Gjykatësi i Tamra-s shkon pas "të neveritshëm" Ryan Boyajian: "Nuk u regjistrua për gratë e turmës"

Klea

Gjykatësi i Tamra-s shkon pas “të neveritshëm” Ryan Boyajian: “Nuk u regjistrua për gratë e turmës”

Gjyqtari Tamra ndoshta nuk e ka problem të ketë më shumë pisllëk mbi të fejuarin tanimë të Jennifer Pedrantit, Ryan Bojajian. Në fund të fundit, Tamra kaloi pjesën më të madhe të sezonit të 17-të të The Real Housewives of Orange County duke e akuzuar Ryan-in si “kurvë e qytetit”. Megjithatë, duket se krimi i jakës së bardhë është vendi ku Tammy tërheq vijën kur bëhet fjalë për llojin e dramës që i përket RHOC.

Xhirimet për sezonin 18 të RHOC kishin përfunduar tashmë, por u rifilluan kur Ryan u implikua në një rast vjedhjeje dhe lojërash fati MLB prej 16 milionë dollarësh.

Ashtu si sezonin e kaluar, Jenn i qëndron pranë burrit të saj. Nga ana tjetër, Tamra së fundmi shprehu neverinë e saj për situatën, duke thënë se “nuk u regjistrua për Mob Wives”.

Tamra për skandalin e supozuar të Ryan: “Kjo është e errët”.

Nëse nuk jeni kapur, raportet dolën në fillim të këtij muaji që ekspozuan përfshirjen e dyshuar të Ryan në skemë, së bashku me ish-përkthyesin e lojtarit të Dodgers, Shohei Ohtani, Ippei Mizuhara.

Në thelb, Ryan, ose “Bashkëpunësi 1” siç është identifikuar, ishte i implikuar si ndërmjetës midis Ippei-t dhe një krijuesi të paligjshëm të basteve. Ippei akuzohet se ka vjedhur para nga llogaritë bankare të Shoheit për të shlyer borxhet e lojërave të fatit.

Burimet sugjeruan se Ryan-it i është dhënë imunitet për bashkëpunimin e tij në hetim.

Të hënën, Tamra mori në podkastin e saj dhe Teddi Mellencamp, Two Ts in a Pod, për të ndarë reagimin e saj ndaj gjithë sprovës.

“Unë nuk u regjistrua për Mob Wives. U regjistrova në 'The Real Housewives of Orange County',” filloi ajo.

Ajo shtoi, “Kjo është e errët. Kjo është e rëndë. Kjo është e neveritshme.”

Duke aluduar për rifillimin e xhirimeve të RHOC në dritën e skandalit, ajo tha: “Ju djema, është keq. Unë nuk jam ai që e solla në të vërtetë në shfaqje…fillimisht.”

Ryan duhet të jetë një dëgjues i Two Ts, sepse avokati i tij, Steven Katzman, iu përgjigj menjëherë komenteve të Tamra përmes Page Six.

Në deklaratën e Steven thuhej: “Ndërsa ne vazhdojmë të mbajmë qëndrimin se nuk mund të komentojmë në dritën e hetimit aktiv për të cilin klienti im po bashkëpunon, unë do të deklaroj se dyshoj se znj. në podcast atë që ajo bën me retorikë nxitëse dhe duhet të përmbahet nga komentimi publikisht për të njëjtën gjë derisa ajo të bëjë.”

E gjithë kjo shtron pyetjen: çfarë i kanë bërë ndonjëherë Tamra Gratë e Mob? Është një klasik; tregoni pak respekt! Për më tepër, a ka harruar Tamra që ekzistojnë Jen Shah, Teresa/Joe Giudice dhe Tom Girardi?

Sezoni 18 i The Real Housewives of Orange County duhet të shfaqet premierë më vonë këtë vit në Bravo.