Gjithçka që morën të ftuarit në çantën e tyre dhuratë prej 5000 dollarësh në drekën luksoze të Jill Zarin

Klea

Gjithçka që morën të ftuarit në çantën e tyre dhuratë prej 5000 dollarësh në drekën luksoze të Jill Zarin

Jill Zarin festoi drekën e saj të tretë vjetore luksoze këtë fundjavë të kaluar (29 korrik 2023). Planifikuesi i ngjarjeve të famshëm Sean Koski dhe bashkëthemeluesi i Ticket2Events Brian Kelly i thanë Reality Tea se ata kishin “shumë gjëra të shkëlqyera në rezervë”. Duke parë disa nga fotot nga ekstravaganca, duket qartë se ata po thoshin të vërtetën!

“Të gjithë mbajtësit e biletave VIP/Golden do të trajtohen me një byzylyk të përhershëm prej ari 14k, të përshtatur me porosi, pas hyrjes nga The Bond Society,” premtuan dyshja. Dhe kjo ishte vetëm për fillim. Të ftuarit u trajtuan gjithashtu me një çantë dhuratë, me përmbajtje me vlerë mbi 5,000 dollarë. Ne kërkuam detaje ekskluzive për atë që përfshihej, dhe tani, jemi xhelozë që nuk e morëm një për vete!

Çfarë kishte në çantën e dhuratave të drekës luksoze Jill Zarin?

(Foto nga Sonia Moskowitz/Getty Images)
 • RéVive
 • Avokati
 • Floafers
 • FabFitFun
 • Gomë grimi
 • Coola
 • Nippies
 • SolaWave
 • Kapitull I ri
 • Qunol Gummies
 • Plazhi i plazhit
 • Cindy Bresseler
 • Një përrallë e vërtetë nga Emberli Pridham
 • Jill & Ally
 • Bukuroshja Jill Zarin
 • Në mënyrë të sigurtë
 • Banilo Co
 • Revista Hamptons Storyboard
 • Xo8 Kujdesi për lëkurën
 • Klubi Athena
 • SkinMedica
 • Revista NewBeauty
 • NewBeauty Test Tubes
 • Anëtarësimi falas në mblesëri nga Tawkify
 • Lash i madh
 • Nutrafol
 • V-Spot Media Spa
 • ProLon
 • Peceta për qentë Floof
 • Jeta Natyrore Bohemiane
 • Canvelle
 • Mario Badesku
 • Pika uji
 • + edhe më shumë!

Mendojmë se është e drejtë të thuhet se të ftuarit në Drekën Luksoze të Jill Zarin 2023 u dhuruan me disa nga produktet më të mira që mund të blejnë paratë.

“Një ngjarje si kjo na merr gjatë gjithë vitit,” thanë Sean dhe Brian. “Një muaj pasi kemi përfunduar, markat na drejtohen përsëri dhe duan të nënshkruajnë përsëri, ose ata që e kanë parë atë në shtyp dhe e kanë humbur vitin e kaluar duan të regjistrohen dhe të përfshihen.”

Dreka luksoze e Jill Zarin
(Foto nga Sonia Moskowitz/Getty Images)

Sa për Jill-in, ajo nuk donte të fliste për asgjë që kishte të bënte me Bethenny Frankel, Real Housewives of New York, apo serialin e saj të ri në Amazon, The GOAT. Sidoqoftë, ajo i tha Reality Tea se vajza e saj Ally Shapiro po bënte “mahnitëse”.

Tani duke shijuar një lloj të ri marrëdhëniesh me Ally, Jill ndau: “Ne jemi partnerë biznesi në kompaninë tonë Crystal Manifestation Candle, Jill & Ally, si dhe Jill Zarin Home, e cila sapo lançoi koleksionin e saj të parë tavoline në Tregun e Atlantës. Jam shumë krenare për të dhe jam aq me fat që e shikoj të lulëzojë si në biznes ashtu edhe në jetën e saj personale.”

NA THONI – DO TË DËSHIRONI TË KANI DORË NË NJË NJË NGA QANTET E DREKËS LUKSE TË DURATEVE? A SHËHNI NDONJË NGA PRODUKTET TUAJ TË PREFERUARA ATJE?