Gjykatësi Tamra zbulon se Shannon Beador kthehet kundër saj në sezonin 18!

Klea

Gjykatësi Tamra zbulon se Shannon Beador kthehet kundër saj në sezonin 18!

Gjykatësi Tamra zbulon se Shannon Beador kthehet kundër saj në sezonin 18!

Gjyqtari Tamra dhe Shannon Beador's miqësi rul coaster, e cila ka parë pjesën e saj të ulje-ngritjeve që atëherë Shannon u bashkuan Amvisat e vërteta të Orange County në Sezonin 9, përballet me një kthesë tjetër ndërsa afrohet sezoni 18.

Shannon Beador

Tamra kohët e fundit la të kuptohet për një dramë që do të shpaloset drejt fundit të sezonit gjatë një interviste në “Jeff Lewis Live” i SiriusXM, ndarë në Radio Andi Kanali në YouTube më 14 qershor.

“Mua dhe Shannon (Beador), ne shkuam në sezonin jo në një vend të mirë, dhe ju djema do të zbuloni pse dhe çfarë ndodhi dhe çfarë çoi në këtë.” Tamra u zbulua Jeff Lewis. “Por do të shihni se ku do të argëtohemi së bashku edhe këtë sezon. Po.”

Gjyqtari Tamra

Në lidhje me marrëdhënien e saj aktuale me Shannon, Tamra pranoi se nuk ka pasur komunikim që nga filmimi i fundit së bashku, si Shannon “e ndez” atë drejt fundit të sezonit.

“Ajo më kundërvihet në fund të sezonit, kështu që nuk kam folur me të që nga hera e fundit që filmuam së bashku.” Tamra shteteve.

Shannon Beador

Duke reflektuar mbi ndërprerjen e saj nga shfaqja, gjatë sezoneve 15 dhe 16, Tamra shprehu një perspektivë të bazuar mbi prioritetet dhe aspiratat e saj të ardhshme përtej yjeve të televizionit realitet.

“Unë e kam ditur gjithmonë, madje që në ditët e para, se kur ky udhëtim të përfundojë me 'Amvisat', tani duhet të ndërtoj diçka për të ardhmen.” Tamra vërejti. “Sepse 'Amijat' nuk është e ardhmja ime. Nuk është karrierë, është punë.”

Gjyqtari Tamra

Tamra shprehu gjithashtu shqetësim për bashkë-yll Shannon Beador's mbështetje e madhe në shfaqje.

“Ka kaq shumë amvise që kanë qenë në lojë për 10 vjet dhe më pas krejt papritur është zhdukur dhe ato janë si 'Oh, s***'. Ata nuk kanë asgjë tjetër,” vuri në dukje ajo, duke sugjeruar Shannon mund të luftojë nëse shfaqja do të përfundonte papritur.

Shannon Beador

Pavarësisht pushimit të saj nga RHOC, Tamra mbeti aktive në universin e amvise, duke u bashkuar Vicki Gunvalson për sezonin e dytë të “Udhëtimi i vajzave të fundit të amviseve të vërteta” Dorinda Medley's Tërheqja e Berkshires, Manor Blue Stone.

Në janar 2024, Tamra trajtoi sinqerisht marrëdhëniet e tensionuara me Shannon dhe Vickiduke theksuar qëndrimin e saj kundër dinamikës toksike.

Gjyqtari Tamra

“Kishte disa gjëra që ata kishin thënë për mua pas shpine që më prekën,” tha ajo Argëtim Sonte.

“Në vitin 2024, unë nuk do të jem me njerëz toksikë që janë, ju e dini – nëse je miku im, bëhu shoku im. Nëse jam duke bërë diçka ose duke thënë diçka që nuk ju pëlqen, ejani tek unë dhe më tregoni…”

Shannon Beador

Tamra e mbajti pafajësinë e saj në pasoja, duke pohuar, “Unë nuk i kam bërë asgjë asnjërit prej tyre”.

RHOC Sezoni 18 shfaqet premierë të enjten, më 11 korrik në orën 21:00 Bravo.