Gjithçka që e bën Podcast-in e Ri të Rachel Leviss ekstra hije

Klea

Gjithçka që e bën Podcast-in e Ri të Rachel Leviss ekstra hije

Javën e kaluar, ish Rregullat e Vanderpompës yll Rachel Leviss zbuloi se ajo po kthehet në qendër të vëmendjes me një podcast të ri, Rachel Goes Rogue. Ky njoftim u prit me një reagim të përzier. Shumë pyetën nëse podcasting është me të vërtetë mediumi më i mirë i Rachel. Edhe pse duket se pothuajse çdo yll aktual ose ish-Bravo ka një podcast tani, pavarësisht nëse duhet apo jo.

Sa i përket shfaqjes së ardhshme të Rashelit, koha, përshkrimi dhe ngacmimi tashmë kanë ngritur vetullat. Këtu është gjithçka që duket e dyshimtë dhe e dyshimtë për Rachel Goes Rogue deri më tani.

Premiera e Podcast-it të Rachel-it shfaqet në të njëjtin muaj me sezonin 11 të Vanderpump Rules

Një reagim ndaj njoftimit të Rachel ishte, pse tani? Po vjen një vit nga Scandoval. Por përgjigjja është e qartë sapo të kujtoni se sezoni 11 i Vanderpump Rules rikthehet në janar 2024.

Shumë për shqetësimin e producentëve të Pump Rules, Rachel zgjodhi të mos kthehej në shfaqje. Duke marrë parasysh që Scandoval shpëtoi VPR nga anulimi, nuk është çudi që producentët dhe anëtarët e kastit po e lodhin daljen e saj.

Me siguri duket se viti i ardhshëm do të jetë harku i shpengimit të Tom Sandoval, pavarësisht nëse shikuesit e pëlqejnë apo jo. Shumë nuk e bëjnë këtë, dhe hipokrizia dhe standardet e dyfishta të kastit po marrin reagime serioze. Shumë shikues janë gati që Rasheli të hedhë pak hije. Ajo ka çdo të drejtë të gdhendë narrativën e saj dhe të refuzojë të qenit koka turku.

Në të vërtetë, ngacmuesi i premtoi Rachel do të përdorte podcast-in për të treguar anën e saj të historisë. Mos harroni se ajo tashmë pretendoi ta bënte këtë shumë herë më parë. Rachel krijoi podcast-in e saj për të qenë antiteza e sezonit të ri. Jemi të sigurt që episodet e ardhshme do të jenë shumë të dyshimta ndaj shfaqjes që e bëri atë famëkeqe.

Koha e Rachel është në hije drejt ngritjeve në karrierë të Ariana Madix

Dancing With the Stars/YouTube

Ariana Madix është duke ecur në valën e një karriere të lartë, ndërkohë që po përballet me më shumë reagime se kurrë. Së pari, gjërat e mira. Ariana arriti në finalen e Dancing With The Stars. Ajo e ka vrarë gjatë gjithë sezonit. Seriozisht, e keni parë rutinën e saj Britney Spears?! DWTS i dha Arianës edhe më shumë famë, fansa, ndjekës të mediave sociale dhe miq të famshëm.

Ajo gjithashtu ka një libër të ri, Single AF Cocktails. Kjo është një ëndërr e kahershme e realizuar, pasi Sandoval ndoti librin e saj të fundit të koktejit. Ariana ka thënë se Single AF Cocktails është versioni i saj i një albumi të ndarjes dhe fragmentet e hershme tregojnë se ai përfshin zbulime të reja rreth Scandoval.

Megjithatë, Ariana është personalisht e përgatitur të jetë zuzari i ri i VPR në mes të harkut të paracaktuar të shpengimit të Sandoval. Dhe mallrat e fundit “Diçka rreth saj” shkaktuan shumë reagime, pasi hapja e dyqanit të sanduiçëve nuk shihet askund.

Ne e dimë se është e lehtë të harrosh gjërat themelore kur ka kaq shumë zhurmë, por kur shikon atë që Rasheli i bëri Arianës gjatë dhe pas lidhjes, është shumë brutale. Pasi u soll si mikesha e Arianës, Rachel pretendoi se ata nuk ishin vërtet miq dhe ajo shoqërohej vetëm me Arianën për të qenë rreth Tom Sandoval. Ky nuk është justifikimi që ajo mendon se është. Rachel’s gjithashtu fajësoi vazhdimisht Arianën për mashtrimin e Sandoval. Dhe në krye të të gjithave, ajo akuzoi Arianën për shpërndarjen e pornove hakmarrëse pavarësisht se nuk kishte prova.

Nëse ende po vini në dyshim gatishmërinë e Rashelit për të bërë hije Ariana-n, duhet të keni harruar nevojën e saj të çuditshme për të konkurruar me femra të tjera sikur të ishte një konkurs bukurie. Ndoshta ajo më në fund u rrit përtej kësaj, pasi ajo kurrë nuk fitoi një konkurs në fillim. Por ne nuk po e mbajmë frymën.

Podkasti i Rachel është prodhuar nga Bethenny Frankel

Ajo që e dallon podcast-in e Rachel nga shumë yje të tjerë të Bravo është se ajo ka dy emra të mëdhenj pas saj. iheartradio është një platformë mjaft e famshme. Dhe ne po supozojmë se podkasti i Rachel është atje për shkak të producentit Bethenny Frankel.

Bethenny nuk ka turp të përdorë Rachel në luftën e saj kundër Bravo dhe Andy Cohen. Ndërsa disa ish-yje të Bravo nuk janë aq të gatshëm t’i bashkohen një llogarie realiteti të udhëhequr nga Bethenny, Rachel e admiron hapur. Tani, ajo është shpërblyer me një shfaqje në rrjetin e podcast-it të Bethenny’s Just B.

Disa nga pretendimet e Rachel në intervistën e saj në podcast-in e Bethenny në fillim të këtij viti ishin të diskutueshme. Megjithatë, Rachel gjithashtu i mbuloi prodhuesit për mbrojtjen e Sandoval. Ajo zbuloi se ata u pajtuan kur ai hodhi një përplasje fyese mbi bisedën e tyre të filmuar rreth Sandoval duke regjistruar Rachel pa pëlqimin.

Ajo gjithashtu bëri pretendimin shumë serioz se Kristen Doute mori një spin-off për të qëndruar në heshtje për James Kennedy. Është e qartë se Rasheli është gati të mashtrojë dhe të djegë urën me Bravon përgjithmonë.

Podkasti i Rachel mund të tejkalojë Tom Sandoval

Rregullat e Tom Sandoval Rachel Leviss Vanderpump
(Fotografia: Bravo/YouTube)

Ish-partneri i marrëdhënieve të Rachel, Tom Sandoval, është një nga shumë yjet e Bravo me një podcast. Ashtu si Rachel, koha e njoftimit të tij u prit me reagime. Në rastin e tij, u njoftua menjëherë pas debutimit triumfues të Arianës në DWTS.

Pas atij njoftimi të zhurmshëm, disa zbulimeve vërtet befasuese, dhe, natyrisht, shumë citimeve nxitëse të syrit, si po funksionon podkasti i Sandoval? Duket sikur të gjithë së bashku kishin mjaft, apo jo? Sandoval’s kaloi muaj duke u folur paparacëve në çdo hap, shkoi në një turne të koncerteve të grupit kopertinë dhe u shfaq në dy shfaqje të Fox. Për krahasim, podkasti i Rachel është tashmë në një avantazh pasi ajo kryesisht qëndroi jashtë vëmendjes.

Gjatë muajve të fundit, Rachel ka hedhur hije serioze në Sandoval. Me siguri, ajo tashmë e di se ai e do vëmendjen më shumë nga të gjitha. Të heqësh pak nga ajo vëmendje është se si ta godasësh aty ku dhemb. Duke përkuar me premierën e VPR, Rachel mund të hedhë dyshime mbi justifikimet e tij për të mjerë çdo javë. Nëse dikush e meriton hijen e Rakelës, është Sandoval.