Parashikimet tona për Ribashkimin e Sezonit 6 të Love Is Blind

Klea

Gjithçka rreth marrëdhënies së re të supozuar të Clay Gravesande

Gravesande balte nga Dashuria eshte e verber Sezoni 6 duket se është në një lidhje të re. Dhe është e çrregullt!

Në fund të sezonit 6 të Love Is Blind, Clay i tha jo të fejuarës së tij Amber AD Desiree në altar. Burri nga Karolina e Veriut i tha AD se nuk ishte gati të martohej. Megjithatë, më vonë ai rrëfeu se nuk ishte vërtet i dashuruar me AD. Oop!

Në ribashkimin e sezonit 6, Clay njoftoi se do të shkonte në terapi dhe do të punonte për veten e tij. Ai tha se ishte ngatërruar me AD dhe donte të përpiqej t'i bënte gjërat të funksiononin përsëri me të. Awww! Mirë, alarmi spoiler, AD nuk duket të jetë në foto. Megjithatë, disa njerëz të tjerë janë! Le t'i hedhim një sy të gjithë çajit!

Clay u rehat me Celina Powell në Instagram

Krijuesi i përmbajtjes për të rritur, Celina Powell postoi një video të zhurmshme në Instagram. Në të, një Clay pa këmishë e puthi atë ndërsa të dy dukeshin të rrinin në shtrat. OK djema, ju shohim! Celina e ka mbishkrimin e fotos me shprehjen “jeta kohët e fundit”. Ajo shtoi gjithashtu një emoji zemre dhe emoji me kyç dhe çelës. Këto zakonisht nënkuptojnë diçka serioze dhe jo vetëm një flakë!

Gjithashtu në Instagram, The Shade Room ndau disa video të tjera të çiftit që Celina dyshohet se kishte postuar në TikTok. Fansat i morën komentet për të spekuluar nëse këta të dy janë një çift i ligjshëm apo nëse thjesht po ndjekin pushtetin.

Clay Unfollowed Celina

Menjëherë pasi postimet e Celina u bënë publike, nëna e Clay, Margarita Gravesande zbuloi në Story-n e saj në Instagram se njerëzit i kishin dërguar asaj “video të papërshtatshme” të krijuesit të përmbajtjes për të rritur Celina. Sipas një fotografie të postimit të shpërndarë nga The Shade Room, Margarita e përfundoi mesazhin duke i kërkuar djalit të saj që t'i dorëzohej Jezusit.

Clay ripostoi deklaratën e nënës së tij në historinë e tij të IG. Ai shtoi mesazhin “Të dëgjova mami, të kërkoj falje”. Unë jam me hundë, kështu që pasi ai e ndau atë, kontrollova nëse ai e ndoqi Celinën në IG, dhe ai aktualisht nuk e bën, por ajo e ndjek atë. Sigurisht, nuk e di nëse ai e ndoqi ndonjëherë atë për të filluar. Megjithatë, dikush do të supozonte se e bëri. Ato foto dukeshin mjaft intime! Nëse e ka bërë unfollow Celinën, do të thotë se po e merr seriozisht mesazhin e mamasë?

Mund të ketë një grua tjetër

Sipas Instagramit të tij, Clay së fundmi ka pushuar në Belize. Megjithatë, duket se ai nuk ishte vetëm – dhe jo, Celina nuk ishte aty! Përdoruesi i Reddit krzr24 gjeti foto të Clay dhe një krijuesi tjetër të përmbajtjes për të rritur, Willow Ryder, duke kaluar kohë në Belize së bashku. Duket gjithashtu se Clay me të vërtetë e ndjek Willow në Instagram.

Përdoruesi i Reddit e ka mbishkrimin e postimit me zbulimin se “Me sa duket [Clay] ishte vetëm në Belize me një grua tjetër as dy javë më parë. Jo se besoj se çfarëdo marrëveshje që ai ka me Celinën është e vërtetë, por është bukur të shohësh se sa mirë po kalon terapinë!”

Postimi titullohej “Argjila lëviz si babai i tij”. Kjo për shkak se në sezonin 6 të Love is Blind, Clay zbuloi se babai i tij e tradhtoi nënën e tij, duke çuar në divorcin e tyre.

Celina tani duket se po i hedh hije baltës

Në postimin e mamasë së Clay, Celina la një koment për të ndarë anën e saj të historisë. Me sa duket në përgjigje të komentit të Margaritës për “videot e papërshtatshme” të Celinës, modelja tha: “Zonjë, djali juaj është bashkë-ylli i filmit tim”. Ylli i rritur më pas shtoi se Clay “e dinte se çfarë po bënte…mos e futni Jezusin në këtë!” Po! Epo, ju thamë se kjo ishte e çrregullt!

Së fundmi, Celina postoi një histori të fshirë në Instagram të Clay and Willow në Belize (treguar më lart). Fotografia është pak sugjeruese. Prandaj, Celina ka shtuar mbishkrimin “Dikush t’i tregojë asaj plakës se çfarë bën vërtet djali i saj”. Modelja gjithashtu u bëri thirrje fansave të “largohen”. [her] vetëm.” Ajo gjithashtu vuri në dukje se Clay “me të vërtetë është djali i tij i babit”. I gjithë ky çaj është vetëm nga ditët e fundit. Mezi presim të shohim se çfarë tjetër do të dalë!