellencamp, “Two Ts in”. një Pod.”

Gjyqtari Tamra

Tamra konfirmoi se problemet e saj shëndetësore po vononin rikthimin e saj në podcast.

“Fatkeqësisht nuk do të kthehem nesër në @two.ts.inapod ,” ajo shkruajti. “Jam shumë i trishtuar @teddimellencamp që më mungon shumë.”

Gjyqtari Tamra

Tamra u largua nga shtrati i saj i sëmurë pasi një ndjekës pyeti nëse ilaçi popullor për humbje peshe, Ozempic, qëndronte pas problemeve të saj me stomakun. Shumë “zonja shtëpiake” dhe të famshëm të tjerë kanë pranuar se kanë përdorur ilaçin e diabetit për të hequr kilogramët.

Gjyqtari Tamra

Tamra ndau një pamje të një mesazhi që thoshte, “Ky është Ozempic, apo jo?”

“Këto komente janë të neveritshme! Kam vite që vuaj nga probleme me zorrët. Unë kam pasur disa operacione në 12 vitet e fundit,” tha ajo. “Mbaje mend kur të gjithë më talleshit që nuk kisha kërthizë. Kjo ishte për shkak të operacionit urgjent për shpëtimin e jetës. Një pjesë e zorrëve të mia po mbytej.”

Tamra gjithashtu theksoi se gjyshja e saj “vdiq nga probleme me zorrët”.

Gjyqtari Tamra

Ajo shtoi: “Unë kurrë nuk kam qenë në Ozempic dhe personalisht nuk do ta përdorja për humbje peshe!”

Tamra, që ndau se bashkëshorti i saj, Edi Gjyqtar, po e përkrahte me masazhet e këmbëve, gjithashtu mori mesazhe dashurie dhe urimesh nga disa yje të Bravo-s së kaluar dhe të tanishëm.

Gjyqtari Tamra

Tedi, 42, shkroi — “Më mungon @tamrajudge.

Gjyqtari Tamra

e Tamrës Bashkëylli i RHOC, Taylor Armstrong, postoi një foto të dyshes në Story-n e saj në Instagram, duke shkruar: “Duke dërguar dashuri, mendime dhe lutje për shoqen time të bukur @tamrajudge.”

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Tamra ka qenë e hapur për problemet e saj shëndetësore gjatë viteve, pasi ajo zbuloi një diagnozë të melanomës në Fazën 1 në 2017.

“Unë ndoshta nuk do ta kisha ditur kurrë, madje asnjëherë se ishte atje, sepse nuk po kthehem dhe nuk po shikoj prapa atje,” tha ajo për Us Weekly, duke përshkruar një pikë të vogël të zezë. “Nuk lëndoi. Nuk kishte asgjë, nuk u ngrit. Nuk kishte asnjë arsye që unë të mendoja se diçka nuk shkonte.”

Gjyqtari Tamra

Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls alum rifilloi rolin e saj në RHOC për Sezonin 7 pas një mungese dy vjeçare. Tamra bëri debutimin e saj në sezonin 3 dhe u largua pas sezonit 14, në 2019.