Gjykatësi i Tamra zbulon arsyen e vërtetë pas përleshjes së Shannon Beador

Klea

Gjykatësi i Tamra zbulon arsyen e vërtetë pas përleshjes së Shannon Beador

Gjyqtari Tamra sapo zbuloi pse ajo dhe Shannon Beador po grindeni dhe nëse mendonit se kishte të bënte me Alexis Bellinon, ju fitoni! Real Housewives of Orange County do të fillojë xhirimet e Sezonit 18 së shpejti dhe duket se ne mund të shkojmë me dy nga Tres Amigas që nuk ndihen aspak bueno për njëri-tjetrin.

E gjora Shannon po e kalon atë. Së pari, ajo humbi burrin e saj, më pas terrorizoi rrugët e Newport Beach, dhe tani BFF-ja e saj po bashkë-nënshkruan ish të dashurin e Shannon-it duke u lidhur me Alexis. Bota është një rrëmujë, por Orange County mund të jetë më i çrregullt në 2024. Tammy Sue foli për konfliktin e saj të fundit me Shan në Two Ts in a Pod.

Tammy Sue e dinte saktësisht se çfarë po bënte

Asgjë nuk më bëri të ndihem më e sigurt në idenë se Alexis do të rikthehet sesa Tamra duke komentuar në Instagramin e saj. Nuk ka asnjë arsye tjetër në botë që Tamra do të merrte kohë nga dita e saj për të hartuar strategji nëse Lex nuk do të merrte një portokall. Thënë kështu, planifikimi i hershëm i Tamrës çoi në disa ndjenja të mërzitura në fund të Shannon.

Në podcast, Tamra tha: “Në rregull, lajmet e fundit këtu. Kjo sepse më pëlqeu një prej saj [Alexis’] fotografi.” Ajo shtoi, “Unë kam vënë duart që duartrokasin nën ‘mos i besoni thashethemeve.’ Kështu që mendova se po e mbështesja faktin sepse nuk mendova për asnjë sekondë se ata po takoheshin.” Gati të gjithë? SIGURT, JAN.

Shannon i mërzitur vetëm e nxiti Tamrën sepse në fillim të këtij muaji kur Alexis ndau fotot e vendosura në majë të varkës së John Janssen me një mik, Tammy Sue shtoi një koment shumë të ëmbël. “Ju vajza dukeni bukur.” E di, unë e di, dhe macja ime e di se Tamra nuk është kurrë e ëmbël pa asnjë arsye.

Fatmirësisht Shannon ka Vicki Gunvalson në këndin e saj. Sipas Vicki-t, Alexis dhe John po tregohen të shëmtuar, por kjo vjen nga e njëjta grua që ishte në lidhje me Brooks Ayers për vite, kështu që çfarë di ajo. Thënë kështu, John nuk ishte një djalë veçanërisht i qëndrueshëm kur ishte me Shannon, kështu që nuk është tamam sikur Alexis po fiton në këtë skenar.

Sido që të jetë, Sezoni 18 do të jetë i pakëndshëm, veçanërisht nëse Alexis kthehet në botën e Shannon-it. Qëndroni të sintonizuar.