Gjithçka që duhet të dini rreth kthimit të NeNe dhe Denise

Klea

Gjithçka që duhet të dini rreth kthimit të NeNe dhe Denise

Të dy yjet e Real Housewives kanë ndikuar në ekskluzivitetet e tyre përkatëse. NeNe Leakes ishte një OG i Real Housewives të Atlantës, i cili kurrë nuk ishte në humbje për rikthimet e mprehta. Denise Richards mendova se bashkimi me Real Housewives of Beverly Hills do të ishte një sukses i lehtë pasi i mbijetoi Hollywood-it për gjithë ato vite. Megjithatë, ajo mësoi shpejt gjithçka, duke përfshirë treshe të mundshme, do të rritej. Tani, gratë po bashkojnë forcat për një paraqitje të re në ekran, dhe ja çfarë dimë për rikthimin e NeNe dhe Denise.

A është gjuetia e amvisave një shfaqje realiteti?

Lifetime është zgjuar dhe ka kuptuar nëse ato përfshijnë Real Housewives, ato do të kenë më shumë shikues. Sipas People, Hunting Housewives do të transmetohet më 9 mars dhe mund të garantoj se një grup i Bravosferës do të akordohet. NeNe dhe Denise po bashkohen me aktorët Kym Johnson-Herjavec dhe Melyssa Ford në filmin më të ri të kanalit. Edhe pse tingëllon si një premisë e mirë për një reality show televiziv, në fakt është imagjinar.

Drama do të rrëfejë “historinë e katër amvisave që e gjejnë veten të bllokuar në shkretëtirë pas një përplasjeje avioni. Ata duhet të përdorin zgjuarsinë dhe vendosmërinë e tyre nëse ndonjëherë shpresojnë të kthehen në shtëpi te familjet e tyre.”

Unë jam duke marrë një atmosferë të Jellowjackets, por shpresoj se këto gra nuk do të përfundojnë duke u kthyer në kanibalizëm dhe magji. Nëse dikush do t’i mbijetojë një terreni të thyer, janë amvisat. Dy yjet janë duke u përgatitur për këtë rol prej vitesh, teksa devijuan thashethemet dhe u larguan nga grushtet.

Të dy Denise dhe NeNe kanë bërxolla aktrimi

Ky nuk është rodeo i parë i zonjave kur bëhet fjalë për aktrim, pasi që të dyja kanë zbukuruar ekranet e mëdha dhe të vogla më parë. Denise është e njohur për ditët e saj të vajzës Bond, të cilat e ndihmuan për ta bërë atë një ikonë seksi. Ylli i “Wild Things” është marrë me aktrim dhe modelim që në moshën 15-vjeçare, kur u transferua për herë të parë në Los Angeles. Denise u bë një emër i njohur në vitin 1999 dhe që atëherë nuk është kthyer më. Një gjeneratë e re iu prezantua asaj në Denise Richards: It’s Complicated, e cila tregoi jetën e saj pas divorcit.

NeNe mund të ketë filluar të kërcejë në një klub si Linnethia, por ajo ka katapultuar karrierën e saj falë pranisë së saj në Real Housewives të Atlantës. NeNe mori pushimin e saj të aktrimit në Glee, ku personazhi i saj, Roz Washington, la mjaft përshtypje te shikuesit e FOX. Nëna e dy fëmijëve luajti gjithashtu në The New Normal, një serial komedi në ABC që tregoi kohën e saj komike. Dhe që të mos harrojmë, ajo po arkëtonte çeqet e Trump pas Celebrity Apprentice.

Ne kemi nevojë për ata të dy përsëri në Bravo

Denise u shfaq gjatë sezonit 13 të Real Housewives të Beverly Hills, dhe djali, ajo bëri një përshtypje. Ajo jo vetëm përqafoi xhaketën e leshit me kokë poshtë, të cilën Dorit Kemsley pati mirësinë ta vinte në dukje, por hyri e nxehtë, duke kërkuar falje nga Erika Jayne. Nuk e kuptova se sa shumë kisha nevojë për energjinë e Denisit. Syzet e dehur që ajo po shikonte gjithashtu dukeshin më të mira se çdo syze normale me ngjyrë trëndafili! Sezoni 13 i RHOBH ka qenë paksa i mërzitshëm, dhe deri më tani, episodet e mia të preferuara kanë pasur Denise duke u shfaqur në to, duke lëshuar atmosferë “thjesht të jesh cool”.

Ndërkohë, The Real Housewives of Atlanta, përflitet se do të ketë një ndryshim të aktorëve. Unë sinqerisht besoja se lidhja e dashurisë së NeNe dhe Bravo do të zgjaste përgjithmonë, por ndonjëherë, gjërat e mira duhet të marrin fund. Tifozët pyesin për muaj të tërë nëse Bravo po mendon të kërkojë kthimin e disa prej sulmuesve të rëndë, ku do të ishte edhe NeNe. Unë fjalë për fjalë kam çdo gisht të kryqëzuar që kjo të ndodhë.

Fansat kanë vënë në dukje se nëna e dy fëmijëve ka filluar të ndjekë sërish llogaritë e Bravo, kështu që kjo mund të jetë një shenjë e mirë. Parruke të mëdha si Kandi Burruss dhe Andy Cohen madje vunë në dukje se do të ishin të lumtur të punonin përsëri me mbretëreshën. Edhe pse NeNe një herë kërkoi që Mbreti i Bravos t’ia mbante emrin e saj nga goja, fansat me të vërtetë duan ta dëgjojnë atë të thotë se mbretëresha është kthyer.