Gjykatësi Tamra mbron punonjësin kundër Vicki Gunvalson

Klea

Gjykatësi Tamra mbron punonjësin kundër Vicki Gunvalson

Gjyqtari Tamra duket pak më ndryshe në këtë luftë aktuale me Vicki Gunvalson. Nuk jam i sigurt nëse është një shkëlqim i veçantë dimëror apo nëse të mos jesh miq me Shannon Beador është më mirë se shatërvani i rinisë. Sido që të jetë, Tammy Sue duket e pushuar dhe e gatshme për të nisur, pasi Real Housewives of Orange County Season 18 ka filluar xhirimet.

Për momentin, Tamra nuk po flet as me Vickin dhe as me Shannon. Natyrisht, në një moment, ajo do të zgjidhet me Shannon sepse ata janë në të njëjtin shfaqje. Por nëse Vicki vazhdon të vrasë gojën, ajo do të jetë dy shoqe në vend të një portokalli. Tani Tammy Sue vjen për të mbrojtur asistentin e saj pasi Vicki u mashtrua në podkastin e Jeff Lewis.

Mendoj se më pëlqen ky version i Tammy Sue?

Sezoni 18 i RHOC po vjen dhe ka një dramë mes Tamra dhe Dos Amigas. Treshja pati një grindje kur Tammy Sue shpërtheu turneun e Tres Amigas. Sepse Vicki është i çmendur Bravo nuk erdhi duke thirrur DHE ajo është e çmendur sepse Alexis Bellino mori një goditje, tani ajo është EXTRA e çmendur me Tamrën.

Vicki u shfaq në një episod të Jeff Lewis Live të SiriusXM dhe tha se disa nga ato që ka nxjerrë Tamra janë “absolutisht të rreme”. Sipas Victoria, asistentja e Tamra-s, Caden është ajo që “shkakton probleme” për ish-grupin e miqve.

Tamra nuk e ka atë. “Është një gënjeshtër absolutisht flagrante e mbretit,” tha ajo në një Instagram Story. Jo më kot, është bukur të shohësh Tamrën që hyn dhe mbron ndihmësin e saj pasi Vick e hodhi nën autobus. Ajo shtoi, “Arsyeja pse nuk po bëj Tres Amigas është sepse i kapa duke folur pas shpine. Kjo është arsyeja pse.”

Tammy Sue gjithashtu konfirmoi se mishi i saj me Shanin dhe Vicki nuk ka “asgjë të bëjë” me Caden. “Më zemëron pa fund sepse ai është djali më i ëmbël dhe ai bën shumë për mua,” shpjegoi Tamra. Ajo gjithashtu tha se Caden kishte qenë më parë i dobishëm për Shannon.

“Pra, kjo është marrëzi, dhe mos dëgjoni [Vicki’s] gënjeshtra, – tha ajo. Mos u shqetëso Tamra, njerëzit nuk e kanë dëgjuar Vickin për vite me radhë … Thënë kjo, Vicki është porthurt Tamra i ka braktisur ata. “Me sa dëgjoj, ajo tha se po flisnim për të pas shpinës së saj,” i tha ajo Jeff.

“Në fakt ishte përballë [her]. Unë mendoj se është Caden. Ai po dëgjonte gjëra nga Shannon dhe ia dërgonte Tamrës. Ai është një ngatërrestar, “tha Vicki.

Bekoni zemrën e Vickit, ajo dëshiron shumë të jetë në dramë. Duhet të jetë e keqe të jesh i vetmi në ekuipazh që nuk ka një punë me kohë të plotë në Bravo. Por ajo lë shumë kohë për të qenë të etur.

Xhirimet e sezonit 18 të RHOC janë aktualisht në vazhdim.