Gjyqtari Tamra duke u grindur me Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador, bën rrëshqitje më 6 janar

Klea

Gjyqtari Tamra duke u grindur me Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador, bën rrëshqitje më 6 janar

Ding, ding, ding y’all – vajzat po luftojnë Sërish. Gjyqtari Tamra pati një fundjavë interesante dhe nuk bëri gjë tjetër veçse nxiti pritjen se çfarë do të ndodhë kur Real Housewives of Orange County të kthehet për Sezonin 18.

Është koha për të zgjedhur ekipet, zonja dhe zotërinj. Në një cep kemi Tammy Sue dhe portokallinë e saj – në tjetrin, ja Vicki Gunvalson dhe Shannon Beador. Tres Amigas humbi një anëtar, por Tamra më në fund mund të kishte fituar disa fansa. Si zakonisht, drama u përhap në rrjetet sociale.

Të jesh apo të mos jesh – relevante

Edhe një herë Vicki dhe Tamra janë në mosmarrëveshje, por kjo ndodh shpesh, kështu që ekuilibri ruhet në Bravoverse. Ajo që dua të trajtoj kokë më kokë është se nëse kjo është një skemë për të rikthyer Vickin në shfaqje, shumica e njerëzve nuk janë të interesuar.

Të dielën, Tammy Sue mori për të Cicëroj për të lajmëruar ndjekësit e saj ajo mbaroi me Vickin. Për të 837-ën herë. “Ndihesha sikur sapo mora hale më të madhe të jetës sime,” filloi ajo. Tamra simpatike, por edhe tipike. Ajo shtoi, “Kaq e rifreskuar. Kaq i lehtësuar.”

Ajo me sa duket është e inatosur për lajmin se Vicki dhe Shannon po shkojnë në një turne “komedi”, pa të. Mirë, por a janë Vicki dhe Shannon aq qesharak sa të garantojnë një turne komedi? Dua të them, nëse ju duket zbavitës dëshpërimi i plotë, ky mund të jetë shfaqja për ju.

Tamra gjithashtu do të dalë në rrugë me Teddi Mellencamp, kështu që ajo nuk do të rrijë ulur duke vajtuar për Dos Amigas që po vazhdojnë pavarësisht mungesës së saj. Po, banorët e Amerikës sot po ndihen më me fat! Në Instagram, Tammy Sue postoi në historinë e saj disa foto. Ajo e etiketoi veten “Uno” dhe e kishte Teddin si “Dos”, pastaj shkelës…

A e filloi Vicki?

Duket se Emily Simpson është “Tres” dhe oh zot, pse po na e bën këtë? Vicki, bekoje zemrën e saj, e rriti dramën kur riprodhoi një storie në Insta nga një llogari e drejtuar nga fansat me mbishkrimin: “Dy vrima T nuk kanë asgjë në @shannonbeador, @vickigunvalson dhe @dougbudin Live! Ne e dimë se cilën shfaqje do të shikojmë…”

Nuk ka asnjë fjalë nëse ajo llogari “tifoz” drejtohet ose jo nga dikush i quajtur Smicki Punvalson. Dhe ju e dini që Tammy Sue kishte diçka për të thënë në lidhje me të.

Ajo ndau një pamje të historisë së Vick dhe sulmoi përsëri në Twitter. “Shoku im, shpirti im binjak, motra ime, gomari im.” Një fans e ripostoi atë dhe vuri re se ndarja e shoqes së madhe ndodhi më 6 janar. Tamra u përgjigj: “Po, 6 janari nuk është një ditë e mirë për të.” Mirë, ishte qesharake, unë do t’ia jap asaj. FWIW, Vicki ka mohuar se ka sulmuar Kapitolin e kombit tonë.

Tammy Sue gjithashtu theksoi se asnjë nga kjo dramë nuk është prodhuar për shfaqjen. Mirë, Jan. Ajo shkroi, “Jo gjithçka ka të bëjë me shfaqjen. Disa gjëra shkojnë më tej se një shfaqje televizive.” Dikush tjetër tha se prodhimi do të fillojë së shpejti dhe Tamra u përgjigj: “Le të shohim se kush filmon këtë sezon.” Mirë, edhe kjo ishte qesharake – një pikë tjetër për Tamrën.

Shannon regjistroi Vickin?

Një fans i Vickit u përpoq të tregonte Tamrën se sa e mrekullueshme ishte Vicki për marrjen e Shannon-it pasi ajo torturoi rrugët e Newport Beach. Tamra nuk e kishte. “Po, ke të drejtë. Vicki e pranoi Shannon-in në vend që Shannon ta përdorte atë kohë për t’u shëruar, ajo ishte e zënë duke regjistruar Vickin dhe të dashurin e saj duke u grindur dhe duke u mburrur për mua javë më vonë. Një shoqe kaq e mrekullueshme, apo jo?”

Kështu që tani Tamra është e çmendur me Vickin dhe Shannon. Shannon është i zemëruar me Tammy Sue për sjelljen e mirë me Alexis Bellino. Vicki është e inatosur me Tamrën sepse ajo ka një portokall, por do ta pranojë Shannon-in sepse BDI i saj është pothuajse po aq i keq sa të mashtron njerëzit me kancer. Tani ju jeni të përditësuar.

Real Housewives of Orange County do të kthehen në Bravo me sezonin 18 në 2024.